Czarna Pantera - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 70 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • player online pl
Czarna Pantera

Czarna Pantera

Niech żyje KrólFeb. 13, 2018USA134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 2 głosy

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Czarna Pantera online?

Jak można wywnioskować po pierwszych recenzjach filmu Czarna Pantera online, wydaje się on być idealnym dziełem. Takim, które nie ma żadnych wad. Wiele portali oceniło tę produkcję bardzo wysoko, ale czy tak naprawdę jest się czym zachwycać? Czy Chadwick Boseman spełnił się w tytułowej, głównej roli? Jak film wypada względem innych dzieł Marvela, a jak ma się do czarna-pantera-onlinekonkurującej z nim Wonder Woman studia DC? Zdecydowanie nie jest to dzieło, które na zawsze zostanie w naszych pamięciach, ale nie jest to wadą tego filmu! Rok 2019 był zasypany dobrymi produkcjami, chociażby takimi, jak Joker 2019. Czarna Pantera nie zdołała jednak przyćmić blasku tego antagonisty, jednak jest porównywalnie dobra, a szczególnie, kiedy w Twoich klimatach są superbohaterowie.

Film to dzieło, które nie stroni od efektów specjalnych, czy akcji. Nie ma jednak co się dziwić, w końcu z tego słyną filmy o superbohaterach. Scenariusz jednak jest bardzo dobry, nie ma tam niezrozumiałych elementów, czy też niedokończonych scen. Wszystko jest spójne i to właśnie ten aspekt mógł posłużyć recenzentom jako główny czynnik ich oceny. Powszechnie się mówi, że Czarna Pantera cały film porusza istotne tematy. Te społeczne, ale też polityczne. I to jest fakt, ponieważ produkcja porusza te tematy, jednak niekoniecznie tak, jak każdy by chciał.

Czarna Pantera cały film jest nie tylko dla fanów Marvela.

Jedną z rzeczy, którą można zarzucić filmowi od studia Marvel to fakt, że mało tam nawiązań do innych produkcji studia. Na szczęście film nie wydaje się przez to pusty w odbiorze. Fakt, fani zdecydowanie oczekiwali jakichś smaczków, lecz bez tego i tak produkcja jest dobra w odbiorze. Być może to zaplanowane działanie scenarzystów. Niektórzy mogą mieć nawet wrażenie, że film należy do całkiem innego uniwersum. Z drugiej jednak strony to dobrze dla nowych fanów Marvela. Mogą oni oglądać film Czarna Pantera online z pełnym zrozumieniem fabuły.

Czarna Pantera lektor pl to pewna historia, która opowiada o królu Wakandy – małego kraju położonego w Afryce. Król ten bardzo dobrze strzeże swojego sekretu i nie chce, aby ktokolwiek go poznał. Wakanda powstała poprzez katastrofę kosmiczną, która miała miejsce jeszcze w starożytności. Wtedy właśnie w Afrykę uderzyła planetoida, w której środku znajdowało się wybranium. Tym samym można stwierdzić, że Wakanda ma jakieś powiązania z Kapitanem Ameryką. W końcu to właśnie z wibrarium powstała jego tarcza.

Film Czarna Pantera zaskakuje swoją innością na tle innych produkcji studia.

czarna-pantera-caly-filmMieszkańcy Wakandy nie przepuścili takiej okazji. Wykorzystali oni wibrarium do stworzenia swojego potężnego plemienia, pozostając tym samym bogatymi. Jednak wszyscy spoza kraju nie wiedzą jak wygląda Wakanda od środka. Nie wiedzą oni, że to bardzo bogate i rozwinięte plemię – to za sprawą pola maskującego, które swoim obszarem obejmuje cały kraj. Sekret jest istotny dlatego, że sama Wakanda nie musi pomagać nikomu, ponieważ nikt nie wie, że jest ona aż tak potężna.

Po filmie można oczekiwać dużo, a jeszcze więcej może oczekiwać czarnoskóra część publiczności. I to nie dlatego, że zdecydowana większość bohaterów przedstawionych na wielkim ekranie podczas emisji filmu Czarna Pantera online pl jest czarnoskóra. Dlatego, że film opowiada o marzeniach potomków Czarnego Lądu. To właśnie Afrykanie przez wiele historycznych potyczek nigdy nie ujrzeli bogactw, czy potężnego imperium, którym mogliby rządzić. Jednak produkcja nie jest skierowana tylko do czarnoskórej publiczności. Każdy może oglądać ten film online bez względu na pochodzenie.

Chadwick Boseman spisał się na medal…

Postacie przedstawione w filmie Czarna Pantera online pl to istny majstersztyk. To przez odpowiednie dobranie aktorów do ich odtworzenia. Każdy z nich idealnie odnajduje się w swojej roli,  przez co film w ogóle nie wydaje się sztuczny. Sam Chadwick Boseman idealnie poradził sobie w tytułowej roli. Jednak pozostała cześć aktorów również zasługuje na oklaski.

Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Czarna Pantera
Oryginalny tytuł Black Panther
Ocena IMDb 7.3 618,661 głosów
Ocena TMDb 7.4 16,543 głosów

Reżyser

Obsada

Chadwick Boseman isKing T’Challa / Black Panther
King T’Challa / Black Panther
Michael B. Jordan isN'Jadaka / Erik
N'Jadaka / Erik "Killmonger" Stevens
Martin Freeman isEverett K. Ross
Everett K. Ross
Udostępniono1

Podobne tytuły

Deadpool
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
Pętla
Czarownica 2
Free Guy
Raya i ostatni smok
Czarna Wdowa
Nikt 2021
Space Sweepers
Thunder Force
W strefie wojny
John Wick 3
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)