Ciche Miejsce 2 - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 72 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • player
Ciche Miejsce 2

Ciche Miejsce 2

Apr. 22, 2021USA97 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.5 2 głosy

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Ciche Miejsce 2 online?

Pierwsza część tytułowego Cichego Miejsca jest uznawana za jeden z najpopularniejszych, ale też najlepiej wykonanych horrorów ostatnich lat. Produkcja zarobiła 340 milionów dolarów, a oceny krytyków są bardzo dobre. Tylko te dwa czynniki pokazują nam, jak bardzo wyczekiwane jest Ciche Miejsce 2 online. Ciekawe tylko, czy wynik taki, jak w przypadku pierwszej części uda się powtórzyć, czy też Johna Krasinskiego dopadnie „klątwa drugiej części”.

Koronawirus nie był łaskawy…

ciche-miejsce-2-onlineRok 2020 nie był zbyt upojny dla kina, ale też reszty branż. Wszystko to wywołane było koronawirusem. Kiedy już robiło się dobrze, rząd dokładał nowych obostrzeń i zamykał kolejne placówki, więc reżyserzy postanowili przesunąć większość swoich największych produkcji na 2021 rok. Taki też los spotkał cały film Ciche Miejsce 2, który początkowo miał pojawić się na wielkim ekranie wiosną 2020, a dokładniej 8 marca. Jak wszyscy wiemy, lub się spodziewamy – nie stało się tak.

Zwiastuny opublikowane jeszcze przed pierwszą datą premiery wskazują, że film będzie kolejnym, świetnym dziełem reżysera. Patrząc przez pryzmat pierwszej części, widzowie czekają na jeszcze lepsze widowisko. Tym samym, reżyser filmu Ciche Miejsce 2 online pl podniósł sobie poprzeczkę, a oczekiwania wobec niego są bardzo wysokie. Z zagranicznych mediów można dowiedzieć się, że świat przedstawiony w pierwszej ekranizacji zostaje jeszcze bardziej rozwinięty i poszerzony. Całość oczywiście zbudowana na bohaterach, których już dobrze znamy z Cichego Miejsca.

Ciche Miejsce 2 online najlepszym filmem 2021 roku?

ciche-miejsce-2-lektor-plSam John Krasinski podobno pokazał się z jeszcze lepszej strony, niż poprzednio. Cóż, ciężko będzie to zweryfikować, podczas, gdy nie wiemy tak naprawdę kiedy i w jakiej formie film ujrzy światło dzienne. Co więcej, reżyser w pewnych momentach zostaje porównany do Stevena Spielberga, a taka komparacja to bardzo mocne słowa. Miejmy nadzieję, że wszystkie doniesienia z mediów oraz plotki o jakości filmu się potwierdzą. Wtedy bez problemu, produkcja będzie mogła konkurować z takim gigantem, jak Obecność 3: Na rozkaz diabła.

Fani już trzymają kciuki, a pięści zaciskają po informacji, jakoby Ciche Miejsce 2 lektor pl rozszerzało cały świat przedstawiony w jedynce. O tym mogliśmy przeczytać na Twitterze. Jednak ta informacja to nie wszystko, ponieważ cały film pokazuje zupełnie nowe drogi. Wracając jednak do horrorów – każdy z nich powinien nieść ciarki. Według tego, co można przeczytać, dwójka jest jeszcze bardziej straszna i przerażająca od pierwszej części. Dziwne w tym jest tylko, że trudno jest doszukać się jakiegoś złego słowa o najnowszym filmie Krasinskiego. Może faktycznie produkcja jest aż tak dobra, że nie da się o niej powiedzieć czegoś złego. A może to ludzie patrzą na tę postać przez pryzmat pierwszej, udanej części? Miejmy nadzieję, że kino zaserwuje nam ten film na wielkim ekranie już niedługo w celu weryfikacji.

Jaka jest fabuła i obsada filmu Ciche Miejsce 2 lektor pl?

ciche-miejsce-2-caly-filmAkcja filmu Ciche Miejsce 2 online toczy się zaraz po zakończeniu wydarzeń z pierwszej części. W końcu to sequel. Główna bohaterka wraz ze swoją rodziną nadal musi walczyć o przetrwanie i mierzyć się ze wszystkimi przeciwnościami losu. Co więcej, schemat jest taki sam, jak w jedynce – przeżyć będąc całkowicie cicho. Jednak Krasinski podsyca atmosferę faktem, że potwory wyczulone na dźwięk to nie jej jedyne zmartwienie. Sama fabuła jest również wychwalana przez dziennikarzy, którzy mogli już widzieć film na pokazach. Obsada również pozostaje niezmienna, a w niej możemy doszukać się takich nazwisk, jak Djimon Hounsou, Noah Jupe, Cillian Murphy, czy Millicent Simmonds. Oprócz nich również Emily Blunt!

Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Oryginalny tytuł A Quiet Place Part II

Reżyser

Obsada

Emily Blunt isEvelyn Abbott
Evelyn Abbott
Millicent Simmonds isRegan Abbott
Regan Abbott
Noah Jupe isMarcus Abbott
Marcus Abbott
Silas Pereira-Olson is7 Year Old Island Boy (uncredited)
7 Year Old Island Boy (uncredited)
Scott Matheny isTownsperson (uncredited)
Townsperson (uncredited)
Udostępniono1

Podobne tytuły

Sputnik
Szarlatan
After 2019
W strefie wojny
After 2 (After We Collided)
Babyteeth
Interstellar
Był sobie pies 2
Erotica 2022
Mulan
Avengers: Koniec gry
Nowi mutanci
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)