Cherry: Niewinność utracona | Cały film | Online

  • film

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Cherry: Niewinność utracona online?

Nie ujmujmy tego – co do tej produkcji mnóstwo person miało wyczekiwania. Dzieło twórców Avengers: Koniec Gry, czy też Avengers: Wojna bez granic. Nadto, z Tomem Hollandem, kojarzonym z rolą Spider-Mana. Czy jednak takie nazwiska zdołały stworzyć coś niesamowitego? Owszem! Cherry: Niewinność utracona cały film nie jest produkcją dla fanów studia Marvel, pomimo że czołowe nazwiska tejże marki polecają ten film. Nie ma tu pogodnych postaci, najeźdźców z wszechświata lub też przerośniętych i silnych dandysów. Mamy chlew, borykanie się z narkotykami i motywami z początku XXI wieku. Nie ma co tuszować, ten film jest dla person o stalowych nerwach i na pewno nie dla widzów poniżej pełnoletności.

Młody chłopak w wojsku – czy ten film ma sens?

cherry-niewinnosc-utracona-caly-filmJednakowoż czy Cherry: niewinnośc utracona online to nie jest godziwe kino akcji? Niewątpliwie jest. Pomimo że poprzez większą część czasu antenowego miałem gdzieś z tyłu głowy, że widuję Petera Parkera, to bracia Russo dowiedli, że sprostają tworzyć nie tylko proste blockbustery, a porywające kino akcji, które może dostarczyć ekscytacje. Tak samo Holland pokazał, iż umie odegrać postać kogoś zupełnie odmiennego, niż superbohatera w rajtuzach. Film prezentuje nastoletniego chłopaka, który przyjął się do wojska, aby wesprzeć swoich kamratów w Iraku. Chociaż po powrocie próbuje zwalczyć swoje zafascynowanie narkotykami i użytwkami. Fakt, przez wstęp i początkowy rozdział się męczyłem an filmie. Jednak rychło akcja rozhulała się tak, że nie mogłem odłączyć się od wielkiego ekranu. Bajeczna scenografia, przedstawienie wyrachowanej armii USA jak z Pełnego Magazynku Kubricka.

Narkotyki rujnują ludzi. Ja wiecznie byłem tegoż zdania, co Molesta w swoim kawałku Kontroluj się, że używki dotkliwego kalibru są podstępne. Właśnie ta produkcja przedstawia nam, jak one mogą popsuć. Jak gołym okiem widać, naszego Toma Hollanda także powaliły, do tego stopnia, iż dopuścił się różnej maści oraz zadłużył u grubych ryb ze świata narkotykowego. Gra aktorska odtwórcy Spider-Mana poważnie mnie pobudziła i z zaskoczeniem oglądałem, jakie finezje ma ten aktor. Jednakowoż nie myślałem, że będzie aż tak świetnie. Sądzę, że za kilka dobrych lat człowiek ten będzie na tym samym pułapie co Bruce Willis, poważnie. Jego zasługa jako Cherry w filmie Cherry: Niewinność utracona lektor pl to niepodważalny argument na to, że nie jest to gwiazda jednej roli. Niczym aktor odgrywający Kevina w świątecznej produkcji.

Cherry: Niewinność utracona już dostępny w opcji online.

cherry-niewinnosc-utracona-onlineProdukcja jak widać bardzo oryginalna, ale pomimo wszystko koniec filmu mnie nie powalił na kolana, a bardzo liczyłem, że tak właśnie się stanie. Myślałem, że zapamiętam tę produkcję na dobre kilka lat. Było jednak po prostu dobrze, fajnie, bez żadnego mocarniejszego efektu. Po filmie nie spodziewałem się jakiegoś efektu wow. Inne recenzje nie były w ogóle dobre dla tej produkcji, lecz jak dla mnie to bracia Russo bronią się nim. Oni po prostu umieją robić filmy. Niestety znaczy to, że przewidywania na następne ich arcydzieło będą odważnie większe, a co za tym idzie – ciężej im będzie robić jeszcze wybitniejsze produkcje kinowe.

Nie mogę zbyt wiele niemiłego rzec na cokolwiek związanego z tym filmem, bo jest on dobry. Studia Marvel tutaj nie zaznamy, ale jak cwaną grę aktorską, a także syf, używki i mrukliwe kino akcji. I to właśnie lubię. Cherry: Niewinność utracona dubbing pl to obfita i interesująca opowieść o problemach, z jakimi mierzą się byli żołnierze Amerykańskiej armii. Przecież oni tak właściwie od rządu nie otrzymują w zamian za swoje zasługi nic.

Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Oryginalny tytuł Cherry
Ocena IMDb 6.6 35,291 głosów
Ocena TMDb 7.6 492 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Pan Wypadek: Wakacje zabójcy
Nikt 2021
After 2 (After We Collided)
After 5. Na zawsze
Wilk z Wall Street
Służąca
Champion 4: Walka o honor
Dreamland 2020
Ukryte działania
Kingsman: Tajne służby
Przekroczyć granice
Godzilla

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz