🍿 Gdzie obejrzeć cały film Mała Syrenka online?

Aktualnie ogląda: 103 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Film online
Mała Syrenka

Mała Syrenka

May. 24, 2023USA135 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Streszczenie

Mała Syrenka cały film: Oczekiwania i premiera

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów animowanych tego roku to „Mała Syrenka” w reżyserii Roba Marshalla. Ta nowa wersja klasycznej animacji została nagrodzona Oscarem, a premiera jest zaplanowana na 26 maja 2023 roku. W roli głównej wystąpi Halle Bailey, która zagra młodą syrenkę Ariel, najmłodszą córkę króla Trytona. Film będzie zawierał podwodny świat i przedstawi scenę spotkania Ariel i księcia Eryka. W filmie wystąpią również znani aktorzy i piosenkarze, w tym Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina i Jonah Hauer-King.

Oczekiwania widzów

Film „Mała Syrenka” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji filmowych tego roku. Wielu widzów jest ciekawych, jak reżyser i twórcy filmu przedstawiają podwodny świat i historię Ariel. Jakie zmiany zostaną wprowadzone w porównaniu do klasycznej animacji? Jak Halle Bailey poradzi sobie z rolą syrenki i jak zostaną przedstawione postacie takie jak Ursula, książę Eric czy Sebastian? To tylko niektóre z pytań, które nurtują widzów przed premierą filmu.

Premiera filmu

Premiera filmu „Mała Syrenka” zaplanowana jest na 26 maja 2023 roku. Widzowie z niecierpliwością oczekują tego dnia, aby zobaczyć nową wersję jednej z najbardziej kultowych animacji Disneya. Warto zaznaczyć, że film będzie dostępny na różnych platformach, w tym na vider, cda i zalukaj, dla osób chcących obejrzeć „Małą Syrenkę” online z lektorem PL lub dubbingiem PL.

Fabuła i postaci w całym filmie Mała Syrenka online

„Mała Syrenka” online to historia młodej syrenki o imieniu Ariel, która pragnie wiedzieć więcej o świecie ludzi. Ariel jest najmłodsza córką króla Trytona, ale ma skłonności buntownicze i zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Niestety, syreny mają zakaz interakcji z ludźmi, więc miłość ta jest trudna do zrealizowania.

Ariel

Ariel jest młodą syrenką, która nie chce pozostać w podwodnym świecie, w którym się urodziła. Chce wiedzieć więcej o świecie ludzi i przeżyć swoje własne przygody. Jest również bardzo ciekawa i buntownicza. Z tego powodu, Ariel jest jedną z najbardziej kultowych postaci w animacjach Disneya.

Ursula

Ursula jest morską wiedźmą, która oferuje Ariel możliwość doświadczenia życia na lądzie, ale za cenę jej piękna i głosu. Ursula jest postacią złowrogą i manipulującą, ale jej rola w historii jest kluczowa. To ona daje Ariel szansę zrealizowania swoich marzeń, ale jednocześnie naraża ją na niebezpieczeństwo.

Książę Eric

Książę Eric to przystojny młody mężczyzna, w którym Ariel zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Eric jest postacią ważną dla historii, ponieważ to właśnie on jest miłością Ariel. Ich związek jest jednak niemożliwy do zrealizowania, ze względu na zakaz interakcji między syrenami a ludźmi.

Sebastian

Sebastian to krab i przyjaciel Ariela. Użyczy mu głosu Daveed Diggs. Sebastian jest również postacią znaczącą dla historii, ponieważ to on śpiewa jedną z najbardziej znanych piosenek z oryginalnej animacji – „Under the Sea”.

Flądra

Flądra to jedna z postaci drugoplanowych, użyczający głosu Jacob Tremblay. Flądra jest jednym z przyjaciół Ariel i zawsze chętnie jej pomaga.

Scuttle

Scuttle to mewa, która jest również przyjacielem Ariela. Użyczy jej głosu Awkwafina. Scuttle jest postacią zabawną i energiczną, która zawsze znajduje się w centrum uwagi.

