Greenland - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 61 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Greenland 2020
Greenland

Greenland

Jul. 29, 2020UK119 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
4.7 32 głosy

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Greenland online?

Greenland można określić jako „film naszych czasów”. Dlaczego? Film opowiada pokrótce o globalnej katastrofie. Brzmi znajomo, prawda? Płonące lasy w przeróżnych zakątkach świata, zanieczyszczone oceany oraz pandemia COVID-19, czy globalne ocieplenie to coś, z czym borykamy się na co dzień. Greenland online jednak jest czymś mocniejszym. Jeśli masz wrażenie, że jesteśmy już na krańcu zagłady, ten film online powinien bez wątpienia zaspokoić Twoje obawy.

O czym jest film Greenland lektor pl dostępny w kinach?

gdzie-ogladac-caly-film-greenland-2020-onlineBohaterowie filmu Greenland lektor pl to rodzina Garrity. Allison, John oraz Nathan – ich syn. Mają oni niemałe obawy, kiedy okazuje się, że w kierunku planety mknie kometa nazwana Clarke. Nikt nie miał obaw, iż uderzy ona w Ziemię, ale naukowcy po dokładniejszych obliczeniach stwierdzili, że kometa jednak zetknie się z ziemią za… 2 dni! Skutki tego uderzenia są, lekko mówiąc, katastrofalne. Po uderzeniu komety w planetę, większość ludzkości zamieszkującej Ziemię zostanie zgładzona.

Rodzina Garrity jednak ma wielkie szczęście. Zostali oni wytypowani przez rząd, aby udać się do schronu. Jednak nie wszystko jest takie łatwe, jak się wydaje. Pierwszym napotkanym problemem przez rodzinę jest fakt, iż ich syn, Nathan, choruje na cukrzycę. Dodatkowo schron, o którym mowa znajduje się na Grenlandii (stąd też tytuł filmu). Cały film jest dostępny już teraz na ekranie Twojego smartfona, tabletu, czy telewizora z funkcją Smart TV. Jedyne, co dzieli Cię od tego ciekawego seansu to dosłownie parę kliknięć oraz dostęp do internetu. Nic więcej nie potrzebujesz, aby oglądać ten film, całkowicie online!

Znów typowy film o katastrofie, czy jednak coś nowego?

Może fabuła „na papierze” nie brzmi zbyt ciekawie, jednak seans Greenland cały film bardzo szybko pochłania i wciąga widza. Nieważne, czy oglądasz ten film online na wielkim ekranie kina, czy też w domowym zaciszu siedząc wygodnie w fotelu. Gołym okiem można zauważyć, że zespół reżyserski i twórcy postarali się, aby film dopiąć na ostatni guzik. Nie brak oczywiście w nim absurdalnych scen, no ale nie ma filmu bez wad. Bohaterowie często wybierają, chociażby nieracjonalne drogi na skróty, które kończą się przeważnie nie tym, co zamierzali. Jednak w ogólnym zarysie, film wypada bardzo, ale to bardzo dobrze w porównaniu do zwykłych filmów katastroficznych.

Jeśli szukasz czegoś podobnego do filmów takich jak „2012”, czy też „Dzień niepodległości” to możesz się lekko zaskoczyć po zobaczeniu Greenland. Niewielki budżet tego filmu nie pozwolił dodać wielu efektów specjalnych. Film jest jakby okrojony, lecz nie jest to jego wadą. Rzekłbym nawet, że jest to wielki plus tej produkcji. Brak przerysowania jest zdecydowanym atutem Greenland online pl. Dziury budżetowe pozwoliły skupić się twórcom na fabule oraz dopięciu scenariusza na ostatni guzik. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda fantastycznie, a przede wszystkim realistycznie.

Greenland online pl jest tym, czego potrzebowaliśmy w tym roku!

Greenland 2020 to raczej produkcja o życiu, oraz dramacie rodzinnym, a nie do końca katastroficzna. Może to przyciągnąć masę widzów, ale też odstraszyć tych, którzy wręcz kochają filmy z gatunku katastroficzny. Zarys klęski, czy armagedonu w filmie wydaje się być ubogi, lecz twórcy postawili bardziej na życie rodziny Garrity. Jednak dlaczego nie postawili oni na jedno i drugie? Może to wynikać z bardzo ubogiego budżetu, bo tylko 35 milionów dolarów (tak – tylko, bo inne filmy z tego gatunku mogą pochwalić się zdecydowanie większym budżetem). Nie można tego filmu określić drugim „2012”. Nie jest też to drugi „Geostorm” z 2017 roku. Nie zobaczycie tam walących się budynków, a raczej ciemne niebo zwiastujące zagładę… no i to w sumie tyle.

