Bad Boy - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 96 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • Bad Boy 2020
Bad Boy

Bad Boy

Kobiety wolą niegrzecznych chłopcówFeb. 21, 2020Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Bad Boy 2020 online, czyli nowy film Patryka Vegi.

Przed faktyczną premierą Bad Boy online, Patryk Vega (jak zawsze) zapierał się, że ta produkcja będzie inna niż wszystkie. Miała ona się różnić od jego poprzednich filmów. Ta produkcja miała być bardziej poukładana i bardziej dopracowana, niż jego wcześniejsze wydania. Jak wiemy, Patryk Vega lubi rozbijać filmy na kilka osi fabularnych, co niekiedy męczy widza. W tym wypadku miało być zupełnie inaczej. Vega zapierał się, iż będzie się trzymał tylko jednej osi fabularnej, ale czy to się udało? Oglądaj już teraz Bad Boy cały film i wyrób sobie własną opinię.

I faktycznie, obietnice Vegi może spełniają się na początku, kiedy fabuła filmu dopiero się rozkręca. Można to porównać, chociażby do jego najnowszego filmu Pętla, w którym Patryk wziął się od razu za akcję. Jednakże taki obraz możemy jedynie oglądać przez dosłownie pierwsze pół godziny trwania tego seansu. Później cała fabuła jakby rozłamuje się na drobne kawałki i Bad Boy cały film 2020 zaczyna przypominać poprzednie produkcje tego producenta, które są zlepkiem scen niekiedy w ogóle niepasujących do siebie kontekstem. Film można opisać jednym zdaniem „film o gangsterach, półświatku i kibolach”. I faktycznie, te trzy rzeczy możemy oglądać w Bad Boy 2020.

Bad Boy cały film 2020 już dostępny, nawet w formie serialu.

bad-boy-caly-filmJak zawsze, przed premierą Patryk Vega pokusił się o zrobienie swoich genialnych akcji marketingowych. Jedno trzeba mu przyznać – te wychodzą mu bardzo dobrze w efekcie finalnym. Nie obyło się oczywiście bez kontrowersji, jak to zawsze bywa przy jego nowych, hucznych produkcjach. Pierwsze plotki, o których można było przeczytać na różnych portalach internetowych, mówiły, że film będzie skupiał się na klubie Wisła Kraków. Cóż, temat kontrowersyjny, jak przystało na tego producenta. Jednak Vega nie chciał chyba sobie psuć reputacji wśród niektórych grup społecznych i postanowił zmienić parę rzeczy.

W rzeczywistości, Bad Boy cały film 2020 dotyczy klubu, który tak naprawdę nie istnieje. Jest wymyślony. Jednak niektóre wydarzenia przedstawione w produkcji miały faktycznie miejsce w rzeczywistości. Jest to więc połączenie wydarzeń fikcyjnych z tymi prawdziwymi, czyli to, co mogliśmy oglądać w jego poprzednich filmach. Dodatkowego tempa dodaje tutaj oczywiście oś fabularna, którą stworzył Patryk Vega.

Bad Boy online dostępny już teraz na większości urządzeń. Oglądaj, gdzie tylko chcesz!

Nic dziwnego, że reżyser postanowił tak bardzo zaznaczyć, iż film to jedynie fikcja. Jest on zapewne świadomy, jak klasyfikowany jest jego przeciętny odbiorca. Wygląda na to, że nie chce on stracić odbiorców nawet podczas kreowania siebie na „człowieka, który pokazuje, jak jest naprawdę”. Zdecydowanie zachowuje on dystans i pomimo wielu kontrowersji stara się przyciągnąć jak najwięcej ludzi na salę kinową, aby zobaczyć Bad Boy online na wielkim ekranie.

Akcje promocyjne i informacje, które można znaleźć w różnych mediach, mówią wyraźnie o kontrowersjach, których, no właśnie, nie możemy oczekiwać we właściwym filmie. Po prostu ich tam nie ma i nie ma co się doszukiwać na siłę. Jest to zwykła produkcja o człowieku, który dzięki swojej smykałce do gangsterskich interesów wchodzi małymi krokami na szczyt. Obserwujemy jedynie jego drogę na ten szczyt. I o ile temat gangsterki i półświatka możemy faktycznie oglądać w Bad Boy cały film, to oprócz tego trudno doszukać się innych kontrowersyjnych tematów.

Bad Boy cały film 2020 możesz oglądać w wersji online nawet na smartfonach.

Reżyserowi można przyznać jedno – zrezygnował z kiepskich scen i żartów, które śmieszyły tylko część ludzi. I to jest wielki plus filmu Bad Boy 2020 cda. Jednak ta produkcja nie jest niczymbad-boy-online wyjątkowym, co zapiera dech w piersiach. Jest to kolejny sztampowy film online w wykonaniu Patryka Vegi. Co roku pojawia się przynajmniej jeden, a ludzi brną do kin. Schemat Vegi sprawdza się idealnie, więc dlaczego miałby z niego rezygnować? Fabuła jest za szybka, więc trudno połapać się w pewnych wątkach, których jest dość sporo jak na 135-minutowy film. Widać również inspiracje memami internetowymi.

Dla przykładu można podać sceny piłkarskie, które niestety, ale nie wyglądają jak te z prawdziwego zdarzenia. Wszystko jest jakby naciągane, a aktorzy wyglądają, jakby się w ogóle nie starali odgrywać swojej roli. Nie wiadomo, czy to cięcia budżetowe, czy rzeczywiście taki był zamysł tych scen. Vega nigdzie nie wypowiadał się na ten temat, więc trudno też domyślić się, o co mu tak naprawdę chodziło. Co by jednak nie mówić o całym filmie Bad Boy online, jest on produkcją wartą zobaczenia. Film możesz oglądać już teraz na ekranie Twojego komputera, smartfona, czy nawet tabletu. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do sieci i chwila wolnego czasu.

Bad Boy
Bad Boy
Bad Boy
Bad Boy
Oryginalny tytuł Bad Boy
Ocena IMDb 3.7 626 głosów
Ocena TMDb 5.9 16 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Nikt 2021
Godzilla vs. Kong
Tenet
Czarna Wdowa
Cherry: Niewinność utracona
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Śmierć na Nilu
Aquaman
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Joker
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)