Piła 10 | Cały film | Online

  • Film online

Streszczenie

Piła 10 online: Nowe Wydanie Mrocznej Opowieści

Kiedy mówimy o najbardziej przerażających postaciach w kinie, ciężko nie wspomnieć o JigSaw – mistrzu wynalazców diabolicznych pokoi zagadek. To on powraca w najnowszej odsłonie: Piła 10. Tylko wyobraź sobie, jakie potworne kary czekają na kolejnych wybrańców tego szaleńca, których przewiny moralne staną się przyczyną ich tortur.

Historia serii i jej legendarny początek

Piła 10 cały film stanowi kontynuację serii, która zdobyła ogromną popularność dzięki swoim skomplikowanym i jednocześnie przerażającym pułapkom. Czy wiesz, że to w 2004 roku świat po raz pierwszy zapoznał się z filmem Piła, dzięki reżyserii ikony horroru, Jamesa Wana? Kluczowym momentem była scena z pułapką o nazwie Reverse Bear Trap. To urządzenie, przymocowane do ust ofiary, było gotowe rozdzielić jej szczękę na dwie części, jeśli nie udało się jej zdobyć klucza (ukrytego w brzuchu żywego współwięźnia). A potem mieliśmy lekarza Lawrence’a Gordona, który postanowił oswobodzić się z kajdan poprzez odcięcie własnej nogi. Ale nie zagłębiajmy się w wszystkie makabryczne sceny z tej serii. Wystarczy powiedzieć, że każda nowa odsłona przynosiła coraz większy poziom grozy, przyciągając jednocześnie rzesze widzów.

Co nas czeka w najnowszym filmie?

Z niecierpliwością czekamy na premierę Piła 10 tego jesieni, aby dowiedzieć się, czy publiczność jest nadal gotowa na kolejne dawki grozy. Interesujące jest, że Piła 10 vider będzie przedstawiało wydarzenia mające miejsce między pierwszym a drugim filmem z serii. Ponownie zobaczymy w nim Tobina Bella w roli Johna Kramera, znanego także jako JigSaw. Czy wrócimy także do stylu opowieści, który charakteryzował pierwsze filmy z serii, bardziej realistycznego i skoncentrowanego na postaciach?

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać premiery, przypominamy, że Piła 10 film online będzie dostępny na platformach takich jak Zalukaj, CDA czy Vider. Dla fanów polskiego dubbingu mamy również dobrą informację – film dostępny będzie także w wersji Piła 10 dubbing PL, a także Piła 10 z lektorem.

Piła 10 cały film – Tajemnice powrotu Johna Kramera

W najnowszej odsłonie serii, Tobin Bell ponownie pojawia się w roli dobrze nam znanego Johna Kramera, inaczej zwanego Mordercą z Piłą. Chociaż Kramer spotkał śmierć już w Piła 3, widzieliśmy go później jedynie w retrospekcjach. Czyżby Piła 10 był prequelem?

Początki mordercy

Wcielając się w rolę tego skomplikowanego bohatera, Bell przywołuje na ekran postać, która przez przypadek zamieniła się w jednego z najbardziej niebezpiecznych psychopatów w historii kina. Zanim stał się JigSaw, był uznanym inżynierem budowlanym i miał przed sobą obiecującą przyszłość. Niestety, seria nieszczęść, w tym śmierć nienarodzonego dziecka i diagnoza śmiertelnej choroby, spowodowała, że zmienił swoje życie na zawsze. Po nieudanej próbie samobójczej Kramer zrozumiał, jak cenna jest każda chwila życia – lekcję, którą postanowił brutalnie nauczyć innych.

Piła 10 film online ukazuje nam kolejne aspekty tej skomplikowanej postaci. Komunikując się z ofiarami za pomocą przerażającej marionetki o nazwie Billy, zaczyna narzucać swoją filozofię życia na innych w sposób, który wielu nazwałoby szaleństwem.

Amanda Young – Ofiara, czy wspólnik?

Shawnee Smith powraca w roli Amandy Young, ofiary, która w kręgu filmów przeszła przerażającą transformację. W Piła po raz pierwszy spotkaliśmy ją jako uzależnioną od narkotyków, próbującą przetrwać jedno z diabolicznych urządzeń JigSaw. Jednak po przeżyciu tej traumy, w Piła II stała się uczennicą i sojusznikiem Kramera.

W skomplikowanym zwrocie akcji, Amanda uznaje, że tortury pomogły jej docenić życie. W Piła 3 jej obsesja osiąga apogeum, kiedy tworzy pułapki, z których nie ma ucieczki, co jest sprzeczne z zasadami JigSaw. Jej postać dodaje głębokości i złożoności do serii, wprowadzając nowy wymiar w relacji między ofiarą a oprawcą.

Nowe twarze w Piła 10 2023

Chociaż fani mogą być zawiedzeni brakiem Cary Elwesa w roli Dr. Lawrence’a Gordona, Piła 10 vider wprowadza nowe postacie, które zapewnią świeżą krew do tej legendarnej serii. Obsada obejmuje takie gwiazdy jak: Renata Vaca, Paulette Hernandez, Joshua Okamoto i wielu innych.

Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Piła 10
Oryginalny tytuł Saw X

Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Podobne tytuły

Szybcy i wściekli 9
Zbuntowana
M3GAN
Ciche Miejsce 2
Jurassic World
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1
Nikt 2021
Tenet
Przeznaczenie
Coś jest nie tak z dzieciakami
Ultimatum
Egzorcyzmy Siostry Ann

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz