🍿 Gdzie obejrzeć cały film Obiecująca. Młoda. Kobieta. online?

Aktualnie ogląda: 69 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • film
Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Dec. 13, 2020UK113 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Obiecująca. Młoda. Kobieta. online?

obiecujaca-mloda-kobieta-caly-filmNa tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance nie ma dużo filmów. To właśnie przez epidemię, jaką jest oczywiście COVID-19. Poza owym Obiecująca. Młoda. Kobieta. online to thriller toczący się w świecie bardziej komiksowym o całkiem skomplikowanej fabule. Niestety, ale o mrocznej problematyce. Cassie (Carey Mulligan) spędza weekendy parodiując hulaszcze zachowanie, które jest niedalekie omdlenia, aby zwabić panków, którzy spoglądają na nią, jak na banalną łupież. Czyni to po to, żeby dojrzeć, jak daleko faceci są radzi się posunąć. Niewątpliwie chodzi o działanie łóżkowe z kimś, kto nie jest w stanie pokazać zgody. Można to po prostu streścić jako istny gwałt. To niezwykle mocny film i polecam go tylko ludziom o nerwach mocnych jak stal.

Ja po tejże ekranizacji musiałem obejrzeć coś odmóżdżającego. Dlatego od razu odpaliłem film Nomadland online.  Obiecująca, nierozsądna dama zaczyna od rozdzierającego wejścia. Grupa biznesmenów w głośnym lokalu narzeka na współpracowniczkę, jaka psioczyła na niesłuszne traktowanie. Naówczas niejaki z nich zauważa oszałamiająco wyglądającą młodą nieznajomą kobietę. Mowa niezaprzeczalnie o Carey Mulligan. Leży i najwyraźniej jest przyćmiona. Jej czarna kiecka, będąca częścią ubioru, wcale nie jest krótka jednakowoż adekwatnie prowokująca. Młodzi faceci gapią się na nią i zadziwiają się, jak prędko byłoby to wykorzystać.

Ten film online to bardzo mocne dzieło

To niegłupia konfiguracja, z przebiegłego umysłu biegacza serialu Obsesja Eve, jaki działa tutaj jako scenarzysta i realizator. Widzieliśmy już obrazy, w jakich damy silnie wojują z kulturą gwałtu, natomiast na pewno nie odnotowywaliśmy takiej, która byłaby tak kobieca i tak dobrze zakorzeniona w rozmowach, które nieprzerwanie musimy prowadzić. Cassie ma na celu wykorzenienie marnych ludzi, ale często nie są to ludzie, którzy myślą, że są podstępni. Fennell zmyślnie zapełnia film rozpoznawalnie uśmierzającymi postaciami, od Adama Brody’ego po Maxa Greenfielda z serialu New Girl. To, co dzieje się w ich umysłach, różni się od gwałtu. Pewien z asów filmu ukazuje nam, że inwazja na tle seksualnym może nadejść w niewinnym pakiecie. Nie rozumiem, jak mężczyźni mogą być zrozpaczeni, żeby robić coś homologicznego, co zostało ukazane w filmie Obiecująca. Młoda. Kobieta online pl.

Produkcja zdecydowanie warta uwagi

obiecujaca-mloda-kobieta-onlineNiejaki z samców uprzejmie oferuje odprowadzenie kobiety do jej domu. Jak zapewne jest zauważalne po reakcji, to jej odpowiedź ma w sobie garstkę, namiastkę podziękę. Ale kiedy obaj jadą taryfą, to ten jegomość natrafia na genialny pomysł. Chce zaprosić ją na alkohol, drinka. Toż kobieta w takim stanie nie jest w stanie mu się oprzeć. Może plecie coś w stylu zgody, a on chce z tego faktu skorzystać. Kiedy dotarli do pod drzwi opisywanego jegomościa, nalewa jej soczystą szklankę alkoholu. Kolejna scena to oczywiście ostre sceny w sypialni i gadanie głównej bohaterki, jakie pokazuje, że nie wyraża na to zgody na to, co się dzieje. Obiecująca. Młoda. Kobieta pokazuje zniewalające sceny.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Oryginalny tytuł Promising Young Woman
Ocena IMDb 7.5 49,072 głosów
Ocena TMDb 7.6 508 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Poniżej zera
Skazani na Shawshank
Pitbull 2021
Tenet
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Zenek
Czarna Wdowa
Interstellar
Sala samobójców. Hejter
Tajemniczy ogród
W strefie wojny
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)