🍿 Gdzie obejrzeć cały film Monsters of Man online?

Aktualnie ogląda: 99 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • player
Monsters of Man

Monsters of Man

Nov. 19, 2020Australia131 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Streszczenie

Monsters of Man cały film online dostępny już teraz!

Firma, która jest liderem na rynku robotycznym podejmuje próbę zdobycia cennego kontraktu wojskowego. Ma on nie tylko pozwolić na rozwój działalności, ale również zapewnić nieprzerwany jej rozwój. Właściciele firmy chcą jednak sprawdzić, jak działają ich roboty. W tym celu nielegalnie przeprowadzają ich test w terenie. Aby to zrobić, muszą jednak podjąć się współpracy ze skorumpowanym agentem CIA. Współpraca wydaje się być owocna, bo  to dzięki niej udaje się im umieścić swoje roboty w centrum tzw. Złotego Trójkąta.

W tymże obozie podobno produkowane są narkotyki, a roboty mają zlikwidować ich handlarzy. Jednakże nie wszystko idzie po myśli twórców robotów. Likwidacja handlarzy zamienia się w istny chaos i rzeź wszystkich ludzi, których roboty spotkają na swojej drodze. Jak zakończy się ta historia? Oglądaj cały film Monsters of Man i przekonaj się na własnej skórze. Ta nietypowa produkcja sci-fi dostępna jest już teraz na platformach VOD. Wybierz Twoją ulubioną wersję z lektorem i rozkoszuj się seansem.

Gdzie oglądać Monsters of Man online pl?

monsters-of-man-cały-film-onlineMonsters of Man online pl to nietypowa produkcja. Nie tylko ze względu na swoją fabułę, która jest rzadko spotykana w filmach z tego gatunku, ale również przez model tworzenia. Przeważnie bywa tak, że producenci filmowi mają określony budżet na produkcję. Jednak nie w tym przypadku. Monsters of Man zostało stworzone jakby od tyłu. Film został pierw nagrany i dopięty na ostatni guzik, a dopiero później zaczęło się zbieranie funduszy na jego realizację. Trzeba przyznać, że to bardzo odważny ruch Australijczyków. Mają oni wielką nadzieję, że produkcja jest na tyle dobra, że zwróci się w dłuższym okresie czasu.

Kto wie, może teraz taki model „sprzedaży” filmu zaczną oferować wielkie studia pokroju Disney, czy Warner Bros? Trzeba przyznać, że jest to odważny, ale też ciekawy ruch studia, który może okazać się totalną porażką, albo wielkim sukcesem. Czas pokaże, jak będzie. Skąd więc wiadomo, że cała produkcja zwróci się i czy twórcy są dobrej myśli. Chyba tak, co można było zaobserwować podczas testowego pokazu filmu szerszej publiczności. Popularność, jaką cieszył się ten pokaz przerosła oczekiwania twórców i reżyserów, dlatego zdecydowanie są oni dobrej myśli.

Nietypowy model kręcenia filmu sci-fi.

Można powiedzieć, że w tym roku nie otrzymaliśmy zbyt dużo produkcji z gatunku science-fiction. Jedną z nich niewątpliwie okazał się Sputnik, ale nie okazał się on wielkim hitem na skalę światową. Raczej mniejszą produkcją, która jest również warta uwagi. Trzeba więc mieć nadzieję, że Monsters of Man cały film okaże się sukcesem i na stałe zapisze się na kartach historii. Sądząc po tym, jakie efekty możemy oglądać w produkcji, może tak być.

Radość twórców nie ustaje, ponieważ koszt tych pięknych efektów, które możemy oglądać na zwiastunie filmu, nie przekroczył nawet ¼ ceny standardowej. Na trailerze widać jak bardzo dobrze film został dopracowany. Wszystko wydaje się być bardzo płynne, wręcz jakby było realne. Nie chodzi tutaj tylko o ruchy robotów, ale również o efekty wybuchów, czy strzelanin. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, co zdecydowanie przełoży się na oglądalność. Nie mamy tutaj do czynienia z tanimi efektami. Jedną z głównych ról filmu zagra Neal McDouongh, a produkcja jest dostępna już teraz na platformach VOD.

Oryginalny tytuł Monsters of Man
Ocena TMDb 10 1 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Godzilla vs. Kong
Greenland
The Flash 2023
W strefie wojny
Ruchomy chaos
Free Guy
Sputnik
Battlefield 2025
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Diuna
Nowi mutanci
Avengers: Koniec gry
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)