🍿 Gdzie obejrzeć cały film Psy 3: W imię zasad online?

Aktualnie ogląda: 85 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

Jan. 17, 2020Poland126 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać za darmo Psy 3 film online?

psy-3-film-online-za-darmoJeśli mowa o polskich filmach, które niektórzy z nas pamiętają jeszcze z lat 90. nie można zapominać o produkcji o tytule „Psy”, która jest klasyfikowana jako klasyk kryminalnych filmów z tamtejszych lat. Nowy film Psy 3: W imię zasad to kontynuacja tej serii z dawnych lat, w której zdecydowanie nie brakuje gwiazdorskiej obsady.

Psy 3 film możesz oglądać już teraz za darmo! Od tego kryminalnego seansu pełnego akcji dzieli Cię zaledwie parę kliknięć. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do internetu i chwila wolnego czasu, aby rozkoszować się tym seansem bez limitów i przeszkód. Nie ma znaczenia, gdzie chcesz oglądać Psy 3 film, ponieważ od dziś możesz zrobić to na niemalże każdym urządzeniu z internetem. Nie czekaj dłużej i oglądaj Psy 3: W imię zasad.

Człowieka o imieniu Władysław Pasikowski nie trzeba przedstawiać nikomu, kto urodził się w latach 1980-1990, jednak młodsi kinomaniacy mogą go nie znać. Jest to człowiek, któremu zawdzięczamy dwie poprzednie odsłony filmu Psy. Mowa tutaj oczywiście o tytułach „Psy” i „Psy 2”, które były rozchwytywane w polskich kinach i niewątpliwie osiągnęły sukces. Pasikowski powraca z Psy 3: W imię zasad do kin w 2020 roku!

Obsada filmu Psy 3 – iście gwiazdorskie nazwiska!

Wiadomym jest, że od lat 80. i 90. wiele się zmieniło. I nie mówię tutaj o sprawach politycznych, czy technologicznych. Ma to odniesienie bezpośrednio do kina, które jak wszystko „poszło w przód”. Jak wiadomo, w tamtych latach widzowie nie byli tak bardzo wymagający jak teraz. Efekty specjalne, perfekcyjna gra kamery, czy rozbudowana, wielowątkowa fabuła to norma naszych czasów. Czy Psy 3 film temu podołał? Patrząc na obsadę, zdecydowanie gwiazdorską obsadę możemy uznać za obecną, bowiem w filmie znajdują się takie nazwiska jak, chociażby Jan Frycz, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Bogusław Linda, czy Artur Żmijewski.

Film traktuje o życiu Franza Mauera, który po wieloletniej odsiadce w końcu może ujrzeć światło dzienne i korzystać z życia. Jednak w Polsce, którą pamięta sprzed 25 lat, wiele się zmieniło. Nic już nie jest takie, jak może mu się wydawać. Co czeka Franza, który przez ostatnie ćwierć wieku był jakby nieobecny? Czy odnajdzie się w nowej Polsce? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając Psy 3 film.

„Psy 3: W imię zasad” niespecjalnie zaskakuje fanów?

Nie ukrywajmy, że nostalgia gra tutaj dużą rolę, a każdy fan po zobaczeniu zwiastuna dostępnego w serwisie YouTube zechce zobaczyć Psy 3: W imię zasad online. Ponownie w roli głównego bohatera można zobaczyć Franza Mauera, który odsiedział aż 25 lat w więzieniu, ale w końcu wychodzi na wolność i może  rozkoszować się życiem, a raczej dokończyć to, co zaczął. Wiadomo, że po 25 latach świat się zmienił, więc jak główny bohater odnajdzie się w zupełnie nowym świecie? Tego dowiesz się oglądając Psy 3 film za darmo. Już teraz dostępny do wyszukania w naszej wyszukiwarce VOD.

film-psy-3-w-imie-zasadJeśli oczekujesz podobnego poziomu, co w dwóch poprzednich częściach Psów, to możesz skończyć, brzydko mówiąc z tzw. ręką w nocniku. Nie ma czego oczekiwać, ponieważ powtórzenie takiego hitu jak pierwsze części Psów graniczy z cudem, co niewątpliwie można zauważyć, oglądając Psy 3: W imię zasad. Nie jest to ten powrót, na który z utęsknieniem oczekiwali fani, a raczej szybki skok na kasę.

Dialogi nie są praktycznie w ogóle dopracowane, co oczywiście nie jest winą aktorów, a reżysera. Pasikowski nie ukrywając, nigdy nie miał tego czegoś, jeśli chodzi o dialogi. W Psy 3 film dialogi znacznie odbiegają od tego, co mogliśmy kiedyś usłyszeć z ust aktorów. W drugiej części Psów już mogliśmy zauważyć ten spadek poziomu, ale w Psy 3: W imię zasad, dialogi sięgają dna.

Może się wydawać, że Psy i Psy 2 odniosły tak wielki sukces, bo opierały się na wydarzeniach z tamtych lat i opowiadały o nich tak, jak chcieli tego widzowie. Mowa tutaj o transformacji ustrojowej, o której traktowały Psy. Psy 3: W imię zasad wydaje się być kolejną sztampową produkcją, która mówi o korupcji, gangsterach i policji. Nic nadzwyczajnego, co mówiłoby o problemach dzisiejszych czasów.

Szczerze mówiąc, ten film mógłby w ogóle nie powstać, a dodatkowo opinię tę podziela wielu szanowanych krytyków filmowych. Uznają oni Psy 3: W imię zasad za niepotrzebną kontynuację serii, w której brak polityki, dobrych dialogów i wydarzeń historycznych. Wszystko jest jakby naciągane, a całość wygląda na chęć szybkiego zarobku na kultowych filmach, które pamiętamy z młodości.

Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Psy 3: W imię zasad
Oryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad
Ocena IMDb 6.3 778 głosów
Ocena TMDb 6.8 19 głosów

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec
Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz isPanicz
Panicz
Udostępniono1

Podobne tytuły

The Flash 2023
Tetris
Asymetria
Pinokio
Babyteeth
Avatar 2 (Istota Wody)
Był sobie pies 2
Ślicznotki
Thunder Force
Clouds 2020
Free Guy
Looks That Kill
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)