Babyteeth - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 110 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Babyteeth 2020
Babyteeth

Babyteeth

Jun. 18, 2020Australia118 Min.MA-17
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Babyteeth (2020) online?

Nieczęsto możemy oglądać na wielkim ekranie kina produkcje, które bazują na sztukach teatralnych. Jednak nie w tym przypadku. Babyteeth cały film to komediodramat, który oryginalnie można zobaczyć w języku australijskim. Zarazem jest to debiut reżyserki Shannon Murphy. Pierwszy raz mogliśmy usłyszeć o filmie już w 2019 roku, kiedy to został przedstawiony szerszej publice na Weneckim festiwalu.

Babyteeth online przyjął się znakomicie. I to nie tylko wśród zwykłych szarych widzów. Produkcja zyskała niesamowite noty również wśród krytyków. Nawet ci najbardziej surowi postanowili napisać pozytywną recenzję na temat tego filmu online. Babyteeth online z lektorem lub dubbingiem pl możesz obejrzeć już teraz. Wystarczy, że wyszukasz go na naszej stronie Filmiser i zaczniesz seans. Wszystko to zajmuje minimum Twojego czasu i jest dostępne w parę kliknięć.

Babyteeth 2020 dostępny już teraz za darmo!

babyteeth-caly-filmJak sprytniejsi mogli zauważyć, film nie został przetłumaczony na język polski. Powodem jest zapewne dziwnie brzmiąca nazwa „zęby mleczne”. Producenci więc postanowili pozostać przy oryginalnej nazwie. Jednak znaczenie tytułu ma bezpośredni związek z fabułą Babyteeth 2020 online. Główna bohaterka nadal posiada jeden ząb mleczny! Jednak niech nie zmyli Cię ten fakt. Jest ona bardziej dojrzała niż niejedna dorosła osoba. I to właśnie dlatego fabuła Babyteeth jest tak ciekawa. Nie opowiada ona o zwykłej, dojrzewającej dziewczynie, ale o czymś więcej.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, film to komediodramat, a co za tym idzie, musi być połączeniem dramatu i komedii. I tak faktycznie jest. Główna bohaterka filmu Babyteeth to nastolatka, która okazuje się być zakochana. Jednak wybranek jej serca jest handlarzem narkotyków. Kiedy rodzice dziewczyny dowiadują się o „zawodzie” jej chłopaka, o mało nie dostają zawału. Mówiąc wprost – nie jest im to na rękę. Jednak rodzicę Milli nie mają wyboru, muszą zaakceptować jej wybór, a co za tym idzie, późniejsze jego konsekwencje. Dziewczyna nie ma zupełnie nic do stracenia, dzięki czemu żyje, jak chce, robiąc różne, dziwne rzeczy. Niejednokrotnie przekracza granice, czy traci kontrolę nad własnym życiem. Przesuwa swoje granice coraz dalej.

W jednej z początkowych scen Babyteeth z lektorem możemy oglądać jak chłopak nastolatki o imieniu Moses kradnie leki z apteczki dziewczyny. Już na początku jesteśmy szpikowani dość kontrowersyjną sceną, ale nie to jest w tym najgorsze. Jak się okaże, jest to dopiero początek dziwnych i kontrowersyjnych decyzji bohaterów. Dzięki chłopakowi Milla ma chęć do życia. Zyskuje chęć poznawania go i przekraczania kolejnych granic. Nic dziwnego, w końcu jej wybranek jest handlarzem narkotyków. Jednakże jest coś, o czym nie wspominaliśmy. Milla ma raka. Niesamowity w tym jest fakt, iż posiada ona tak wielką chęć do życia, posiadając z tyłu głowy fakt, iż jest chora.

Babyteeth w wersji online ma bardzo głęboki sens.

Jednak to nie nowotwór głównej bohaterki jest tematem przewodnim filmu. Podobnie było w filmie Wierzę w Ciebie, gdzie główna bohaterka również była chora na raka. Jest to bardzo wielkim babyteeth-online-lektor-dubbing-plplusem fabuły filmu Babyteeth dubbing pl. Widz nie skupia się bardzo na wątku choroby, a widzi inne wydarzenia i motywy zawarte w filmie. Można to zawdzięczać genialnej wręcz reżyserce, jaką jest Shannon Murphy. Warto tutaj zaznaczyć kluczową rolę rodziców głównej bohaterki. Postacie te zostały zagrane perfekcyjnie i wybijają się na tle fabuły. Jest to niespotykany zabieg, kiedy postaci drugoplanowe są tak bardzo widoczne na wielkim ekranie. Moses, czyli chłopak Milli jest jednak jedną z najbardziej widocznych postaci.

Oglądaj cały film Babyteeth online już teraz i sam sprawdź, jak ciekawie przedstawione są niektóre elementy tej produkcji. Możesz już teraz wyrobić sobie opinię na temat tej produkcji dzięki wyszukiwarce filmów Filmiser. Nie czekaj i daj ponieść się temu ciekawemu seansowi. Jeszcze żaden film nie przedstawił tak dobrze perspektywy młodocianego życia. Narracja filmu wydaje się być niegroźna, ale jednak mająca wpływ na oglądającego. Fakt, iż choroba nastolatki nie jest wyciągnięta na pierwszy plan, dał twórcom bardzo wielkie pole do popisu. Zostało ono wykorzystane w stu procentach, co możesz sprawdzić sam na własnym urządzeniu. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do internetu i chwila wolnego czasu.

Po obejrzeniu Babyteeth online zdecydowanie zostaniesz z paroma przemyśleniami. Na temat życia, chorób i tego jak szybko może ono się zmienić. Niektórzy mówią, że po zobaczeniu tej produkcji spojrzeli inaczej na swoją egzystencję. Ty też możesz wyrobić sobie własną opinię i przeżyć to na własnej skórze. Jednak po zobaczeniu Babyteeth 2020 warto się zastanowić nad swoim własnym podejściem do życia.

Oglądaj Babyteeth w polskiej wersji językowej z lektorem lub dubbingiem.

Babyteeth to reżyserski debiut Murphy, jednak nie da się tego zobaczyć. Gra kamery, świateł, a przede wszystkim aktorska są na najwyższym poziomie. Dzięki temu widz ma wrażenie, jakby film dotyczył jego życia. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Niejeden reżyser, czy reżyserka chciałaby właśnie taki debiut jeśli chodzi o światowe kino. Scenariusz również jest bardzo dobrze napisany. Niektórzy mogą mieć wrażenie, iż jest on zbyt przewidywalny, ale taki już urok tej historii.

Nie przegap seansu Babyteeth online i oglądaj cały film już teraz. Możesz wybrać wersję z dubbingiem lub lektorem pl i cieszyć się perfekcyjną narracją tej produkcji. Wersja w oryginalnym języku również jest dostępna. Opcja ta cieszy się jednak najmniejszą popularnością. Oglądaj Babyteeth cały film bez wychodzenia z domu!

Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth
Babyteeth
Oryginalny tytuł Babyteeth
Ocena IMDb 7.0 4,236 głosów
Ocena TMDb 5.8 46 głosów
Udostępniono3

Podobne tytuły

Ciche Miejsce 2
Deadpool
Minari
Polot
Clouds 2020
Diuna
Niedosyt
Interstellar
Looks That Kill
Nomadland 2021
After 2 (After We Collided)
Sputnik
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)