25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 89 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Player
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Sep. 25, 2020Polska112 Min.
Twoja ocena: 0
5.4 17 głosów

Streszczenie

Gdzie obejrzeć film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy online?

Rok 2020 przynosi nam dużo polskich produkcji filmowych. W tym roku mogliśmy oglądać już film „Pętla” Patryka Vegi, który cieszy się dość sporą oglądalnością w kinach. Przebił nawet 25-lat-niewinnosci-sprawa-tomka-komendy-caly-film-onlinenajnowszy film Christophera Nolana, czyli Tenet. Teraz czas na coś zupełnie innego z motywem, który już nie raz pojawiał się w kinie. Motyw o którym mowa to skazanie niewinnego człowieka na pobyt w więzieniu. Pojawił się już on, chociażby w kultowym już filmie „Skazani na Shawshank”. Oglądaj film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy za darmo już teraz. Cały film możesz oglądać na ekranie swojego komputera, a nawet smartfona. Jedyne, co będzie Ci potrzebne to dostęp do internetu i trochę wolnego czasu.

Kim jest Tomasz Komenda o którym Jan Holoubek postanowił wyreżyserować film?

Tomasz Komenda to postać, o której chyba słyszeli wszyscy. Człowiek, który został skazany na ponad 20 lat odsiadki w więzieniu, jednakże okazało się, iż był całkowicie niewinny. Spędził on w więzieniu aż 18 lat, czekając, aż ktoś udowodni jego niewinność. Stąd też tytuł filmu – 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy online. Zarzuty, które stawiano Tomaszowi Komendzie to zabójstwo oraz gwałt nastolatki. Brzmi tragicznie, prawda?

Czy film o Tomaszu Komendzie online będzie hitem tego roku?

film-o-tomaszu-komendzieFilm 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy wyreżyserował Jan Holoubek i jest to jego pierwszy film – debiut. Twórcy filmu o Tomaszu Komendzie próbują się dowiedzieć jak to możliwe, że niewinny człowiek spędził w więzieniu aż 18 lat. Tomasz Komenda miał zaledwie 23 lata, kiedy jego życie runęło w gruzach i został niesłusznie skazany za popełnienie przestępstwa. Wszystkie zebrane dowody wskazywały na to, że to właśnie Tomasz jest winnym zarzucanego mu czynu. Próbował trzykrotnie popełnić samobójstwo podczas swojego pobytu w więzieniu.

Dopiero po 18 latach, na drodze Tomasza Komendy pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili dowiedzieć się prawdy o zabójstwie i gwałcie nastolatki. Jak dzisiaj wiemy, Tomasz Komenda, o którym jest film, był niewinny. 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy to film online za darmo bez limitów, który bez wątpienia wyciśnie z was niejedną łzę oraz skłoni do refleksji. Każdy mógł być na miejscu Tomka. Film opowiada o jego sytuacji, ale też o miłości ze strony rodziny, wytrwałości i sile. Jeśli rodzina porzuciłaby Tomasza Komendę, ten byłby zdany tylko na sobie, jednak oni cały czas wierzyli w jego niewinność.

Jak wygląda obsada filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy?

Reżyserem jak już wspominaliśmy wyżej, jest Jan Holoubek, człowiek stojący realizacją serialu „Rojst”. W obsadzie filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy możemy doszukać się takich osób jak Agata Kulesza, która gra matkę Tomasza, Jan Frycz znany z serialu „Ślepnąc od Świateł”, Andrzej Konopka, czy Bartosz Bielenia. Są to bardzo znane i poważane w świecie filmowym nazwiska.

Jak można się dowiedzieć, Tomasz Komenda w pełni wspiera realizację filmu, tak, jak jego rodzina. Wspomina, że darzy zaufaniem twórców i wie, że działają na jego korzyść. Oglądaj cały film o Tomaszu Komendzie już teraz. Wyszukaj 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy w serwisie Filmiser, zobacz obsadę i zacznij oglądanie! Tylko parę kliknięć dzieli Cię od niezapomnianego seansu. Oglądaj film w wersji online już dziś.

 

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Oryginalny tytuł 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Ocena IMDb 8.4 25,058 głosów
Ocena TMDb 7.5 982 głosów
Udostępniono56

Podobne tytuły

Pinokio
Polot
Dziewczyny z Dubaju
Skazani na Shawshank
Minari
Nomadland 2021
Był sobie pies 2
Psy 3: W imię zasad
Diuna
Enola Holmes
Babyteeth
Joker
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)