Tom & Jerry - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 61 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • f
Tom & Jerry

Tom & Jerry

Feb. 11, 2021UK101 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Tom & Jerry 2021 online?

Tom & Jerry (2021) Tima Story’ego to filmowa adaptacja klasycznej kreskówki o tej samej nazwie. Jerry – mysz – mieszka w hotelu w Nowym Jorku tuż przed ślubem dwóch gwiazd, który ma się odbyć w domu, w tym nowoczesnym rebocie ukochanego show. Nowy menedżer wydarzeń hotelu musi znaleźć sposób, aby pozbyć się myszy przed ślubem, więc rekrutuje Toma – kota – aby śledzić Jerry’ego. W tej wersji kreskówki Tom & Jerry online, historia rozgrywa się w prawdziwym świecie, w tradycyjnym stylu live-action, podczas gdy tytułowi bohaterowie są animowani, tak, jak to przystało na animację.

Ten film jest jednym z wielu rebootów w ostatnich latach, i jak wiele przed nim, nie udaje mu się uchwycić tego, co sprawiło, że oryginalna kreskówka, na której jest oparty, jest tak uwielbiana przez widzów. Skupienie się na ludzkich charakterach, brak rzeczywistej akcji między Tomem i Jerrym oraz jej nijaki ton i styl sprawiają, że film jest niewierną i wyjątkowo nieśmieszną powtórką kultowej historii.

Czy produkcja jest tak dobra, jak animowane kreskówki?

tom-jerry-2021-caly-filmWilliam Hanna i Joseph Barbera stworzyli serię kreskówek Tom & Jerry w 1940 roku. Typowy odcinek programu wygląda następująco: Tom stara się uchwycić Jerry, podczas gdy Jerry stale „owija” jego próby w oburzające i pomysłowe sposoby na ucieczkę. Animacja jest konsekwentnie skoncentrowana na swojej obsadzie postaci zwierzęcych, a zwykle pokazuje ludzi tylko od szyi w dół, aby utrzymać perspektywę zwierzęcia.

W Tom & Jerry 2021, większość filmu koncentruje się na ludzkich charakterach, zwłaszcza hotelu Royal Gate i jego nowym menedżerze wydarzeń, Kayli, granym przez Chloë Grace Moretz, który jest odpowiedzialny za upewnienie się, że nadchodzący ślub pójdzie gładko, i jego przełożonym, Terence, granym przez Michaela Peña. Para żeniąca się, czyli Ben i Preeta, grani przez Colin Jost i Pallavi Sharda, również dostali sporo czasu ekranowego do wykorzystania. Przeznaczając tak wiele z filmu, który trwa 101 minut na tych ludzi i ich historie, przygody Toma i Jerry’ero są prawie drugoplanowe względem tego, co dzieje się w życiu ludzi w tej animacji.

Tom & Jerry online pl dostępny już teraz w internecie.

Znakiem rozpoznawczym dynamiki między Tomem i Jerrym są ich rozbudowane sekwencje akcji, w których ich komediowe ataki fizyczne na siebie stają się coraz bardziej absurdalne i nierealne. Ze względu na czas spędzony na zajmowaniu się ludzkimi problemami w tym filmie, jest tylko garstka takich scen w filmie, który jednak ma być skoncentrowany na tych dwóch postaciach.

Pomijając problem, jaki film ma z jego skupieniem się na postaciach zwierzęcych, ludzkie postacie, na które poświęca większość czasu, nie są na tyle interesujące, by uzasadnić ten punkt widzenia. Tom i Jerry to postacie, które większość światowej widowni już zna, więc ludzie są już tak potrzebni w tym filmie. A przynajmniej nie powinno na nich być poświęcone aż tak dużo czasu ekranowego. Nowe postacie wprowadzone w filmie muszą być bardzo interesujące dla publiczności, aby zainteresować widownię, ale to nigdy się to nie dzieje. Większość ludzi w tym filmie jest bardzo płytka. Nawet główna postać ludzka, Kayla, jest określana przez jej potrzebę pracy, która prowadzi ją do rozpoczęcia pracy w hotelu, z kilkoma innymi zauważalnymi cechami osobowości.

Dobre odwzorowanie kultowej animacji?

tom-jerry-online-2021Cały film Tom i Jerry ma być komedią, ale śmiechu jest tu niewiele. Wiele z tego wynika z braku klasycznych sekwencji akcji między kotem a myszą, a także z nieudanych prób aktorów w komedii słownej. Jedyną ludzką postacią, która konsekwentnie jest trafna pod względem komediowym, jest szef kuchni Jackie, grany przez Kena Jeonga, aktora komediowego i weterana gatunku. Drugi typowo komediowy aktor w filmie, Jost, dostarcza jednowymiarowy i nieśmieszny występ, co jest dziwne, biorąc pod uwagę jego zwykłą pracę jako głównego scenarzysty i cotygodniowego wykonawcy w Saturday Night Live. Brak komedii i koncentracja z dala od głównych bohaterów w filmie Tom & Jerry sprawiają, że produkcja jest wyraźnie niewiernym rebootem ponadczasowo zabawnej kreskówki.

Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Oryginalny tytuł Tom & Jerry
Ocena IMDb 5.2 19,446 głosów
Ocena TMDb 7.3 1,184 głosów

Reżyser

Tim Story
Reżyser

Obsada

Chloë Grace Moretz isKayla Forrester
Kayla Forrester
Michael Peña isTerence Mendoza
Terence Mendoza
Rob Delaney isHenry Dubros
Henry Dubros
Patsy Ferran isJoy the Bell Girl
Joy the Bell Girl
Ken Jeong isChef Jackie
Chef Jackie
Bobby Cannavale isSpike (voice)
Spike (voice)
Nicky Jam isButch (voice)
Butch (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Super Mario Bros. Film
Pan Jangle i świąteczna podróż
SpongeBob Film: Na ratunek
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Thunder Force
Król Lew 2019
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Śniegu już nigdy nie będzie
Wiedźmy 2020
Ślicznotki
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Free Guy
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)