Bad Boy | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • Bad Boy 2020

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Bad Boy 2020 online, czyli nowy film Patryka Vegi.

Przed faktyczną premierą Bad Boy online, Patryk Vega (jak zawsze) zapierał się, że ta produkcja będzie inna niż wszystkie. Miała ona się różnić od jego poprzednich filmów. Ta produkcja miała być bardziej poukładana i bardziej dopracowana, niż jego wcześniejsze wydania. Jak wiemy, Patryk Vega lubi rozbijać filmy na kilka osi fabularnych, co niekiedy męczy widza. W tym wypadku miało być zupełnie inaczej. Vega zapierał się, iż będzie się trzymał tylko jednej osi fabularnej, ale czy to się udało? Oglądaj już teraz Bad Boy cały film i wyrób sobie własną opinię.

I faktycznie, obietnice Vegi może spełniają się na początku, kiedy fabuła filmu dopiero się rozkręca. Można to porównać, chociażby do jego najnowszego filmu Pętla, w którym Patryk wziął się od razu za akcję. Jednakże taki obraz możemy jedynie oglądać przez dosłownie pierwsze pół godziny trwania tego seansu. Później cała fabuła jakby rozłamuje się na drobne kawałki i Bad Boy cały film 2020 zaczyna przypominać poprzednie produkcje tego producenta, które są zlepkiem scen niekiedy w ogóle niepasujących do siebie kontekstem. Film można opisać jednym zdaniem „film o gangsterach, półświatku i kibolach”. I faktycznie, te trzy rzeczy możemy oglądać w Bad Boy 2020.

Bad Boy cały film 2020 już dostępny, nawet w formie serialu.

bad-boy-caly-filmJak zawsze, przed premierą Patryk Vega pokusił się o zrobienie swoich genialnych akcji marketingowych. Jedno trzeba mu przyznać – te wychodzą mu bardzo dobrze w efekcie finalnym. Nie obyło się oczywiście bez kontrowersji, jak to zawsze bywa przy jego nowych, hucznych produkcjach. Pierwsze plotki, o których można było przeczytać na różnych portalach internetowych, mówiły, że film będzie skupiał się na klubie Wisła Kraków. Cóż, temat kontrowersyjny, jak przystało na tego producenta. Jednak Vega nie chciał chyba sobie psuć reputacji wśród niektórych grup społecznych i postanowił zmienić parę rzeczy.

W rzeczywistości, Bad Boy cały film 2020 dotyczy klubu, który tak naprawdę nie istnieje. Jest wymyślony. Jednak niektóre wydarzenia przedstawione w produkcji miały faktycznie miejsce w rzeczywistości. Jest to więc połączenie wydarzeń fikcyjnych z tymi prawdziwymi, czyli to, co mogliśmy oglądać w jego poprzednich filmach. Dodatkowego tempa dodaje tutaj oczywiście oś fabularna, którą stworzył Patryk Vega.

Bad Boy online dostępny już teraz na większości urządzeń. Oglądaj, gdzie tylko chcesz!

Nic dziwnego, że reżyser postanowił tak bardzo zaznaczyć, iż film to jedynie fikcja. Jest on zapewne świadomy, jak klasyfikowany jest jego przeciętny odbiorca. Wygląda na to, że nie chce on stracić odbiorców nawet podczas kreowania siebie na „człowieka, który pokazuje, jak jest naprawdę”. Zdecydowanie zachowuje on dystans i pomimo wielu kontrowersji stara się przyciągnąć jak najwięcej ludzi na salę kinową, aby zobaczyć Bad Boy online na wielkim ekranie.

Akcje promocyjne i informacje, które można znaleźć w różnych mediach, mówią wyraźnie o kontrowersjach, których, no właśnie, nie możemy oczekiwać we właściwym filmie. Po prostu ich tam nie ma i nie ma co się doszukiwać na siłę. Jest to zwykła produkcja o człowieku, który dzięki swojej smykałce do gangsterskich interesów wchodzi małymi krokami na szczyt. Obserwujemy jedynie jego drogę na ten szczyt. I o ile temat gangsterki i półświatka możemy faktycznie oglądać w Bad Boy cały film, to oprócz tego trudno doszukać się innych kontrowersyjnych tematów.

Bad Boy cały film 2020 możesz oglądać w wersji online nawet na smartfonach.

Reżyserowi można przyznać jedno – zrezygnował z kiepskich scen i żartów, które śmieszyły tylko część ludzi. I to jest wielki plus filmu Bad Boy 2020 cda. Jednak ta produkcja nie jest niczymbad-boy-online wyjątkowym, co zapiera dech w piersiach. Jest to kolejny sztampowy film online w wykonaniu Patryka Vegi. Co roku pojawia się przynajmniej jeden, a ludzi brną do kin. Schemat Vegi sprawdza się idealnie, więc dlaczego miałby z niego rezygnować? Fabuła jest za szybka, więc trudno połapać się w pewnych wątkach, których jest dość sporo jak na 135-minutowy film. Widać również inspiracje memami internetowymi.

Dla przykładu można podać sceny piłkarskie, które niestety, ale nie wyglądają jak te z prawdziwego zdarzenia. Wszystko jest jakby naciągane, a aktorzy wyglądają, jakby się w ogóle nie starali odgrywać swojej roli. Nie wiadomo, czy to cięcia budżetowe, czy rzeczywiście taki był zamysł tych scen. Vega nigdzie nie wypowiadał się na ten temat, więc trudno też domyślić się, o co mu tak naprawdę chodziło. Co by jednak nie mówić o całym filmie Bad Boy online, jest on produkcją wartą zobaczenia. Film możesz oglądać już teraz na ekranie Twojego komputera, smartfona, czy nawet tabletu. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do sieci i chwila wolnego czasu.

Bad Boy
Bad Boy
Bad Boy
Bad Boy
Oryginalny tytuł Bad Boy
Ocena IMDb 3.8 1,142 głosów
Ocena TMDb 5.9 16 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Deadpool 2
Apocalypto
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Aquaman
Spider-Man: Homecoming
Bullet Train
Jupiter: Intronizacja
Avatar 2 (Istota Wody)
Mulan
Iniemamocni
Uprowadzona 3
Thor: Ragnarok

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz