🍿 Gdzie obejrzeć cały film Szybcy i wścielki 10 online?

Aktualnie ogląda: 64 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • Film online
Szybcy i wścielki 10

Szybcy i wścielki 10

May. 17, 2023USA130 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

Cały film „Szybcy i wściekli 10” – Powrót ulicznych wyścigów

Co to jest „Szybcy i wściekli 10”?

„Szybcy i wściekli 10” to dziesiąta i jednocześnie ostatnia część popularnej sagi filmowej, która powstała w 2001 roku. Film jest kontynuacją historii Domina Toretto, granego przez Vin Diesela, oraz jego przyjaciół związanych z motoryzacją, którzy razem przeżywają wiele niebezpiecznych przygód na drodze.

Fabuła „Szybkich i wściekłych 10” vider

W „Szybkich i wściekłych 10” powróci oryginalna obsada filmowa, w tym m.in. Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez oraz Sung Kang. Film ma być hołdem dla fanów i zakończyć główną linię fabularną sagi.

Film będzie kontynuował historię Domina Toretto, który po przeszłości pełnej niebezpiecznych przygód i trudnych wyborów, będzie musiał stawić czoła kolejnemu wyzwaniu. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z przeciwnikami, którzy staną na drodze jego i jego przyjaciołom. W retrospekcjach pojawi się również postać Briana, która była ważna dla fabuły filmu.

Premiera i obsada

Premiera „Szybkich i wściekłych 10” zaplanowana jest na 19 maja 2023 roku. Produkcja filmu została zakończona w 2022 roku. Główna obsada powróci do swoich ról, a za scenariusz odpowiedzialni będą Lin Morgan.

Zobacz „Szybcy i wściekli 10” online

Po premierze „Szybkich i wściekłych 10” film będzie można obejrzeć w kinach oraz w internecie. Na chwilę obecną nie wiadomo, na których platformach będzie dostępny. Jednakże, dla fanów serii nie brakuje dostępnych opcji, takich jak cały film online z lektorem PL lub dubbingiem PL na platformach takich jak vider, zalukaj czy cda.

Czego można spodziewać się po „Szybkich i wściekłych 10” cały film?

Po dziesięciu częściach, „Szybcy i wściekli” stały się jednym z najpopularniejszych cyklów filmowych na świecie. Fani z pewnością spodziewają się od „Szybkich i wściekłych 10” nie mniej niż od poprzednich części. W filmie pojawią się liczne sceny pościgów samochodowych, wyścigów i walk, które były charakterystyczne dla poprzednich odsłon.

Jednakże, twórcy zapowiedzieli, że „Szybcy i wściekli 10” będzie wyjątkowy, ponieważ będzie to ostatnia część sagi. Fani mogą spodziewać się zakończenia historii Domina Toretto oraz jego przyjaciół w emocjonujący i spektakularny sposób. Warto również zwrócić uwagę na to, że Vin Diesel wyjawił, kogo chciałby zobaczyć w finałowym widowisku. Widzowie mogą więc spodziewać się niespodzianki w postaci udziału kogoś zewnętrznego, co z pewnością doda emocji i niezapomnianych wrażeń.

Co czeka na fanów w sekwencji po napisach?

„Szybkie i wściekłe” słyną ze swoich niespodziewanych zwrotów akcji, dlatego też fani z pewnością nie będą zawiedzeni sekwencją po napisach w „Szybkich i wściekłych 10”. Jak podają doniesienia, w scenie po napisach może pojawić się jakaś ważna postać z przeszłości. Widzowie obstawiają, że w sekwencji po napisach zagra Gal Gadot, ponownie wcielając się w Gisele. Gisele była byłą członkinią ekipy Doma, która została zabita w „Szybkich i wściekłych 6”.

Jednakże, oficjalny portal nie ujawnia więcej szczegółów na ten temat. Twórcy pozostawiają faniom pełną swobodę w przewidywaniach i spekulacjach. W końcu w „Szybkich i wściekłych” niemal nic nie jest niemożliwe.

Podsumowanie Fast X

Premiera „Szybkich i wściekłych 10” już niebawem, a fani z niecierpliwością czekają na ostatnią część sagi. Film przyniesie emocjonujące wyścigi, walki oraz pościgi samochodowe, które stały się charakterystyczne dla całej serii. W obsadzie powróci oryginalna ekipa aktorska, a za scenariusz będą odpowiadać Lin i Morgan.

Po premierze „Szybkich i wściekłych 10” film będzie można obejrzeć w kinach oraz w internecie, na przykład na platformach takich jak vider, zalukaj czy cda. Widzowie mogą się również spodziewać niespodzianki w sekwencji po napisach, która może zawierać cameo Gal Gadot. „Fast X” z pewnością zakończy sagę w spektakularny sposób i zostanie zapamiętany jako jedna z najbardziej ekscytujących serii filmowych wszech czasów.

Szybcy i wścielki 10
Szybcy i wścielki 10
Oryginalny tytuł Fast X

Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Jason Momoa isDante Reyes
Dante Reyes
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jason Statham isDeckard Shaw
Deckard Shaw
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Udostępniono0

Podobne tytuły

Battlefield 2025
Czarna Wdowa
Aquaman
Joker
Nowi mutanci
Wilk z Wall Street
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
Pitbull 2021
Coś jest nie tak z dzieciakami
Kapitan Marvel
Asymetria
Avatar 2 (Istota Wody)
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)