Cherry: Niewinność utracona - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 103 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • film
Cherry: Niewinność utracona

Cherry: Niewinność utracona

Feb. 26, 2021USA140 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Cherry: Niewinność utracona online?

Nie ujmujmy tego – co do tej produkcji mnóstwo person miało wyczekiwania. Dzieło twórców Avengers: Koniec Gry, czy też Avengers: Wojna bez granic. Nadto, z Tomem Hollandem, kojarzonym z rolą Spider-Mana. Czy jednak takie nazwiska zdołały stworzyć coś niesamowitego? Owszem! Cherry: Niewinność utracona cały film nie jest produkcją dla fanów studia Marvel, pomimo że czołowe nazwiska tejże marki polecają ten film. Nie ma tu pogodnych postaci, najeźdźców z wszechświata lub też przerośniętych i silnych dandysów. Mamy chlew, borykanie się z narkotykami i motywami z początku XXI wieku. Nie ma co tuszować, ten film jest dla person o stalowych nerwach i na pewno nie dla widzów poniżej pełnoletności.

Młody chłopak w wojsku – czy ten film ma sens?

cherry-niewinnosc-utracona-caly-filmJednakowoż czy Cherry: niewinnośc utracona online to nie jest godziwe kino akcji? Niewątpliwie jest. Pomimo że poprzez większą część czasu antenowego miałem gdzieś z tyłu głowy, że widuję Petera Parkera, to bracia Russo dowiedli, że sprostają tworzyć nie tylko proste blockbustery, a porywające kino akcji, które może dostarczyć ekscytacje. Tak samo Holland pokazał, iż umie odegrać postać kogoś zupełnie odmiennego, niż superbohatera w rajtuzach. Film prezentuje nastoletniego chłopaka, który przyjął się do wojska, aby wesprzeć swoich kamratów w Iraku. Chociaż po powrocie próbuje zwalczyć swoje zafascynowanie narkotykami i użytwkami. Fakt, przez wstęp i początkowy rozdział się męczyłem an filmie. Jednak rychło akcja rozhulała się tak, że nie mogłem odłączyć się od wielkiego ekranu. Bajeczna scenografia, przedstawienie wyrachowanej armii USA jak z Pełnego Magazynku Kubricka.

Narkotyki rujnują ludzi. Ja wiecznie byłem tegoż zdania, co Molesta w swoim kawałku Kontroluj się, że używki dotkliwego kalibru są podstępne. Właśnie ta produkcja przedstawia nam, jak one mogą popsuć. Jak gołym okiem widać, naszego Toma Hollanda także powaliły, do tego stopnia, iż dopuścił się różnej maści oraz zadłużył u grubych ryb ze świata narkotykowego. Gra aktorska odtwórcy Spider-Mana poważnie mnie pobudziła i z zaskoczeniem oglądałem, jakie finezje ma ten aktor. Jednakowoż nie myślałem, że będzie aż tak świetnie. Sądzę, że za kilka dobrych lat człowiek ten będzie na tym samym pułapie co Bruce Willis, poważnie. Jego zasługa jako Cherry w filmie Cherry: Niewinność utracona lektor pl to niepodważalny argument na to, że nie jest to gwiazda jednej roli. Niczym aktor odgrywający Kevina w świątecznej produkcji.

Cherry: Niewinność utracona już dostępny w opcji online.

cherry-niewinnosc-utracona-onlineProdukcja jak widać bardzo oryginalna, ale pomimo wszystko koniec filmu mnie nie powalił na kolana, a bardzo liczyłem, że tak właśnie się stanie. Myślałem, że zapamiętam tę produkcję na dobre kilka lat. Było jednak po prostu dobrze, fajnie, bez żadnego mocarniejszego efektu. Po filmie nie spodziewałem się jakiegoś efektu wow. Inne recenzje nie były w ogóle dobre dla tej produkcji, lecz jak dla mnie to bracia Russo bronią się nim. Oni po prostu umieją robić filmy. Niestety znaczy to, że przewidywania na następne ich arcydzieło będą odważnie większe, a co za tym idzie – ciężej im będzie robić jeszcze wybitniejsze produkcje kinowe.

Nie mogę zbyt wiele niemiłego rzec na cokolwiek związanego z tym filmem, bo jest on dobry. Studia Marvel tutaj nie zaznamy, ale jak cwaną grę aktorską, a także syf, używki i mrukliwe kino akcji. I to właśnie lubię. Cherry: Niewinność utracona dubbing pl to obfita i interesująca opowieść o problemach, z jakimi mierzą się byli żołnierze Amerykańskiej armii. Przecież oni tak właściwie od rządu nie otrzymują w zamian za swoje zasługi nic.

Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Cherry: Niewinność utracona
Oryginalny tytuł Cherry
Ocena IMDb 6.6 16,971 głosów
Ocena TMDb 7.6 492 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Śmierć na Nilu
John Wick 3
Joker
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Zamiana z księżniczką 2
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
Wierzę w Ciebie
Ślicznotki
Zenek
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Obraz pożądania
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)