Jednak mamy coś dla widzów, którzy wręcz uwielbiają dramaturgię i emocję płynące z seansu – właśnie to zobaczycie w filmie Greenland cały film! Ciekawa jest scena, w której John wraca, ponieważ rodzina w pośpiechu zapomniała leków na cukrzycę ich syna. Pokazuje to wielkie poświęcenie, a zarazem miłość rodzicielską, a z drugiej strony jest to bardzo zła decyzja w kontekście końca świata. Ta scena pokazuje dramaturgię, a zarazem jest jedną z wielu złych rzeczy podjętych przez rodzinę. Dziwi również sama nazwa filmu w naszym kraju. Dlaczego nie została ona przetłumaczona na „Grenlandia”? Tego prawdopodobnie nie dowiemy się nigdy.

Greenland cda to powiew świeżości!

Twórcy również wytykają błędy ludzi. Zobaczymy dużo scen, w których punktują oni wręcz złe zachowania i gorsze strony ludzkości. Jednak to właśnie takie sceny trzymają widza w fotelu. To one greenland-onlinepokazują, jak mogą się zachowywać inni w obliczu zagłady całego świata. Jeśli masz dość typowego kina katastroficznego, to bez wątpienia powinieneś oglądać Greenland cda. Jest to bardzo miła odskocznia od tego typu produkcji, jakiś powiew świeżości.

Nie ukrywajmy – film nie jest jednym z najprzyjemniejszych. Nic dziwnego, że widzowie z kina wychodzili wręcz przygnębieni. Zbliżający się koniec świata może zrobić duże wrażenie na widowni, ale też dać sporo do myślenia – szczególnie w filmie Greenland online, który nie jest produkcją typowo katastroficzną. Warto zobaczyć Greenland w kinach, czy też w zaciszu domowym, bo wydaje się on filmem idealnym na nasze czasy. Przyszłość naszej planety jest coraz mniej pewna, jednak po zobaczeniu tej produkcji można odetchnąć z ulgą, że wcale nie jest jeszcze tak źle. Oczywiście nie oznacza to, że nasza planeta ma się dobrze, bo tak nie jest.

Greenland dubbing pl zdecydowanie nie jest produkcją dla każdego, jednakże warto zobaczyć ten film. Nie jest to typowa katastroficzna papka, która była nam wciskana przez długie lata w kinach. Greenland 2020 jest czymś nowym i świeżym. Warto również dodać parę słów o zmianach, które zaszły od początkowego zamysłu o filmie. Na początku, kiedy dwa lata temu prace nad filmem dopiero się rozpoczynały obsada oraz reżyser mieli być zupełnie inni. Zamiast Gerarda Butlera w roli głównej oglądalibyśmy Chrisa Evansa, a za reżyserie miał być odpowiedzialny Neill Blomkamp. Kto wie jak wtedy wyglądałby Greenland cda? Tego już się nie dowiemy, ale możemy docenić to, jak dobrze film finalnie wyszedł, oglądając go online.

Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Greenland
Oryginalny tytuł Greenland
Ocena IMDb 6.5 1,637 głosów
Ocena TMDb 6.1 72 głosów

Reżyser

Obsada

Gerard Butler isJohn Garrity
John Garrity
Morena Baccarin isAllison Garrity
Allison Garrity
Roger Dale Floyd isNathan Garrity
Nathan Garrity
Brandon Quinn isMale Passenger C-17
Male Passenger C-17
Hayes Mercure isYoung Soldier
Young Soldier
Rick Pasqualone isNews Anchor
News Anchor
Udostępniono23

Podobne tytuły

Free Guy
Kapitan Marvel
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Battlefield 2025
Wonder Woman 1984
W strefie wojny
Raya i ostatni smok
Dreamland 2020
Sputnik
Niedosyt
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Szybcy i wściekli 9
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)