🍿 Gdzie obejrzeć cały film Creed III online?

Aktualnie ogląda: 88 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Film online
Creed III

Creed III

Mar. 01, 2023USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Streszczenie

„Creed III” cały film – Jak Michael B. Jordan poradził sobie z reżyserią?

„Creed III” to najnowsza część kultowej serii filmów o boksie, która skupia się na historii Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda. Film został wyreżyserowany przez Michaela B. Jordana, który jednocześnie wcielił się w główną rolę. To pierwszy film z uniwersum Rocky’ego, w którym nie pojawił się Sylvester Stallone. Jak poradził sobie z tym debiutujący w roli reżysera Michael B. Jordan?

Michael B. Jordan – od aktora do reżysera

Michael B. Jordan to znany i lubiany aktor, który zyskał popularność dzięki swoim rolom w filmach takich jak „Black Panther” czy „Fruitvale Station”. W „Creed III” po raz pierwszy stanął za kamerą, reżyserując film, w którym jednocześnie grał główną rolę.

Jordan miał duże ambicje co do tej produkcji. Chciał odejść od schematów, jakie wypracował Stallone i stworzyć coś zupełnie nowego. Jednocześnie chciał podtrzymać ducha serii, która od lat trzyma w napięciu fanów boksu.

Nie ma Rocky’ego, jest Michael B. Jordan

„Creed III” vider to ewenement z dwóch powodów. Po pierwsze, wyreżyserował go debiutujący w tej roli Michael B. Jordan. Po drugie, jest to pierwszy film z uniwersum Rocky’ego, w którym nie pojawił się Stallone. W trakcie seansu odczuwa się pustkę. Jordan chciał oderwać „Creeda” od „Rocky’ego”, ale może zabrakło mu doświadczenia i wyczucia.

Jordan musiał zmierzyć się z trudnym zadaniem – stworzyć coś zupełnie nowego, a jednocześnie nie zatracić esencji serii. Musiał znaleźć odpowiedni balans między nostalgią a świeżością.

„Creed III” – brak sekwencji treningowych i walk bokserskich

W „Creed III” online brakuje sekwencji treningowych i bardziej rozbudowanej walki bokserskiej. Reżyser przesadził z dosłownością metafory bycia w ringu, co może zniechęcić widzów. Relacja między głównymi bohaterami, Adonisem i Damianem, jest przedstawiona zbyt powierzchownie, co ogranicza emocjonalne zaangażowanie widza.

Końcowy pojedynek nie wzbudza żadnych emocji. Reżyser przesadził z dosłownością metafory bycia w ringu, co może zniechęcić widzów.

Brakujące ogniwo – Stallone

Stallone idealnie nadawałby się do tej części, bo mógłby ponownie pełnić funkcję starszego i mądrzejszego mentora. W trakcie seansu odczuwa się pustkę, którą mógłby wypełnić właśnie Stallone swoją obecnością.

Podsumowanie „Creed III”

„Creed III” to dzieło boleśnie wybrakowane i niewolne od strukturalnego bałaganu. Brakuje samego boksu. Jordan chce zdystansować się od Rocky’ego. Treningi i walki są przedstawione pośpiesznie. W trójce temat został potraktowany po macoszemu. Końcowy pojedynek nie wzbudza żadnych emocji. Relacja między głównymi bohaterami wydaje się zbyt powierzchowna. Na plus trzeba zaliczyć grę aktorską Jonathan Majorsa. Damian na ringu zachowuje się niczym Mike Tyson. Poza nim to złamany człowiek, który nie może pogodzić się ze straconymi latami.

„Creed III” ogląda się raczej bezboleśnie. Jordan umiejętnie podpatrzył u innych reżyserów, jak wykonać swoją robotę. Za bardzo chciał oderwać „Creeda” od „Rocky’ego”. Brakuje mu własnej wartości artystycznej.

Gdzie obejrzeć „Creed III”?

Jeśli chcesz obejrzeć „Creed III”, możesz to zrobić w internecie. Film dostępny jest w sieci na różnych platformach takich jak vider czy cda. Możesz także szukać „Creed III” cały film online z lektorem PL lub z dubbingiem PL. Warto jednak pamiętać, żeby korzystać tylko z legalnych źródeł, aby nie narazić się na problemy prawne.

Filmy o boksie to nie tylko brutalna siła, ale także emocje, poświęcenie i determinacja zawodników. „Creed III” to dzieło, które mimo wielu wad, warto zobaczyć dla samej historii i gry aktorskiej Jonathan Majorsa.

Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Oryginalny tytuł Creed III
Ocena IMDb 7 46,392 głosów
Ocena TMDb 7.277 1,019 głosów

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Jonathan Majors isDamien Anderson
Damien Anderson
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Phylicia Rashād isMary-Anne Creed
Mary-Anne Creed
Mila Davis-Kent isAmara Creed
Amara Creed
Selenis Leyva isLaura Chavez
Laura Chavez
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Thaddeus J. Mixson isAdonis Creed (15)
Adonis Creed (15)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Wilk z Wall Street
Banksterzy
Szybcy i wścielki 10
Thunder Force
Nikt 2021
Zamiana z księżniczką 2
W strefie wojny
Czarna Pantera
Poniżej zera
Nie czas umierać
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)