Co w duszy gra | Cały film | Online

  • player

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Co w duszy gra online?

co-w-duszy-gra-lektor-plStudio Pixar dawno nie dawało o sobie znać. Jednak nie musieliśmy długo czekać na ich kolejne ruchy związane z animacjami dla dzieci. Hity takie, jak „Toy Story 4”, czy „Iniemamocni” na stałe zapisały się na kartach historii. Niektóre z ich animacji zrobiły nawet lepsze wyniki, niż konkurencyjne produkcje pozostałych twórców bajek.

Debiut filmu Co w duszy gra, mogliśmy śledzić na platformie Disney+. Początkowo, animacja miała być możliwa do oglądania na wielkim ekranie kina, lecz pandemia znacznie pokrzyżowała plany studia. Za jego reżyserię odpowiada wysławiany Pete Docter. To właśnie on jest twórcą takich hitów, jak „Potwory i spółka”, czy „Odlot”. Trzeba przyznać jednak, że Soul online jest jego kolejną produkcją, której nie będzie się wstydził. Film zdecydowanie odniesie sukces, a wszystko podsyca fakt, iż jest to produkcja muzyczna. Jak już można zauważyć, chociażby po pierwszym wydaniu bajki Mulan, młodsi widzowie uwielbiają tego typu produkcje.

Jaką wersję Co w duszy gra wybrać – lektor pl, czy dubbing pl?

Bohaterem głównym animacji Co w duszy gra cały film jest mężczyzna. Joe interesuje się muzyką, a szczególnie tą z gatunku Jazz. Sam potrafi bardzo dobrze grać na pianinie, co można zauważyć już w pierwszych scenach produkcji. Nie ma on jednak szczęścia do kariery. Przez długie lata próbował „wybić” się na rynku muzycznym, lecz nie udawało mu się to. Joe jednak nie jest osobą, która łatwo się poddaje, dlatego nadal próbuje swoich sił, ponieważ wie, że muzyka jest tym, w czym jest bardzo dobry. Niedługo po tym, jak główny bohater dostaje informację o zakwalifikowaniu się do kwartetu, postanawia nie trzymać tej informacji dla siebie i pochwalić się swoim najbliższym.

Joe w tym momencie nie jest jeszcze świadomy, co za chwilę go czeka. Jest to niestety śmierć, która czyha tuż za rogiem. Może się wydawać, iż nie jest to najlepsze rozpoczęcie tego typu animacji, lecz Pete Docter dobrze wiedział, co robi. W momencie śmierci Joego, fabuła Co w duszy gra lektor pl nabiera właściwego tempa. Bohatera nie czeka jednak podróż do nieba, czy piekła, jak mogłoby się wydawać. Postać trafia do dziwnego świata umiejscowionego gdzieś pomiędzy naszym, ziemskim światem, a tym duchowym. Nie przeszkadza mu to w ogóle w spełnianiu jego marzeń, dlatego fabuła toczy się dalej.

Powrót do naszego, ziemskiego świata wydaje się bardzo trudną, praktycznie niewykonalną rzeczą. Dodatkowo Joe jest ścigany przez antagonistów z zaświatów. Jednak w najmniej oczekiwanym momencie, natrafia na duszę o imieniu 22. To ona właśnie chce pomóc głównemu bohaterowi, ale sama nie postanawia zagościć w ziemskim świecie, a fakt ten jest jej sekretem.

Co w duszy gra lektor pl to nie tylko animacja dla dzieci.

co-w-duszy-gra-onlineSytuacja, w której znalazł się główny bohater Co w duszy gra dubbing pl jest bardzo skomplikowana, a dalsze wydarzenia jeszcze bardziej ją komplikują. W dalszej części animacji widzowie zostaną zderzeni z różnymi perypetiami bohaterów, a całość jest niezwykle interesująca nawet dla starszego widza. Już po pierwszych zobaczonych scenach filmu można stwierdzić, że Pixar się nie zmienia. Może to złe stwierdzenie – zmienia się, ale na lepsze. Pete Docter znany z hitu „Potwory i spółka” nadal potrafi bardzo dobrze prowadzić fabułę animacji studia.

Bajka ma w sobie to coś magicznego. Możliwe, że jest to spowodowane samą muzyką, która jest obecna w niemalże każdej scenie produkcji. Warto dodać jednak, że nie jest ona tym samym, co „Naprzód”, które po prostu było zbyt pustą produkcją. Bez tytułowej, w tym wypadku, duszy.

Jak się okazuje po zobaczeniu całego filmu Co w duszy gra, jedynie jego mała część została przedstawiona w zwiastunach dostępnych w serwisie YouTube. I to zaskakuje. Przeważnie trailery pokazują to, co najbardziej zainteresuje widza. Przez ten fakt, filmy często są puste, bo wszystkie ważniejsze sceny mogliśmy widzieć w zwiastunie. Nie jest tak w przypadku Soul online pl. Bajka wręcz kipi od emocji i akcji, której zaledwie mały pierwiastek przedstawiły nam trailery. Bardzo odważny zabieg.

Studio Pixar ponownie zaskakuje bajką Soul online.

co-w-duszy-gra-caly-filmFabuła produkcji nie jest ciągła i nudna. Wszystko się zmienia co chwilę, ale widz nie ma wrażenia, że ogląda parę innych produkcji. Wszystko trzyma się kupy, a fabuła potrafi często schodzić (bardzo płynnie) na wątki poboczne. Nie ma tam scen, które są niepotrzebne. Wszystko ma reakcję przyczynowo-skutkową, a tego właśnie oczekujemy od tego typu produkcji.

Bardzo ważne są plusy produkcji. Wśród nich jest oczywiście perfekcyjne okazanie emocji bohaterów, czy też nauka płynąca z danych scen. Bajka okazuje się być bardzo mądrym przedstawieniem dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Sami bohaterowie uczą się nowych rzeczy podczas przebiegu fabuły, a zafascynowani widzowie wraz z nimi. Filmowi Co w duszy gra online warto poświęcić chwilę czasu, ponieważ animacja jest warta oglądania za darmo.

Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Oryginalny tytuł Soul
Ocena IMDb 8 352,613 głosów

Reżyser

Pete Docter
Reżyser

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Daveed Diggs isPaul (voice)
Paul (voice)
Richard Ayoade isJerry (voice)
Jerry (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Czarownica 2
Doktor Strange
ParaNorman
Minionki: Wejście Gru
Nawiedzony dwór
Kraina lodu
Sonic 3. Szybki jak błyskawica
Mała Syrenka
Rybki z ferajny
Kraina Lodu 2
Piękna i Bestia
Miss Kraken. Ruby Gillman

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz