🍿 Gdzie obejrzeć cały film Pinokio online?

Aktualnie ogląda: 107 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Pinokio 2019
Pinokio

Pinokio

Dec. 19, 2019Italy120 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Pinokio 2020 online?

pinokio-2020-onlinePinokio 2020 online to chyba każdemu znana opowieść o chłopcu wystruganym z drewna, któremu nos rośnie za każdym razem, kiedy skłamie. Na pozór tak jest, lecz bajka ta ma w sobie zawarte wartości, z których może skorzystać każdy, nieważne, czy młody, czy stary. I to właśnie dzięki temu baśń ta jest ponadczasowa! Pokazują to liczne adaptacje filmowe oryginalnej bajki napisanej przez Carla Collodiego.

Jak już wyżej zostało napisane, postać Pinokia wielokrotnie przewijała się w filmach, czy teatrze. Wytwórnia Disney już w 1940 roku stworzyła pierwszą ekranizację baśni Pinokio 2020 online. W oparciu o pierwsze wydanie książki powstała także baśń muzyczna, do której muzykę stworzył Włodzimierz Korcza. Do Pinokia w kulturze pojawiają się również liczne nawiązania, niektórzy wzorują lalki na Pinokiu, a inni wzorują na jego postaci nawet piosenki!

Nic dziwnego, że w tym roku powstaje kolejna adaptacja filmowa Pinokio 2020 online! Tym razem w reżyserii Matteo Garrone. Film co prawda miał już swoją światową premierę, ale dopiero niedawno jest dosępny w Polsce. Już na tym etapie może się pochwalić licznymi nagrodami, chociażby sześcioma Nastro D’Argento.

Czy warto oglądać najnowszą adaptację filmową Pinokio?

Pinokio uznawany jest za najbardziej popularną bajkę wszechczasów dla dzieci. Matteo Garrone postanowił lekko odświeżyć jego wersję, dzięki czemu oglądać możemy już teraz Pinokio 2020 online za darmo! Do tego wystarczy Ci dostęp do internetu i nic więcej. Wszystko, czego potrzebujesz, możesz znaleźć online, a sam film wyszukać w naszym serwisie! Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od fascynującej opowieści o drewnianym chłopcu.

Pierwszym, co rzuca się od razu w oczy, jest niesamowite podejście wizualne do najnowszej wersji Pinokia. Reżyser oraz cała ekipa produkująca film poradziła sobie z tym bardzo dobrze, dzięki czemu na wielkim ekranie możemy oglądać istne arcydzieło. Oczywiście nie można zapomnieć o wartościach płynących z Pinokio 2020 online. Film jest wręcz nasycony dobrym, nieinwazyjnym humorem oraz mądrością płynącą z dialogów. Przygody przeżywane przez Pinokia zostały wręcz idealnie przelane na ekran, możemy się poczuć, jakbyśmy przeżywali je razem z głównym bohaterem!

W rolę Gepetta, czyli stworzyciela, ojca Pinokia wciela się Roberto Benigni. Można go kojarzyć, chociażby z produkcji „Życie jest piękne”, która swego czasu została nagrodzona nagrodą Oscara. Z kolei za muzykę, która idealnie jest wkomponowana w klimat płynący z filmu odpowiedzialny jest Dario Marianelli. No właśnie, jeśli mowa o klimat, to nie można zapominać o tym, dzięki czemu film wyglądałby po prostu źle, czyli charakteryzacjach. Za nie z kolei odpowiedzialny jest Mark Coulier.

Jaka jest fabuła filmu Pinokio 2020 online?

Jak widać, obsada oraz osoby pracujące przy najnowszym Pinokio 2020 online jest wręcz zlepiona z idealnie pasujących do siebie osób. Ale dla tych, którzy nie znają Pinokia, streszczamy jego pinokio-2020-gdzie-ogladacfabułę! Pewnego razu w ręce stolarza – Gepetto, wpada kawałek na pozór zwykłego drewna. Stolarz jednak od razu zauważa z nim coś wręcz magicznego i stwierdza, że wystruga z niego chłopca. Ku jego zdziwieniu, po ukończeniu arcydzieła, chłopiec naprawdę ożywa! Potrafi on mówić, chodzić, słuchać, biegać – wszystko, co potrafią dzieci. Zostaje mianowany imieniem Pinokio. Jednak mały, drewniany chłopiec jest tak ciekawy świata, że przestaje słuchać tego, co mówi mu jego ojciec. Ciekawy, rusza w podróż pełną przygód, dobrych i tych złych. Na swojej drodze spotyka mnóstwo różnych, magicznych postaci!

Kto występuje w najnowszym filmie Pinokio 2020?

W obsadzie najnowszego filmu online Pinokio 2020 możemy doszukać się takich osób jak Roberto Benigni, Federico Ielapi, Marine Vacth. Marcello Fonte, czy Luca Marinelli. Film ten bez wątpienia można nazwać jedną z najlepszych produkcji tego roku z gatunku produkcji dla dzieci, ale też tych przygodowych. Jeśli nie chcesz dłużej czekać, wyszukaj cały film Pinokio 2020 online w naszym serwisie i rozkoszuj się seansem kiedy chcesz!

 

 

Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Pinokio
Oryginalny tytuł Pinocchio
Ocena IMDb 6.3 3,998 głosów
Ocena TMDb 6.9 652 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Podobne tytuły

Pan Jangle i świąteczna podróż
Raya i ostatni smok
Mała Syrenka
Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Creed III
Space Sweepers
Tajniak
Sala samobójców. Hejter
Looks That Kill
Mulan
Interstellar
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)