John Wick: Chapter 4 | Cały film | Online

  • Film online

Streszczenie

„John Wick 4” cały film – Zapierająca dech w piersiach akcja na ekranie

„John Wick 4” film online to kolejna odsłona serii, w której Keanu Reeves wciela się w tytułowego bohatera. Ta produkcja to kolejna szansa na zanurzenie się w świecie Johna Wicka, który w każdej kolejnej części wciąż staje przed kolejnymi przeciwnościami. W „John Wick 4” John jest wciąż ekskomunikowany, co oznacza, że wszyscy zabójcy mogą go zabić i zdobyć nagrodę. Tym razem bohater stara się znaleźć spokój, ale musi walczyć z dawnymi przyjaciółmi i nowymi przeciwnikami. Winston, właściciel nowojorskiego hotelu Continental, powraca w roli sojusznika i doradcy Baby Jagi. Caine i Koji, dawni przyjaciele Johna Wicka, również pojawiają się na scenie.

Charakterystyka postaci John Wick 4 vider

John Wick to nadal małomówny, ale charyzmatyczny bohater. Keanu Reeves zaprezentował postać wyczerpaną fizycznie i psychicznie, ale nadal śmiertelnie niebezpieczną. W obsadzie pojawia się wiele znakomitych aktorów, takich jak Bill Skarsgård i Clancy Brown. Bill Skarsgård zagrał Markiza de Gramont, osobę dzierżącą ogromną władzę i posługującą się innymi do wykonywania brudnej roboty. Clancy Brown pojawił się jako agent Wysokiego Stołu, który służył jako mediator w konflikcie z Johnem Wickiem. Lance Reddick pojawił się również w roli Charona.

Oryginalność i dynamika produkcji

Film jest wizualnie zadziwiający i jeszcze lepszy niż dwie poprzednie części. Twórcom udało się wykrzesać coś nowego i pokazać sceny walki w bardzo oryginalnej formie. W John Wick 4 online mamy ciągły ruch i dynamikę dopracowaną do perfekcji. Sceny walki są odpowiednio dawkowane. Twórcy zdają sobie sprawę, że intensywność tego rodzaju scen osiąga się oszczędnością, a nie nadmiarem. Film to wyśmienicie nagrane kino akcji.

Zasięg geograficzny i długość filmu

W „John Wick 4” cały film przechodzimy od Nowego Jorku, przez Japonię, aż po Francję. Nowojorski Continental stał już na skraju przepaści w trzeciej części, więc finał całego filmu rozgrywa się w Europie, a dokładniej w Paryżu. Taki zabieg wprowadza sporą różnorodność w uniwersum. Film jest bardzo długi, cały seans trwał 2 godziny i 50 minut. Oryginalna wersja filmu miała aż 4 godziny. Ten czas mija jednak błyskawicznie. To zasługa niezwykłej dynamiki produkcji, wciągającej fabuły i hipnotyzującej estetyki filmu.

Obsada i twórcy

Premiera „John Wick 4” odbyła się w Polsce 24 marca 2023. Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, a scenariusz napisali Michael Finch i Shay Hatten. W roli Johna Wicka występuje Keanu Reeves, a w obsadzie można znaleźć takie gwiazdy jak Laurence Fishburne i Ian McShane. George Georgiou, Marko Zaror, Aimée Kwan, Shamier Anderson, Rina Sawayama, Yoshinori Tashiro, Daiki Suzuki, Hiroki Sumi, Julia Asuka Riedl i Milena Rendón także wystąpili w filmie.

Dostępność filmu John Wick 4 z lektorem

W obecnych czasach, kiedy większość ludzi ma dostęp do internetu, ważne jest, aby znaleźć legalne źródło, gdzie można obejrzeć cały film online. Istnieją różne strony internetowe, które oferują możliwość oglądania filmów online, takie jak „vider” czy „cda”. „John Wick 4” z lektorem PL lub dubbingiem PL można znaleźć w wielu miejscach, ale warto zwrócić uwagę na to, czy źródło, z którego korzystamy, jest legalne i bezpieczne.

Podsumowanie

„John Wick 4” to film, który warto zobaczyć na dużym ekranie w jakości IMAX. Sceny walki i pościgów są niezapomniane i generują niepowtarzalny klimat. To gwarancja świetnej rozrywki i kapitalne podsumowanie serii. Siła rzeczy chcemy kibicować Johnowi Wickowi i wspierać go w kolejnych potyczkach, mimo że wiemy, że ze wszystkich wychodzi zwycięsko. Keanu Reeves dalekie jest gwiazdorzenie, co zaskarbiło sobie uznanie widzów. Postać Johna Wicka jest wciąż jedną z najcharyzmatyczniejszych w kinie akcji. „John Wick 4” to film, który można obejrzeć wiele razy, czerpiąc z niego niezmiennie frajdę i emocje.

John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
John Wick: Chapter 4
Oryginalny tytuł John Wick: Chapter 4
Ocena IMDb 7.8 254,744 głosów
Ocena TMDb 8.003 1,067 głosów

Reżyser

Obsada

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger
Udostępniono0

Podobne tytuły

Szybcy i wściekli 9
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Shark Side of the Moon
Troll
Bullet Train
Poniżej zera
The Flash 2023
Zapowiedź
Oldboy
Diabelska jazda
Avatar

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz