Skandal. Ewenement Molesty - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 64 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Skandal. Ewenement Molesty
Skandal. Ewenement Molesty

Skandal. Ewenement Molesty

Oct. 02, 2020Polska70 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Skandal. Ewenement Molesty online?

Nawet jeśli z kulturą hip-hopu masz mało wspólnego, ale urodziłeś się w latach 90., to z pewnością kojarzysz skład Molesta. I to właśnie o warszawskiej Moleście mówi najnowszy film w reżyserii Bartosza Paducha. Już teraz możesz oglądać Skandal. Ewenement Molesty online! Wystarczy, że użyjesz naszej wyszukiwarki filmów VOD, a to zaledwie parę kliknięć. Cały film możesz oglądać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Nieważne, czy jest to smartfon, laptop, komputer, czy telewizor. Oglądaj teraz całkowicie za darmo!

Nowy film Bartosza Paducha wprowadzi nas w klimat lat 90. Te wszystkim znane szare blokowiska, kultura hip-hop i dzieciaki, gdzie co drugi trzyma deskorolkę w ręku. Jednak film Skandal. Ewenement Molesty online nie traktuje tylko o wyżej wymienionych sprawach, chociaż one również są częściom kultury hip-hop. Film to opowieść o spełnianiu marzeń zwykłych chłopaków z bloków, którzy przez długie lata wyznaczali ścieżki polskiego hip-hopu.

Czym jest skład Molesta i jak wpłynął na kulturę?

skandal-ewenement-molesty-online-caly-filmDla tych, którzy jeszcze nie znają składu bądź są z nim mało zaznajomieni. Molesta to powstała na Warszawskich blokowiskach grupa hip-hopowa, która aktualnie jest uznawana za prekursora tejże kultury w Polsce. Zainteresowanie u dwóch założycieli tą kulturą wzięło się od tak zwanego amerykańskiego, ulicznego gangsta rapu. Ci wcześniej wspomniani założyciele to nie kto inny, jak Paweł „Włodi” Włodawski oraz Piotr „Vienio” Więcławski. Sam skład Molesta wydał łącznie pięć płyt, z tego ich pierwsza z 1998 roku zatytułowana „Skandal” uznawana jest za ich najlepszą, a jednocześnie najważniejszą.

Teraz w końcu Bartosz Paduch wziął się za nagranie filmu dokumentalnego pod tytułem Skandal. Ewenement Molesty film online. Skupia się on głównie na początkach tego składu. Jak zwykli ludzie mieszkający na szarych osiedlach osiągnęli tak wielki sukces, który przez długie lata definiował kulturę hip-hop. Nie zdziwcie się więc, że większa część tego filmu online opowiada o początkach zespołu.

W Skandal. Ewenement Molesty film online możemy zobaczyć dużo wywiadów z członkami niegdyś istniejącego składu Molesta. Główni bohaterowie filmu – Włodi i Vienio chętnie opowiadają o tym, jak zaczęła się ich przygoda z założeniem zespołu oraz  jak to się stało, że zainteresowała ich akurat ta konkretna kultura. Opowiadają o swojej młodości i o tym, jak w tamtych czasach żyło się na Warszawskich blokowiskach.

Czy Skandal. Ewenement Molesty online jest produkcją dla mnie?

Paduch świetnie wręcz wyreżyserował cały film Skandal. Ewenement Molesty. Widać jego starania włożone to, żeby każda z osób wypowiadających się mogła popłynąć wspomnieniami do lat 90. Mówią oni między innymi o tym, jak byli wręcz pałowani przez policję oraz dzielą się z widownią swoimi przeżyciami z dawnych lat. Reżyserowi udało się perfekcyjnie oddać klimat tamtych czasów. To wszystko przeżyjesz, oglądając Skandal. Ewenement Molesty film online. Już dziś wybierz opcję HD lub full HD i rozkoszuj się znakomitym obrazem i dźwiękiem na Twoim urządzeniu z internetem.

Uczestnicy dawnego składu Molesta z młodocianych, zakapturzonych chłopaków bez przyszłości stali się gwiazdami na skalę całej Polski. Po wydaniu ich pierwszego albumu nie byli już zwykłymi skandal-ewenement-molesty-caly-film-za-darmochłopakami z szarych osiedli, ale pełnoprawnymi gwiazdami muzyki i kultury hip-hop. Jednak to nie wszystko. Paduch stara się nam pokazać jak zakończyła się przygoda całego składu Molesta w filmie Skandal. Ewenement Molesty online.

Okazuje się, że chłopakom nie było wcale tak łatwo. Zdecydowanie ich sytuacja nie wyglądała tak, jak wygląda w ówczesnych czasach, gdzie gwiazdy sceny rapowej opływają złotem. Z Molestą, wytwórnia podpisała bardzo niekorzystny dla chłopaków kontrakt, co skutkowało brakiem pieniędzy. Jednak sława ich nie zmieniła i wciąż pozostawali sobą.

Skandal. Ewenement Molesty online opowiada historię zwykłych ludzi, których nie zmieniła sława, a otworzyli drzwi raperom, których dziś możemy słuchać. Dla każdego słuchacza Skandalu, ten film online będzie z pewnością świetnym przypomnieniem ich historii. Jeśli jednak jesteś młodą osobą, również możesz wybrać się na seans i zagłębić się w historię składu Molesta.

Skandal. Ewenement Molesty
Oryginalny tytuł Skandal. Ewenement Molesty
Ocena IMDb 8.1 17 głosów
Ocena TMDb 7.3 54 głosów
Udostępniono6

Podobne tytuły

Pętla
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)