Psy 3: W imię zasad | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • Psy 3: W imię zasad

Streszczenie

Gdzie oglądać za darmo Psy 3 film online?

psy-3-film-online-za-darmoJeśli mowa o polskich filmach, które niektórzy z nas pamiętają jeszcze z lat 90. nie można zapominać o produkcji o tytule „Psy”, która jest klasyfikowana jako klasyk kryminalnych filmów z tamtejszych lat. Nowy film Psy 3: W imię zasad to kontynuacja tej serii z dawnych lat, w której zdecydowanie nie brakuje gwiazdorskiej obsady.

Psy 3 film możesz oglądać już teraz za darmo! Od tego kryminalnego seansu pełnego akcji dzieli Cię zaledwie parę kliknięć. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do internetu i chwila wolnego czasu, aby rozkoszować się tym seansem bez limitów i przeszkód. Nie ma znaczenia, gdzie chcesz oglądać Psy 3 film, ponieważ od dziś możesz zrobić to na niemalże każdym urządzeniu z internetem. Nie czekaj dłużej i oglądaj Psy 3: W imię zasad.

Człowieka o imieniu Władysław Pasikowski nie trzeba przedstawiać nikomu, kto urodził się w latach 1980-1990, jednak młodsi kinomaniacy mogą go nie znać. Jest to człowiek, któremu zawdzięczamy dwie poprzednie odsłony filmu Psy. Mowa tutaj oczywiście o tytułach „Psy” i „Psy 2”, które były rozchwytywane w polskich kinach i niewątpliwie osiągnęły sukces. Pasikowski powraca z Psy 3: W imię zasad do kin w 2020 roku!

Obsada filmu Psy 3 – iście gwiazdorskie nazwiska!

Wiadomym jest, że od lat 80. i 90. wiele się zmieniło. I nie mówię tutaj o sprawach politycznych, czy technologicznych. Ma to odniesienie bezpośrednio do kina, które jak wszystko „poszło w przód”. Jak wiadomo, w tamtych latach widzowie nie byli tak bardzo wymagający jak teraz. Efekty specjalne, perfekcyjna gra kamery, czy rozbudowana, wielowątkowa fabuła to norma naszych czasów. Czy Psy 3 film temu podołał? Patrząc na obsadę, zdecydowanie gwiazdorską obsadę możemy uznać za obecną, bowiem w filmie znajdują się takie nazwiska jak, chociażby Jan Frycz, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Bogusław Linda, czy Artur Żmijewski.

Film traktuje o życiu Franza Mauera, który po wieloletniej odsiadce w końcu może ujrzeć światło dzienne i korzystać z życia. Jednak w Polsce, którą pamięta sprzed 25 lat, wiele się zmieniło. Nic już nie jest takie, jak może mu się wydawać. Co czeka Franza, który przez ostatnie ćwierć wieku był jakby nieobecny? Czy odnajdzie się w nowej Polsce? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając Psy 3 film.

„Psy 3: W imię zasad” niespecjalnie zaskakuje fanów?

Nie ukrywajmy, że nostalgia gra tutaj dużą rolę, a każdy fan po zobaczeniu zwiastuna dostępnego w serwisie YouTube zechce zobaczyć Psy 3: W imię zasad online. Ponownie w roli głównego bohatera można zobaczyć Franza Mauera, który odsiedział aż 25 lat w więzieniu, ale w końcu wychodzi na wolność i może  rozkoszować się życiem, a raczej dokończyć to, co zaczął. Wiadomo, że po 25 latach świat się zmienił, więc jak główny bohater odnajdzie się w zupełnie nowym świecie? Tego dowiesz się oglądając Psy 3 film za darmo. Już teraz dostępny do wyszukania w naszej wyszukiwarce VOD.

film-psy-3-w-imie-zasadJeśli oczekujesz podobnego poziomu, co w dwóch poprzednich częściach Psów, to możesz skończyć, brzydko mówiąc z tzw. ręką w nocniku. Nie ma czego oczekiwać, ponieważ powtórzenie takiego hitu jak pierwsze części Psów graniczy z cudem, co niewątpliwie można zauważyć, oglądając Psy 3: W imię zasad. Nie jest to ten powrót, na który z utęsknieniem oczekiwali fani, a raczej szybki skok na kasę.

Dialogi nie są praktycznie w ogóle dopracowane, co oczywiście nie jest winą aktorów, a reżysera. Pasikowski nie ukrywając, nigdy nie miał tego czegoś, jeśli chodzi o dialogi. W Psy 3 film dialogi znacznie odbiegają od tego, co mogliśmy kiedyś usłyszeć z ust aktorów. W drugiej części Psów już mogliśmy zauważyć ten spadek poziomu, ale w Psy 3: W imię zasad, dialogi sięgają dna.

Może się wydawać, że Psy i Psy 2 odniosły tak wielki sukces, bo opierały się na wydarzeniach z tamtych lat i opowiadały o nich tak, jak chcieli tego widzowie. Mowa tutaj o transformacji ustrojowej, o której traktowały Psy. Psy 3: W imię zasad wydaje się być kolejną sztampową produkcją, która mówi o korupcji, gangsterach i policji. Nic nadzwyczajnego, co mówiłoby o problemach dzisiejszych czasów.

Szczerze mówiąc, ten film mógłby w ogóle nie powstać, a dodatkowo opinię tę podziela wielu szanowanych krytyków filmowych. Uznają oni Psy 3: W imię zasad za niepotrzebną kontynuację serii, w której brak polityki, dobrych dialogów i wydarzeń historycznych. Wszystko jest jakby naciągane, a całość wygląda na chęć szybkiego zarobku na kultowych filmach, które pamiętamy z młodości.

Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Oryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad
Ocena IMDb 6.2 1,419 głosów
Ocena TMDb 6.8 19 głosów

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec
Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz isPanicz
Panicz
Udostępniono1

Podobne tytuły

Babilon
Szarlatan
Meg 2: Głębia
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
Kapitan Marvel
Asymetria
Zabójcze wesele
Lucy
Ultimatum
Jurassic World
Mroczne umysły
Banksterzy

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz