Asymetria | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • asymetria online

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Asymetria online?

Konrad Niewolski powraca z bardzo dobrym pomysłem, scenariuszem, jak i ogólnym wykonaniem jego najnowszego filmu Asymetria. Co jest tym świetnym pomysłem? Chociażby fakt, jak asymetria-caly-film-onlineNiewolski łączy bohaterów ze sobą, czy jak jedno wydarzenie może zmienić życia wielu osób. Nie są to jedyne niespodzianki, które czekają na nas w filmie Asymetria online. Wszystkie te wcześniej wymienione elementy zostały wręcz przekute na fakty i są widoczne gołym okiem w produkcji. O tej produkcji nie można powiedzieć, że nie ma potencjału, czy, że jest kopią filmów Vegi. Część osób powie, że to kolejna opowieść o życiu gangsterów i korupcji. Inni powiedzą, że Niewolski to kolejny Patryk Vega, a Asymetria cały film mało różni się od tegorocznej Pętli. Jednak żadne z wcześniej wymienionych zdań nie jest prawdą.

Czym więc różni się nowy film tego reżysera od innych, których akcja toczy się wokół tematów gangsterstwa i półświatka. Po pierwsze – w filmie nie ma żadnego głównego bohatera, jest za to zbiorowość, czyli półświatek Warszawy i bliscy tych osób. Głównym wątkiem fabularnym, który poznajemy już z początkiem ekranizacji, jest pewna wojna. Kamil i Zborek walczą między sobą o dany teren. Każdy z nich upiera się, że to do niego powinien należeć. Decyzje, które podejmują, nie są jednak bezsensowne, a ich skutki dotykają ich najbliższych.

Dobrze przedstawione postacie.

Sam Konrad Niewolski pokazuje nam, jak dobrze można przedstawić parę osi fabularnych w jednym filmie. Tak właściwie, to pokazuje, że da się wpleść w tak dobrą produkcję aż trzy linie czasowe, dzięki którym pokazuje, jak mogłyby skończyć się losy niektórych bohaterów, gdyby nie podjęli danych decyzji. Jest również odwrotnie – jak potoczyłyby się ich losy, kiedy podjęliby zupełnie inną decyzję? Na pierwszy rzut oka całość może wydawać się bardzo niejasna i zagmatwana, lecz reżyser, a zarazem scenarzysta wszystko przedstawił w przejrzysty sposób. Cały film Asymetria online można uznać za bardzo dobre dzieło polskiej kinematografii.

Jaka jest fabuła całego filmu Asymetria za darmo?

asymetria-film-onlineWróćmy jednak do tej głównej osi fabularnej i walki o teren. Wszystko zmienia się w jeden wieczór, kiedy Kamil chce porwać siostrę osiedlowego dealera, aby raz na zawsze nauczyć go, że nie warto z nim zadzierać. W obronie Weroniki staje jednak Piotr (grany tutaj przez Mikołaja Rozenerskiego), a to, jak skończy się ta część akcji, zaważy na życiu wielu osób. Reżyser przedstawia trzy możliwe wersje. Pierwszą – w której Piotr obrania Weronikę, lecz później musi walczyć o swoje dobre imię w sądzie, który jest przeciwko niemu. Drugą – czyli tę, w której niestety traci ukochaną i trzecią – w której decyduje, że w ogóle nie zobaczy się z nią tego wieczora.

Niewolskiego można złapać na tym, że niektóre sceny filmu Asymetria online pl nie mają zbytnio powiązania ze sobą. Może stąd te ciągłe porównywania do Patryka Vegi, który stosuje podobne zabiegi. Lecz po bliższym przyjrzeniu się fabule, można zauważyć te powiązania, które na pierwszy rzut oka nie były aż tak widoczne. Faktem jest jednak, że film nie jest o niczym, jak w wypadku wcześniej wymienianego reżysera Polityki. Pokazuje on to, jak bardzo niesprawiedliwy jest system sądownictwa w naszym kraju, czy jak politycy, a nawet władze państwa wykorzystują swoją przewagę. Sama fabuła jest prowadzona bardzo konsekwentnie, więc nie sposób nie zauważyć tych elementów.

Asymetria online nie jest kontynuacją Symetrii?

Jednak jest tutaj też puszczone oczko w stronę fanów poprzedniego filmu reżysera – Symetrii. Film Asymetria łączy się z nim poprzez jedną z postaci – Adolfa (Dariusz Biskupski). Jednak tylko w tym filmy jakkolwiek są z sobą powiązane. Jeśli więc jesteś zainteresowany oglądaniem całego filmu Asymetria po polsku, to nie powinieneś zawracać sobie głowy pierwszą „częścią”. Bez problemu zrozumiesz Asymetrię bez konieczności odbębniania Symetrii.

W filmie można oglądać takich aktorów, jak Jan Frycz, Grażyna Wolszcza, czy Olgierd Lukaszewicz, jednak nie są oni na stałe wpleceni w fabułę produkcji. Pojawiają się jedynie w niektórych scenach.

Asymetria
Oryginalny tytuł Asymetria
Ocena IMDb 4.8 128 głosów
Ocena TMDb 5.3 3 głosów
Udostępniono1

Podobne tytuły

Batman
Psy 3: W imię zasad
Śmierć na Nilu
Bez Litości
Wrogowie Publiczni
Ślicznotki
Pan Wypadek: Wakacje zabójcy
Szybcy i wściekli 9
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Piła
Szybcy i wściekli 7
The Empty Man

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz