Dziewczyny z Dubaju - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 87 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • dziewczyny z dubaju film
Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju

Jan. 22, 2021Polska97 Min.R
Twoja ocena: 0
6.3 3 głosy

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Dziewczyny z Dubaju online?

W ostatnich latach wrzało w mediach, a wszystko to było związane z aferą dubajską, nazywaną również seksaferą. W końcu zdecydowano się zrealizować film związany z tym, co działo się w 2018 roku. Za realizację całego filmu Dziewczyny z Dubaju odpowiedzialne są Dorota Rabczewska (znana również jako Doda) i Maria Sadowska, a w obsadzie będziemy mogli oglądać zagranicznych aktorów. Cóż, dość długo trzeba było czekać na film związany z aferą dubajską, więc miejmy nadzieję, że będzie to coś wartego obejrzenia. Dziwnym jest, że sam Patryk Vega nie podjął się ekranizacji tamtejszych wydarzeń.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że kina stanęły w miejscu, a większość mocnych, kinowych premier została przeniesiona, niestety na drugą połowę 2021 roku. Jednak nie ma się co martwić, ponieważ nowy film Marii Sadowskiej jest jednym, który będziemy mogli oglądać już 13 stycznia. Całość ma być poświęcona wydarzeniom z Dubaju, w których brały udział polskie modelki i celebrytki. Fabuła filmu zapowiada się bardzo ciekawie, być może nawet jako film roku 2021. Cały film Dziewczyny z Dubaju ma pokazać nieznane dotąd fakty oraz szokujące, nowe wątki. W całą aferę dodatkowo mieli być zamieszani gangsterzy, wysoko postawieni politycy, czy nawet biznesmeni. Brzmi całkiem jak nowa fabuła filmu Patryka Vegi, lecz nie tym razem.

Kto występuje w Dziewczyny z Dubaju cały film? Obsada nie tylko z Polski.

dziewczyny-z-dubaju-filmW obsadzie mają pojawić się również aktorzy z Włoch. Mowa tutaj oczywiście o takich nazwiskach, jak Giulio Berutti, Iacopo Ricotti oraz Andrea Preti. To właśnie oni zostali pokazani na najnowszych zdjęciach do filmu Dziewczyny z Dubaju online. Oprócz nich nie zabrakło polskich aktorów i aktorek, a wśród nich Katarzyna Figura, Jan Englert, Katarzyna Sawczuk, Paulina Gałązka, Beata Ścibakówna-Englert, Anna Kaczmarczyk, Józef Pawłowski oraz Olga Kalicka. Scenarzystę, który zajmował się filmem, możesz kojarzyć z tak wielkich produkcji, jak seria „Listy do M.” – Mitja Okorn.

Fabuła filmu skoncentrowana wokół afery rozgrywa się na terenach Polski oraz Dubaju. Jednakże, aby jeszcze bardziej zaakcentować globalny wymiar całości, zdecydowano się na zdjęcia również w Nicei, Cannes oraz Courchevel. Główna bohaterka to Emi, która z uwagi na swoją sytuację życiową podejmuje się pracy jako dama do towarzystwa. Jednak szybko okazuje się, że zostaje zapraszana przez dubajskich szejków wraz z innymi celebrytkami i modelkami z Polski.

To nie pierwsze wspominki o Dziewczynach z Dubaju.

Warto wspomnieć jednak, że nie jest to pierwsze dzieło opisujące aferę dubajską. W 2018 roku na rynku książek ukazała się książka o tytule Dziewczyny z Dubaju, wydawana przez wydawnictwo Deadline. Jej autorem był Piotr Krysiak, a po ogromnym sukcesie jego tworu, postanowił dodatkowo wydać „Dilera Gwiazd”.

Oryginalny tytuł Dziewczyny z Dubaju
Ocena IMDb 8.1 1,389 głosów
Ocena TMDb 7.3 982 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Wilk z Wall Street
Ciche Miejsce 2
Tajemniczy ogród
Babyteeth
Minari
Śniegu już nigdy nie będzie
Diuna
Skazani na Shawshank
Wesele
Proceder
Pitbull 2021
Enola Holmes
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)