Narodziny gwiazdy | Cały film | Online

  • film

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Narodziny gwiazdy online?

narodziny-gwiazdy-onlineByłam tak podekscytowana, kiedy usłyszałam, że Bradley Cooper zatrudnił Lady Gagę do swojego debiutu reżyserskiego! Ta dwójka jest razem niesamowita, a moje zainteresowanie tym filmem tylko się zwiększyło. Jest on teraz na szczycie mojej listy premier, na które muszę czekać w tym roku. Od początku byłam wielką fanką jej talentu wokalnego i kreatywnej wyobraźni. Więc ciekawie będzie zobaczyć, jak poradzi sobie ze swoją pierwszą dużą rolą. Ciekawi mnie jednak, jak poradzi sobie film After.

Byłam zszokowana pierwszymi słowami uznania dla tej produkcji, które padły z ust Seana Penna i Roberta DeNiro, którzy widzieli wersję roboczą. Teaser podsycił jeszcze bardziej hype, podobnie jak pierwsze recenzje, które pojawiły się po Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie Narodziny gwiazdy online miały swoją premierę.

To historia mężczyzny, który dostrzega potencjał w mało prawdopodobnym miejscu. Odnajduje w niej wszystko, czego potrzebuje do szczęścia i daje mu zbawienie. To wszystko mimo że brakuje jej sławy i bogactwa, a całość jest dużo bardziej zagmatwana. Cooper uwspółcześnia tę zakurzoną historię, przekształcając ją w melodramat osadzony w realiach show-biznesu.

Przyjaźń, czy jednak miłość

narodziny-gwiazdy-caly-filmPrzyjaźń między Jacksonem i Ally, nawiązana w ciągu pierwszych kilku minut w rytmach rockowych dźwięków i ballad, którzy spotykają się w barze prowadzonym przez drag queens, jest nie tylko jednym z moich ulubionych fragmentów Narodziny gwiazdy online, ale też takim, z którym najbardziej się identyfikowałam. Dziewczyna śpiewa „La Vie En Rose” Edith Piaf i urzeka tłum swoim słodkim głosem. Jackson, który wpada jej w oko od pierwszego wejrzenia, nie może oderwać wzroku od tajemniczej piękności, która wydaje się pojawiać znikąd. Niezwykła synergia pomiędzy Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w tym filmie mówi więcej niż wystarczająco o ich wspaniałości. Nie można tego jednak porównywać do miłości Tessy i Hardina w filmie After 2.

Oglądanie rozkwitającego związku dwojga ludzi, których siła przyciągania jest tak intensywna i fizyczna, że trudno oderwać od nich wzrok, to niesamowite doświadczenie. Zwłaszcza gdy w grę wchodzi romantyczna muzyka: czy to „Shallow”, które niemal na pewno zdobędzie Oscara. Czy też jeszcze lepsze moim zdaniem „Always Remember Us This Way” i „I Don’t Know What Love Is”.

Cały film Narodziny gwiazdy już po swojej premierze

To właśnie w tym momencie oboje mają na siebie największy wpływ: Ally czuje się szanowana jako kobieta i artystka, i odzyskuje pewność siebie, którą te doświadczenia z ludźmi biznesu jej odebrały. Jackson również otrzymuje wsparcie kogoś, kto widzi w nim coś więcej niż tylko odurzoną gwiazdę rocka. Odnajdują w sobie szarmancką bratnią duszę, która czekała, aż dotrą do celu. Głównym problemem filmu Narodziny gwiazdy jest przemiana Ally, która została wprowadzona zbyt nagle i niespodziewanie. Całość mogłaby być lepiej wyważona, gdyby kluczowy etap – czyli spotkanie i nawiązanie współpracy z pewnym producentem muzycznym – został przesunięty o kilka minut bliżej końca.

Fabuła filmu Narodziny gwiazdy online

narodziny-gwiazdy-cdaMiałam okazję oglądać Jacksona i Ally podczas wspólnej trasy. Jednak nie było zbyt wiele czasu, aby ich podziwiać w całym filmie Narodziny gwiazdy. Po początkowych zmaganiach z przystosowaniem się do machiny, jaką jest show-biznes, Ally szybko się w nim zatraca. Można to zaobserwować nie tylko obserwując jej sposób bycia, ale także poprzez piosenki, które śpiewa. Jej najnowsze piosenki są o wiele bardziej płytkie i pozbawione sensu niż wcześniej. Po sentymentalnych balladach z prawdziwym znaczeniem, z których przynajmniej na razie nic nie zostało… Problem z nową muzyką jest taki, że staje się ona nieświeża i nudna. Stary materiał był o wiele lepszy ze względu na interesujące historie i chwytliwe melodie. Ale przynajmniej ten nowszy materiał ma w sobie trochę różnorodności, aby utrzymać świeżość przez jakiś czas!

Tymczasem Jackson spokojnie obserwuje „postępy” swojej ukochanej, wsiąkając w kolejne alkoholowe libacje. I choć alkohol wydaje się być zapalnikiem do konfrontacji między nim a Ally, nie ma prawie żadnej eskalacji po tym, jak ona znowu zaczyna. Bohaterowie coraz bardziej się od siebie oddalają, spędzając coraz mniej czasu razem. Cooper nie mógł zastąpić napięcia związanego z obserwowaniem, jak ich partnerstwo ewoluuje w coś godnego zapamiętania w pierwszej połowie tego filmu, pisząc lub produkując go samemu jako scenarzysta.

Cały film Narodziny gwiazdy był debiutem reżyserskim Bradleya Coopera. Nie jest on pozbawiony wad, jednak pierwsza godzina była dla mnie czystą magią! Reszta (jak również kilka pomniejszych szczegółów) była mniej filmowa i bardziej wadliwa niż bym chciała. Wszystkie elementy zostały odkupione na końcu, gdy dostaliśmy ostatnią scenę, którą… musicie sami zobaczyć!

Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Narodziny gwiazdy
Oryginalny tytuł A Star Is Born
Ocena IMDb 7.6 402,552 głosów
Ocena TMDb 7.5 9,318 głosów

Reżyser

Obsada

Bradley Cooper isJackson Maine
Jackson Maine
Lady Gaga isAlly Campana
Ally Campana
Sam Elliott isBobby Maine
Bobby Maine
Andrew Dice Clay isLorenzo Campana
Lorenzo Campana
Rafi Gavron isRez Gavron
Rez Gavron
Dave Chappelle isGeorge
George "Noodles" Stone
Udostępniono0

Podobne tytuły

Tetris
Nowy Początek
Nowe oblicze Greya
Cicha dziewczyna
Saga „Zmierzch”: Księżyc w nowiu
Dziewczyny z Dubaju
Gladiator
Ewolucja Planety Małp
Reality
Trolle 2
Kopciuszek
Diuna

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz