🍿 Gdzie obejrzeć cały film Minari online?

Aktualnie ogląda: 94 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • minari film
Minari

Minari

Feb. 12, 2021USA115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Minari online (2021)?

Tytuł produkcji został wzięty od rośliny, którą sprowadza ze sobą babcia rodziny Yi. Da się ową stosować jako dodatek do ajatyckich potraw tudzież jako zioło zdrowotne. Jednakowoż najistotniejsze jest stwierdzenie, iż jest to najwspanialsza roślina na globie, bo wyrośnie praktycznie w każdym miejscu. Szybko się rozrasta dodatkowo nie trzeba się nia później interesować, nic przy niej robić. Wraz z niezliczonymi zastosowaniami naprawdę daje to roślinę idealną. To klarowna metafora odnosząca się do rodziny Yi, która ma nadzieję dostosować się do otoczenia w USA, tak szybko, jak roślina minari. Jednak czy wszystko pójdzie po ich myśli i będzie tak łatwe, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka? O tym dowiemy się oglądając ten film z gatunku dramat.

Niezwykła roślina, jako tytuł produkcji

minari-caly-film-onlinePodczas oglądania Minari online wracamy się do lat 80. i śledzimy poty życia koreańskiej familii, która zmieniła swoje miejsce zamieszakania i przeprowadziła się do Arkansas w Stanach Zjednoczonych. Nie jest to ich pierwotny przystanek na jankeskiej ziemi. Tym razem ulokowali się na agrarnych terenach, bo chcą stworzyć farmę z warzywami z Korei. Wydaje sie, że to start amerykańskiego snu. Jednakowoż nie tym razem. Realizator filmu Lee Isaac Chung naumyślnie wiedzie nas ku podobieństwom o mistycznej opowieści ziemi obiecanej. Później jednak szybko zostajemy sprowadzeni na ziemię, ponieważ egzystencja to nie bajka, jak może się wydawać. Familia Yi od dawna ma bardzo ciężko. Od znaczniejszego czasu muszą godzić się z dolegliwością ich chłopca Davida, co tym nadzwyczaj potęguje ich bezradność pasmem załamań oraz unieruchamia widmem niezdecydowanej przyszłości.

Problematycznie się dziwić zgrozom żony i matki, Moniki – jaka od początku podchodziła z dużym chłodem do gwałtownego planu jej męża – gdy po przeprowadzce z centrum trafiają jedynie surowe pole oraz dom na kołach. Pomimo całości stara się wspierać Jacoba, nawet gdy sprawy przyjmują niebardzo sielski obrót. Poruszenie miedzy małżonkami jest bardzo odczuwalne przez cały film Minari. Rozsądna i denerwująca się o dzieci Monica, po równorzędnej stronie natomiast Jacob – jej mąż, który tak samo chce zapewnić akuratne życie rodzinie, natomiast w pewnym momencie jego pierwotny cel gdzieś się ulotnił. By to skumać, potrzebował rzeczywiście wielkiego kopniaka od losu.

Minari online może być najlepszym filmem 2021 roku

minari-dubbing-plMinari stoi takimi relacjami, bo te iskrzą i docierają się przez cały czas trwania filmu. Prześwietnie wypadają też przedstawione postaci bezbłędnie zagrane przez świetnie zaadaptowaną obsadę. O familii Yi już napomknąłem – niezwykle racjonalna wizja familijnych relacji, do czego przyczyniają się dobrze zagrane role nawet przez tak niedojrzałych aktorów, jak Alan S. Kim odgrywający filmowego Davida. Zdecydowanie klarownie prezentuje się wszak Steven Yeun w roli Jacoba. Oprócz rodziny Yi warto jeszcze zahaczyć o personę, jaką jest Paul (Will Patton). To regionalny, który częstokroć wspomaga na roli Jacoba. Dodaje on do filmu Minari dubbing pl zagadkowy i nieobliczalny pierwiastek. Paul jest mocno wierzącym i zabobonnym facetem. Niedzielami chadza drogą, dźwigając krzyż, a na dodatek gdzie niegdzie uprawia egzorcyzmy. Skrótowo jest honorowany mianem dziwnego człowieka przez mieszkańców. Identycznie na początku filmu postrzega go cała rodzina Yi. Jednakże rychło dostrzegają w nim też lubego gościa i niezadługo wsuwają z nim nawet posiłki. Doprawdy przedziwna postać, ale takich mamy dużo na wielkich ekranach kina.

Czy zasługuje na Oscara?

minari-online-plCzym jednak tak właściwie jest Minari online pl. Czy to historyjka o niedokonanym amerykańskim śnie? Nie. To przypowieść o familii i jej ambarasach, które zwielokrotnia niewiadoma i wątpliwa realność. Kategorycznie łaknęliśmy takiej czułej i rzetelnej historii. Choć określenie prosta historia, gdy potrafimy tu znaleźć tak dużo złożonych motywów, to mocne niesprecyzowanie. Mimo ogółu, nie odnajdziemy tu nic z topowych ostatnio zagadnień. Na przykład problemów dotyczących mniejszości rasowych czy nawet nieuczciwość obywatelska. Niełatwe tematy trzeba poruszać, jednakowoż niekiedy pragniemy oglądać rodzinę, która bije się o lepsze jutro. Ja Minari lektor pl jestem zupełnie zafascynowany i będę popierał ten cały film w Oscarach, do których został nominowany.

Minari
Minari
Minari
Minari
Minari
Minari
Minari
Minari
Minari
Minari
Oryginalny tytuł Minari
Ocena IMDb 7.6 27,367 głosów
Ocena TMDb 7.7 272 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Enola Holmes
Wierzę w Ciebie
Proceder
Clouds 2020
Niedosyt
Szarlatan
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
Sweat
Ciche Miejsce 2
Cherry: Niewinność utracona
Sputnik
Wilk z Wall Street
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)