Twórcy i ekipa

„Mała Syrenka” to cały film, który został stworzony przez utalentowaną ekipę twórców. Reżyserem filmu jest Rob Marshall, który był już dwukrotnie nominowany do Oscara. Scenariusz napisał także dwukrotnie nominowany do Oscara David Magee. Muzykę skomponował Alan Menken, a słowa napisał Howard Ashman. Nowe teksty napisał Lin-Manuel Miranda. Za casting odpowiadał Francine Maisler, a za kostiumy Ellen Mirojnick.

Rob Marshall

Rob Marshall to reżyser i producent filmowy, który zdobył uznanie widzów i krytyków za swoją pracę. Marshall był nominowany do Oscara za swoją reżyserię w filmach „Chicago” i „Nietykalni”. W „Małej Syrence” jest odpowiedzialny za reżyserię i kierowanie ekipą filmową.

David Magee

David Magee to scenarzysta, który jest znany ze swojej pracy w takich filmach jak „Zwierzęta nocy” i „Życie Pi”. W „Małej Syrence” Magee napisał scenariusz, który został doceniony przez krytyków i widzów.

Alan Menken

Alan Menken to kompozytor muzyki filmowej, który jest znany ze swojej pracy w animacjach Disneya. Skomponował muzykę do takich filmów jak „Mała Syrenka” vider, „Piękna i Bestia”, „Aladyn” i wiele innych. Menken jest jednym z najbardziej utytułowanych kompozytorów filmowych, zdobył osiem Oscara i dwanaście nagród Grammy. W „Małej Syrence” skomponował muzykę do piosenek, które zostaną zaprezentowane w filmie.

Lin-Manuel Miranda

Lin-Manuel Miranda to amerykański aktor, piosenkarz i autor tekstów piosenek. Jest znany z takich musicali jak „Hamilton” i „In the Heights”. W „Małej Syrence” napisał nowe teksty do piosenek, które zostały skomponowane przez Alana Menkena.

Francine Maisler

Francine Maisler to znany casting director, który odpowiadał za dobór aktorów do filmu „Mała Syrenka” cda. Maisler jest znany ze swojej pracy przy takich filmach jak „Once Upon a Time in Hollywood” i „The Irishman”.

Ellen Mirojnick

Ellen Mirojnick to kostiumografka, która odpowiadała za kostiumy w filmie „Mała Syrenka” HD. Mirojnick jest znana ze swojej pracy przy takich filmach jak „Showgirls” i „Wall Street”.

Podsumowanie

„Mała Syrenka” to film, który wielu widzów oczekuje z niecierpliwością. To nowa wersja klasycznej animacji, która zdobyła uznanie na całym świecie. W rolę głównej bohaterki wcieli się Halle Bailey, a postaci drugoplanowe użyczą swoich głosów znani aktorzy i piosenkarze. Reżyserem filmu jest Rob Marshall, a muzykę skomponował Alan Menken. Film będzie dostępny na różnych platformach, w tym na vider, cda i zalukaj, dla osób chcących obejrzeć „Małą Syrenkę” online z lektorem PL lub dubbingiem PL. Premiera filmu zaplanowana jest na 26 maja 2023 roku i już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie.

Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Mała Syrenka
Oryginalny tytuł The Little Mermaid

Reżyser

Rob Marshall
Reżyser

Obsada

Jonah Hauer-King isPrince Eric
Prince Eric
Daveed Diggs isSebastian (voice)
Sebastian (voice)
Awkwafina isScuttle (voice)
Scuttle (voice)
Jacob Tremblay isFlounder (voice)
Flounder (voice)
Noma Dumezweni isQueen Selina
Queen Selina
Javier Bardem isKing Triton
King Triton
Art Malik isSir Grimsby
Sir Grimsby
Udostępniono0

Podobne tytuły

Dinozaur
SpongeBob Film: Na ratunek
Co w duszy gra
Tom & Jerry
Free Guy
Czarownica 2
Diuna
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film
Tajemniczy ogród
Nie czas umierać
Krudowie 2: Nowa era
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)