Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 101 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • film
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru

Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru

Szykuje się niezły kocioł!May. 12, 2018France85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru?

Typowy dzień z życia Panoramixa. Doświadczony druid jest w lesie i zbiera składniki do swojej magicznej mikstury. Jednak w wyniku kontuzji Panoramiks upiera się, że musi znaleźć zastępstwo i przekazać mu recepturę mikstury, która daje Galom ogromną moc. Wraz z druidem, Asteriksem i Obeliksem, Pectinusem, młodym i zdeterminowanym wieśniakiem, oraz, o dziwo, resztą Galów płci męskiej, wyruszają na wyprawę. Jak się wkrótce okaże, Sulfurix, przeklęty przez druidów, pragnie zdobyć recepturę magicznego eliksiru. W tym celu zawrze sojusz z głównym przeciwnikiem Galów.

asteriks-i-obeliks-tajemnica-magicznego-wywaru-caly-filmPrzede wszystkim Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru online wyróżnia się wyjątkowym poczuciem humoru. Skupia się głównie na slapstickowych żartach, które nie powtarzają się z czasem. Każdy wynikający z nich gag związany z wpadkami naszych bohaterów trafia w punkt! Scenarzyści tego filmu są tak postępowi w swoim myśleniu, że odtworzyli rywalizację między Galami i Rzymianami ze świeżym, nowym spojrzeniem. Wykorzystują bogatą symbolikę materiału źródłowego, aby zaangażować zarówno młodych widzów, jak i tych bardziej dojrzałych, którzy oczekują głębszego znaczenia niż to, które zazwyczaj można znaleźć w filmach dla dzieci.

Bajka nie tylko dla najmłodszych widzów

Louis Clichy współpracował już wcześniej z Pixarem przy takich projektach jak WALL-E i UP. Nieśmiałość, którą po nich odziedziczył, można dostrzec oglądając jego film „The Painting”, który poprzez styl animacji i satyryczny sposób potraktowania tematu, trzyma się poważniejszych tematów.

Seria o Asterixie jest jedną z najbardziej ikonicznych i kochanych. Nadal mam poważne zastrzeżenia co do tego, jak został wykorzystany w tym sequelu. Wydawało się, że te dwie postacie były w dużej mierze zbędne aż do połowy filmu. W końcu udało im się wrócić do bycia interesującymi dla scen, które pojawią się od czasu do czasu w całym filmie Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru. Postacie kobiece w tej historii są dobrze wykreowane, wiarygodne i wciągające. Twarde panie z wioski z zapałem wygłaszają do widza jednozdaniowe kwestie i mają też sporo czasu na ekranie. Nie są tylko statystkami w tle, kiedy robi się ciężko lub strasznie. Ważną postacią jest Pektina, która odgrywa ważną rolę w całym filmie – warto na nią zwrócić uwagę!

Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru online dostępny już teraz w wersji dubbing oraz lektor pl

asteriks-i-obeliks-tajemnica-magicznego-wywaru-onlineWyzwaniem dla produkcji jest także bardzo powtarzalna narracja filmu Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru, która została dobrze poprowadzona i przekazana widzom. Jednak wiele jej aspektów, w tym zwroty akcji, nie są wystarczająco unikalne. Po pewnym czasie oglądania tego filmu robi się to nudne. Podczas seansu nie sposób oprzeć się wrażeniu, że należało z tej historii wyciąć coś więcej. Tak aby była ona przez cały czas zabawna… Z drugiej strony, profesjonalni pisarze wykonują przyzwoitą robotę. Używają kodów kulturowych i wskazują na znane motywy z wielu filmów, w których ludzie walczą z wielkimi potworami.

Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru online to film przyjazny rodzinie, który może spodobać się każdemu. Świetnie nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. To dzięki dowcipnemu humorowi i zapadającym w pamięć postaciom. Jednocześnie jest na tyle zabawny, że dorośli również angażują się w jego rozwiązania fabularne. Ma również wady. Niektóre wątki fabularne są nieco niedopracowane lub zbyt krótkie. Jednak ogólnie rzecz biorąc ta animacja nadrabia je, zapewniając przyjemne oglądanie bez niczego obraźliwego lub nieodpowiedniego w dowolnym momencie!

Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Oryginalny tytuł Astérix - Le Secret de la Potion Magique
Ocena IMDb 6.7 8,734 głosów
Ocena TMDb 6.9 869 głosów

Reżyser

Obsada

Christian Clavier isAstérix (voice)
Astérix (voice)
Guillaume Briat isObélix (voice)
Obélix (voice)
Alex Lutz isTeleferix (voice)
Teleferix (voice)
Alexandre Astier isOursenplus / Huiledolix / Blodimérix (voice)
Oursenplus / Huiledolix / Blodimérix (voice)
Elie Semoun isCubitus (voice)
Cubitus (voice)
Daniel Mesguich isSulfurix (voice)
Sulfurix (voice)
Bernard Alane isPanoramix (voice)
Panoramix (voice)
François Morel isOrdralfabétix (voice)
Ordralfabétix (voice)
Lionnel Astier isCétautomatix (voice)
Cétautomatix (voice)
Florence Foresti isBonnemine (voice)
Bonnemine (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Toy Story 4
Tom & Jerry
Thunder Force
Pinokio
Wilk z Wall Street
Mumie
Super Mario Bros. Film
Tajemniczy ogród
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Listy do M. 4
Raya i ostatni smok
Trolle 2
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)