Asymetria - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 68 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • asymetria online
Asymetria

Asymetria

Nov. 13, 2020Poland109 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Asymetria online?

Konrad Niewolski powraca z bardzo dobrym pomysłem, scenariuszem, jak i ogólnym wykonaniem jego najnowszego filmu Asymetria. Co jest tym świetnym pomysłem? Chociażby fakt, jak asymetria-caly-film-onlineNiewolski łączy bohaterów ze sobą, czy jak jedno wydarzenie może zmienić życia wielu osób. Nie są to jedyne niespodzianki, które czekają na nas w filmie Asymetria online. Wszystkie te wcześniej wymienione elementy zostały wręcz przekute na fakty i są widoczne gołym okiem w produkcji. O tej produkcji nie można powiedzieć, że nie ma potencjału, czy, że jest kopią filmów Vegi. Część osób powie, że to kolejna opowieść o życiu gangsterów i korupcji. Inni powiedzą, że Niewolski to kolejny Patryk Vega, a Asymetria cały film mało różni się od tegorocznej Pętli. Jednak żadne z wcześniej wymienionych zdań nie jest prawdą.

Czym więc różni się nowy film tego reżysera od innych, których akcja toczy się wokół tematów gangsterstwa i półświatka. Po pierwsze – w filmie nie ma żadnego głównego bohatera, jest za to zbiorowość, czyli półświatek Warszawy i bliscy tych osób. Głównym wątkiem fabularnym, który poznajemy już z początkiem ekranizacji, jest pewna wojna. Kamil i Zborek walczą między sobą o dany teren. Każdy z nich upiera się, że to do niego powinien należeć. Decyzje, które podejmują, nie są jednak bezsensowne, a ich skutki dotykają ich najbliższych.

Dobrze przedstawione postacie.

Sam Konrad Niewolski pokazuje nam, jak dobrze można przedstawić parę osi fabularnych w jednym filmie. Tak właściwie, to pokazuje, że da się wpleść w tak dobrą produkcję aż trzy linie czasowe, dzięki którym pokazuje, jak mogłyby skończyć się losy niektórych bohaterów, gdyby nie podjęli danych decyzji. Jest również odwrotnie – jak potoczyłyby się ich losy, kiedy podjęliby zupełnie inną decyzję? Na pierwszy rzut oka całość może wydawać się bardzo niejasna i zagmatwana, lecz reżyser, a zarazem scenarzysta wszystko przedstawił w przejrzysty sposób. Cały film Asymetria online można uznać za bardzo dobre dzieło polskiej kinematografii.

Jaka jest fabuła całego filmu Asymetria za darmo?

asymetria-film-onlineWróćmy jednak do tej głównej osi fabularnej i walki o teren. Wszystko zmienia się w jeden wieczór, kiedy Kamil chce porwać siostrę osiedlowego dealera, aby raz na zawsze nauczyć go, że nie warto z nim zadzierać. W obronie Weroniki staje jednak Piotr (grany tutaj przez Mikołaja Rozenerskiego), a to, jak skończy się ta część akcji, zaważy na życiu wielu osób. Reżyser przedstawia trzy możliwe wersje. Pierwszą – w której Piotr obrania Weronikę, lecz później musi walczyć o swoje dobre imię w sądzie, który jest przeciwko niemu. Drugą – czyli tę, w której niestety traci ukochaną i trzecią – w której decyduje, że w ogóle nie zobaczy się z nią tego wieczora.

Niewolskiego można złapać na tym, że niektóre sceny filmu Asymetria online pl nie mają zbytnio powiązania ze sobą. Może stąd te ciągłe porównywania do Patryka Vegi, który stosuje podobne zabiegi. Lecz po bliższym przyjrzeniu się fabule, można zauważyć te powiązania, które na pierwszy rzut oka nie były aż tak widoczne. Faktem jest jednak, że film nie jest o niczym, jak w wypadku wcześniej wymienianego reżysera Polityki. Pokazuje on to, jak bardzo niesprawiedliwy jest system sądownictwa w naszym kraju, czy jak politycy, a nawet władze państwa wykorzystują swoją przewagę. Sama fabuła jest prowadzona bardzo konsekwentnie, więc nie sposób nie zauważyć tych elementów.

Asymetria online nie jest kontynuacją Symetrii?

Jednak jest tutaj też puszczone oczko w stronę fanów poprzedniego filmu reżysera – Symetrii. Film Asymetria łączy się z nim poprzez jedną z postaci – Adolfa (Dariusz Biskupski). Jednak tylko w tym filmy jakkolwiek są z sobą powiązane. Jeśli więc jesteś zainteresowany oglądaniem całego filmu Asymetria po polsku, to nie powinieneś zawracać sobie głowy pierwszą „częścią”. Bez problemu zrozumiesz Asymetrię bez konieczności odbębniania Symetrii.

W filmie można oglądać takich aktorów, jak Jan Frycz, Grażyna Wolszcza, czy Olgierd Lukaszewicz, jednak nie są oni na stałe wpleceni w fabułę produkcji. Pojawiają się jedynie w niektórych scenach.

Asymetria
Oryginalny tytuł Asymetria
Ocena IMDb 4.4 45 głosów
Ocena TMDb 5.3 3 głosów
Udostępniono1

Podobne tytuły

Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Szybcy i wściekli 9
Śmierć na Nilu
The Empty Man
Ślicznotki
Enola Holmes
Joker
Psy 3: W imię zasad
Nikt 2021
Skazani na Shawshank
Poniżej zera
Wilk z Wall Street
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)