Elio | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • Film online

Streszczenie

Elio: Głos ziemi w międzygwiezdnej odwilży

Elio, intrygujący 11-letni chłopiec, który stał się ambasadorem Ziemi w nieznanej przestrzeni, przyciąga uwagę wszystkich. Jego opowieść to fascynująca podróż przez międzyplanetarne spotkania i odkrycie własnej tożsamości w otoczeniu egzotycznych istot z odległych zakątków wszechświata.

Elio film online: Jak wszystko się zaczęło

Pewnego dnia, całkiem niespodziewanie, Elio zostaje wybrany przez obcych jako ambasador Ziemi. Wyobraźcie sobie: zostajesz przeniesiony do nieznanej rzeczywistości, gdzie kosmici z różnych planet patrzą na ciebie, oczekując, że będziesz reprezentował całą planetę Ziemia! Właśnie w takiej sytuacji znalazł się nasz bohater. Jego opowieść jest dowodem na to, że czasami nieoczekiwane wydarzenia mogą doprowadzić do największej przemiany w życiu.

Elio cda: Zestaw postaci

Elio to nie tylko historia chłopca. W filmie poznajemy też jego matkę, Olgę, grana przez America Ferrerę. Poza tym jest ambasador Questa, w którego postać wcieliła się Jameela Jamil. Ambasadora Grigona zagrał Brad Garrett. Główną rolę przypadła Yonasowi Kibreabowi.

Ale to nie koniec. Za kamerą stali twórcy tak renomowani jak Mary Alice Drumm, która współpracowała przy produkcji Coco, i Adrian Molina, który odpowiada za scenariusz i reżyserię.

Elio vider: Produkcja filmu

Nie można pominąć znaczenia ekipy tworzącej film. Za produkcję „Elio” odpowiada Mary Alice Drumm, która wcześniej współpracowała przy produkcji „Coco”. Disney i Pixar opublikowały już pierwszy zwiastun, który budzi ogromne emocje i wskazuje, że film będzie jednym z hitów roku 2024.

Elio zalukaj: opis fabuły

Kiedy Elio, 11-letni chłopiec o bujnej wyobraźni, odbiera tajemniczą wiadomość z kosmosu, nie ma pojęcia, że jego życie zaraz odmieni się na zawsze. Przesłany do międzyplanetarnej organizacji Communiverse, zostaje wzięty za ambasadora Ziemi. A to oznacza wielkie wyzwanie dla młodego bohatera, który musi nawiązać więzi z różnymi kosmicznymi istotami i przejść serię trudnych prób.

Elio z lektorem: Zapowiedź premierowej odsłony

Z niecierpliwością czekamy na 1 marca 2024 roku, kiedy to Elio zadebiutuje na dużym ekranie. Wcześniejsze produkcje studia Pixar wskazują, że film będzie warty uwagi. A zwiastun, który pojawił się już 13 czerwca 2023 roku, tylko podsyca nasze oczekiwania.

Elio dubbing PL: Zwiastun filmu

Zwiastun otwiera się muzyką i panoramicznymi ujęciami kosmosu, by przenieść nas na Ziemię, gdzie dowiadujemy się, że „wszechświat wzywa”. Widzimy matkę Elio, która jest zdziwiona tajemniczymi wiadomościami pojawiającymi się na ekranach komputerów. Elio okazuje się być kluczem do tej zagadki.

Elio cały film: Inne produkcje Pixara

Nie można mówić o „Elio” nie wspominając o innych produkcjach Pixara. Po wielkim sukcesie „Inside Out” w 2015 roku, studio postanowiło kontynuować tę historię. Mówi się o „Inside Out 2”, które ma trafić do kin za około rok. Ponadto przed premierą „Elio” zobaczymy „Elemental”, w którym główne role grają Leah Lewis i Mamoudou Athie. Warto też przypomnieć o reżyserze Peterze Sohnie, który czerpał inspirację dla „Elemental” ze swojego doświadczenia wychowania przez koreańskich rodziców-imigrantów.

Elio: Co dalej?

Przed nami kolejne miesiące pełne oczekiwania na „Elio”. Ale jeśli wierzyć w dotychczasowe produkcje studia Pixar i w zapowiedzi twórców, możemy być pewni, że będzie to film, który na długo zostanie w naszych sercach. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje o filmie i mamy nadzieję, że będzie to kolejny sukces studia Pixar.

Elio
Elio
Elio
Elio
Elio
Oryginalny tytuł Elio

Reżyser

Obsada

Yonas Kibreab isElio Solis (voice)
Elio Solis (voice)
America Ferrera isOlga Solis (voice)
Olga Solis (voice)
Jameela Jamil isAmbassador Questa (voice)
Ambassador Questa (voice)
Brad Garrett isAmbassador Grigon (voice)
Ambassador Grigon (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Grinch: Świąt nie będzie
Księżniczka i Żaba
Szybcy i śnieżni
Super Mario Bros. Film
Deadpool 3
Zwierzogród
Pinokio
Dom Bardzo Nawiedzony 2
Wonka
Wiedźmy 2020
Dinozaur
Tom & Jerry

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz