Poniżej zera - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 111 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • film
Poniżej zera

Poniżej zera

Jan. 29, 2021Spain106 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Poniżej zera online?

Założenie jest takie, że Martin (Javier Gutierrez) jest oficerem Narodowego Korpusu Policji, który przechodzi do nowego komisariatu. Jakie było jego pierwsze zadanie? Wraz ze swoim nowym kumplem, Montesinosem, jedzie opancerzoną ciężarówką do transportu więźniów. Jest późno w nocy i zimno, ale trzeba robić to, co trzeba. Robota nie wybiera. Martin wsiada do kabiny, by wyruszyć w długą drogę do lasu, z Montesinosem z tyłu i każdym więźniem zamkniętym w indywidualnym przedziale. Nie trzeba długo czekać, żeby coś poszło nie tak w całym filmie Poniżej zera.

Gdy na odludnej autostradzie wiodącej przez gęste lasy pojawia się mgła, Martin traci widoczność prowadzącego go wozu patrolowego. Drogowe kolce błyszczą w reflektorach ciężarówki i zanim się zorientował, ciężarówka jest unieruchomiona. Sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, gdy Montesinos wychodzi na zewnątrz, by zbadać sprawę. Słuch o nim ginie. Więźniowie zaczynają się awanturować w swoich celach, a jeden z nich, Ramis, ma już sposób na ucieczkę ze swojego boksu. Czy to on zaplanował ten atak? Martin jest w ciemności i zdany na siebie, a teraz do niego strzelają. Trzeba przyznać, że to dość trudny pierwszy dzień w pracy.

Cały film poniżej zera już po swojej premierze. Jest świetny!

ponizej-zera-caly-filmPoniżej Zera cały film stopniowo tworzy napięcie, w miarę jak porwana więzienna furgonetka przyspiesza. Fabuła przedstawia i odrzuca możliwe motywy napadu każdego z więźniów. A kiedy wnętrze ciężarówki zostaje spryskane paliwem z góry i wyłączone zostaje ogrzewanie w tę mroźną noc, staje się jasne, że ktokolwiek obrał ich za cel, nie boi się zabić żadnego z nich. Martin odkrywa, że wśród przestępców jest przynajmniej trochę godności. Choć dowiaduje się również, jak amoralni potrafią być inni ludzie. A w końcu, jak daleko niektórzy mogą się posunąć, by pomścić niesprawiedliwą śmierć, gdy jest zmuszony negocjować z pozostałymi więźniami, by znaleźć wyjście lub sposób na odwrócenie sytuacji na ich korzyść.

To nie jest Con Air, ale zbrojne przejęcie transportu ma w sobie ślady tego klasyka akcji z lat 90. Jeśli chodzi o lata 90-te, to Poniżej Zera online przypomina ekscytującą sekwencję w więziennym autobusie w filmie Uciekinier z 1993 roku, a także interpersonalny stres i surowe przetrwanie. Sprawdźcie hardkorowy indonezyjski thriller akcji The Night Comes for Us, by zobaczyć nowe, całkowicie dzikie i głęboko brutalne ujęcie walki w zatłoczonym więziennym autobusie.

Film z ciekawą dawką humoru

Luis Callejo gra Ramisa, karierowicza, który wymyślił swój własny plan ucieczki z więzienia, zanim jeszcze zostało zaatakowane, wraz z domowej roboty wytrychami, które ukrył w jednym miejscu, gdzie gliny nie będą patrzeć. Ramis, złapany w zamieszaniu ataku na furgonetkę, używa swojego sprytu, aby znaleźć wyjście. Był również członkiem zespołu flamenco, który występował na weselu Martina. Ze zrezygnowanym uśmiechem mówi widzom: „Mój wujek nauczył mnie grać na gitarze” – opowiada grupie ze zrezygnowanym uśmiechem. „Ale byłem lepszy w wyrywaniu zamków. Co mogę powiedzieć? Tylko oszuści i artyści prowadzą ciekawe życie”.

W więziennej celi panuje bałagan. Ludzie skaczą sobie do gardeł. Panuje dezorientacja. Nikt nie wie, kto zaplanował ten atak, a przynajmniej nikt nie przyznaje się do udziału w nim. I wtedy radio interkomowe trzeszczy. „Nano. Mówiłem ci, że jeszcze się spotkamy.” A dzieciak zzieleniał ze strachu, jego tatuaże na szyi twardziela wydają się kurczyć z przerażenia.

Jaka jest akcja filmu Poniżej zera?

ponizej-zera-onlineAkcja filmu Poniżej Zera online pl, rozgrywająca się niemal w całości w ciągu jednej mroźnej nocy, od samego początku wprowadza wyraźne poczucie zagrożenia. Sześciu więźniów, z których każdy jest na swój sposób obrzydliwy. Na pokładzie jest dwóch gliniarzy, z których jeden przyznał się do kpienia z regulaminu. Kto wśród tych różnych osobowości ma kogoś na zewnątrz, kto jest gotów spróbować obalić więzienną platformę transportową? Początkowe zabiegi narracyjne są dobrze wykonane. Czy to rumuński mafioso? A może Montecito, cyniczny policjant z chytrym uśmiechem? A może Ramis i jego tajne narzędzie do wyrywania zamków? Wszystko zależy od tego, kiedy, a nie czy, furgonetka zostanie zaatakowana, a nawet po napadzie, Poniżej Zera dubbing pl utrzymuje napięcie.

Napięcie ponownie wzrasta, gdy cel napastnika na pokładzie zostaje zdemaskowany. Niezależnie od tego, czy jest to policjant, czy przestępca, każdy z nich jest zamknięty w klatce, która jest dosłownie popychana w dół przez szaleńca, który już udowodnił, że jest mordercą. Gdy wszystkie ich ruchy zostaną wyczerpane, a słońce wzejdzie, napastnik ma do dyspozycji ostatni straszak, by wykurzyć swoją ofiarę. Tam będzie o wiele zimniej i bardziej mokro. Poniżej Zera online zmierza do punktu kulminacyjnego z desperackim wyczuciem atmosfery. A do tego z coraz bardziej kurczącą się listą osób, które jeszcze żyją.

Poniżej zera
Poniżej zera
Oryginalny tytuł Bajocero
Ocena IMDb 6.2 14,048 głosów
Ocena TMDb 6.4 516 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Legion Samobójców: The Suicide Squad
Psy 3: W imię zasad
Ciche Miejsce 2
W strefie wojny
Cherry: Niewinność utracona
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
Mulan
Nikt 2021
Thunder Force
Godzilla vs. Kong
Obraz pożądania
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)