Obiecująca. Młoda. Kobieta. | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • film

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Obiecująca. Młoda. Kobieta. online?

obiecujaca-mloda-kobieta-caly-filmNa tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance nie ma dużo filmów. To właśnie przez epidemię, jaką jest oczywiście COVID-19. Poza owym Obiecująca. Młoda. Kobieta. online to thriller toczący się w świecie bardziej komiksowym o całkiem skomplikowanej fabule. Niestety, ale o mrocznej problematyce. Cassie (Carey Mulligan) spędza weekendy parodiując hulaszcze zachowanie, które jest niedalekie omdlenia, aby zwabić panków, którzy spoglądają na nią, jak na banalną łupież. Czyni to po to, żeby dojrzeć, jak daleko faceci są radzi się posunąć. Niewątpliwie chodzi o działanie łóżkowe z kimś, kto nie jest w stanie pokazać zgody. Można to po prostu streścić jako istny gwałt. To niezwykle mocny film i polecam go tylko ludziom o nerwach mocnych jak stal.

Ja po tejże ekranizacji musiałem obejrzeć coś odmóżdżającego. Dlatego od razu odpaliłem film Nomadland online.  Obiecująca, nierozsądna dama zaczyna od rozdzierającego wejścia. Grupa biznesmenów w głośnym lokalu narzeka na współpracowniczkę, jaka psioczyła na niesłuszne traktowanie. Naówczas niejaki z nich zauważa oszałamiająco wyglądającą młodą nieznajomą kobietę. Mowa niezaprzeczalnie o Carey Mulligan. Leży i najwyraźniej jest przyćmiona. Jej czarna kiecka, będąca częścią ubioru, wcale nie jest krótka jednakowoż adekwatnie prowokująca. Młodzi faceci gapią się na nią i zadziwiają się, jak prędko byłoby to wykorzystać.

Ten film online to bardzo mocne dzieło

To niegłupia konfiguracja, z przebiegłego umysłu biegacza serialu Obsesja Eve, jaki działa tutaj jako scenarzysta i realizator. Widzieliśmy już obrazy, w jakich damy silnie wojują z kulturą gwałtu, natomiast na pewno nie odnotowywaliśmy takiej, która byłaby tak kobieca i tak dobrze zakorzeniona w rozmowach, które nieprzerwanie musimy prowadzić. Cassie ma na celu wykorzenienie marnych ludzi, ale często nie są to ludzie, którzy myślą, że są podstępni. Fennell zmyślnie zapełnia film rozpoznawalnie uśmierzającymi postaciami, od Adama Brody’ego po Maxa Greenfielda z serialu New Girl. To, co dzieje się w ich umysłach, różni się od gwałtu. Pewien z asów filmu ukazuje nam, że inwazja na tle seksualnym może nadejść w niewinnym pakiecie. Nie rozumiem, jak mężczyźni mogą być zrozpaczeni, żeby robić coś homologicznego, co zostało ukazane w filmie Obiecująca. Młoda. Kobieta online pl.

Produkcja zdecydowanie warta uwagi

obiecujaca-mloda-kobieta-onlineNiejaki z samców uprzejmie oferuje odprowadzenie kobiety do jej domu. Jak zapewne jest zauważalne po reakcji, to jej odpowiedź ma w sobie garstkę, namiastkę podziękę. Ale kiedy obaj jadą taryfą, to ten jegomość natrafia na genialny pomysł. Chce zaprosić ją na alkohol, drinka. Toż kobieta w takim stanie nie jest w stanie mu się oprzeć. Może plecie coś w stylu zgody, a on chce z tego faktu skorzystać. Kiedy dotarli do pod drzwi opisywanego jegomościa, nalewa jej soczystą szklankę alkoholu. Kolejna scena to oczywiście ostre sceny w sypialni i gadanie głównej bohaterki, jakie pokazuje, że nie wyraża na to zgody na to, co się dzieje. Obiecująca. Młoda. Kobieta pokazuje zniewalające sceny.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Oryginalny tytuł Promising Young Woman
Ocena IMDb 7.5 191,864 głosów
Ocena TMDb 7.6 508 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Cicha dziewczyna
Hipnoza
Enola Holmes
Oldboy
Sala samobójców. Hejter
Piła
Misja Stone
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Twoje imię.
Saint Maud
Fresh
Godzilla

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz