Sala samobójców. Hejter | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • Player

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Sala samobójców. Hejter (2020) online?

sala-samobojcow-hejter-onlineSala samobójców. Hejter online to film w reżyserii Jana Komasy, którego tytuł niektórzy mogą kojarzyć. Pierwsza odsłona tej produkcji z 2011 roku otrzymała nagrodę Srebrnego Lwa, stąd część ludzi może kojarzyć ten tytuł. Niektórzy opisują ten film online jednym zdaniem – XXI wieczna wersja Romea i Julii i faktycznie można go tak postrzegać. Produkcja ta miała swoją premierę w marcu tego roku, na szczęście film mogliśmy oglądać na wielkim ekranie w kinach jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19.

Ciekawą sprawą jest plakat filmu Sala samobójców. Hejter (2020) online, ponieważ stworzyła go ta sama osoba, która zajmowała się plakatem do pierwszej odsłony z 2011 roku. Tą osobą jest nie kto inny, jak Ola Sadzińska, której arcydzieło możemy teraz podziwiać na ekranie. Na plakacie widnieje postać, którą odgrywa Maciej Musiałowski znany, chociażby z takich produkcji jak Kod genetyczny, Druga szansa, czy Czuwaj z 2017 roku. Aktor ten ma za sobą sporo odegranych ról, a ta w Sala samobójców. Hejter cda tylko dodaje do jego portfolio kolejną świetnie odegraną postać w karierze. Oprócz niego oczywiście nie zabrakło innych, równie ciekawych polskich aktorów. Wśród nich takie nazwiska jak: Maciej Stuhr, Agata Kulesza, czy Jacek Koman.

Czy Sala samobójców. Hejter cda ma szansę zaistnieć w 2020 roku na tle innych produkcji?

Jan Komasa idealnie wręcz opisał „internetowe życie” w naszych czasach. Internet to miejsce, w którym możemy oglądać słodkie kotki, ale ma też swoją gorszą stronę. Szukanie w nim znajomości może okazać się łatwe, ale z drugiej strony też wręcz niebezpieczne. I to właśnie za pomocą tych negatywnych aspektów sieci, można wywrócić życie drugiego człowieka. W całym filmie Sala samobójców. Hejter poruszane są ważne kwestie, takie jak często spotykany hejt, czy też internetowy trolling. Jan Komasa nie owija w bawełnę i przekazuje wszystko tak, aby dosadnie uświadomić widzowi, jak wygląda obecnie zawieranie znajomości w internecie w filmie Sala samobójców. Hejter online. Dzięki tej produkcji możemy zupełnie inaczej spojrzeć na zagadnienia nienawiści i hejtu.

Tomek, czyli postać grana przez Macieja Musiałowskiego jest studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez to, że popełnił plagiat, zostaje wyrzucony z tej prestiżowej, warszawskiej uczelni. Jednak nie mówi o tym nikomu. Wszystko po to, aby nadal móc korzystać z pomocy finansowej od rodziny Krasuckich (w którą wciela się Jacek Koman oraz Danuta Stenka), czyli rodziców filmowej Gabi, która jest przyjaciółką Tomką z młodzieńczych lat. Wszystko jednak w pewnym momencie się kończy, a tajemnica Tomka wychodzi na jaw. Powoduje to serię niefortunnych wydarzeń, w tym utratę zaufania rodziny Krasuckich. Wszystkie te wydarzenia powodują niemały gniew u Tomka, który postanawia zemścić się na rodzinie, która wspierała go finansowo przez lata.

Sala samobójców. Hejter to film dostępny już teraz w wersji online dla każdego!

Tomek niedługo po tych wydarzeniach otrzymuje pracę w agencji reklamowej. Wydaje się, że jest to strzał w dziesiątkę, a przy okazji idealna szansa na planowaną przez głównego bohatera zemstę.sala-samobojcow-hejter-2020-cda Dzięki swojej posadzie aktor ma dostęp do nieznanej dotąd technologii i tajemnic wysoko postawionych ludzi. Cały film Sala samobójców. Hejter 2020 online to idealne przedstawienie świata, w jakim przyszło nam żyć. Pokazuje on, jak łatwo jest wykorzystać narzędzie, jakim jest internet, aby zniszczyć komuś życie lub wypracowaną przez lata reputację. Publikując cokolwiek w sieci w tych czasach, musimy się liczyć z tym, że ktoś może to wykorzystać przeciwko nam. Niestety, ale takie są realia, które idealnie widać w Sala samobójców. Hejter za darmo.

Komasa wręcz idealnie opisał pewne zdarzenia, które mogą się przytrafić każdemu z nas. Wszystko to można oglądać już teraz na wielkim ekranie kina, ale również w internecie. Jedyne narzędzie, które potrzebujesz, aby już teraz obejrzeć ten film online to dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie. Możesz oglądać na laptopie, telefonie, czy tablecie. Pole do popisu jest spore, a to wszystko wymaga jedynie paru kliknięć na ekranie Twojego urządzenia. Oglądaj już teraz i daj ponieść się emocjom z filmem Sala samobójców. Hejter online, który już teraz jest dostępny w wersji za darmo.

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Oryginalny tytuł Sala samobójców. Hejter
Ocena IMDb 7.1 16,789 głosów
Ocena TMDb 7 186 głosów

Reżyser

Jan Komasa
Reżyser

Obsada

Udostępniono1

Podobne tytuły

Top Gun: Maverick
Cicha dziewczyna
Zaginiona Dziewczyna
Czarna Wdowa
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
Pinokio
Skazani na Shawshank
Spider-Man: Homecoming
Tenet
Za wcześnie (Premature)
Szybcy i wścielki 10
W strefie wojny

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz