Tom & Jerry | Cały film | Online

  • f

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Tom & Jerry 2021 online?

Tom & Jerry (2021) Tima Story’ego to filmowa adaptacja klasycznej kreskówki o tej samej nazwie. Jerry – mysz – mieszka w hotelu w Nowym Jorku tuż przed ślubem dwóch gwiazd, który ma się odbyć w domu, w tym nowoczesnym rebocie ukochanego show. Nowy menedżer wydarzeń hotelu musi znaleźć sposób, aby pozbyć się myszy przed ślubem, więc rekrutuje Toma – kota – aby śledzić Jerry’ego. W tej wersji kreskówki Tom & Jerry online, historia rozgrywa się w prawdziwym świecie, w tradycyjnym stylu live-action, podczas gdy tytułowi bohaterowie są animowani, tak, jak to przystało na animację.

Ten film jest jednym z wielu rebootów w ostatnich latach, i jak wiele przed nim, nie udaje mu się uchwycić tego, co sprawiło, że oryginalna kreskówka, na której jest oparty, jest tak uwielbiana przez widzów. Skupienie się na ludzkich charakterach, brak rzeczywistej akcji między Tomem i Jerrym oraz jej nijaki ton i styl sprawiają, że film jest niewierną i wyjątkowo nieśmieszną powtórką kultowej historii.

Czy produkcja jest tak dobra, jak animowane kreskówki?

tom-jerry-2021-caly-filmWilliam Hanna i Joseph Barbera stworzyli serię kreskówek Tom & Jerry w 1940 roku. Typowy odcinek programu wygląda następująco: Tom stara się uchwycić Jerry, podczas gdy Jerry stale „owija” jego próby w oburzające i pomysłowe sposoby na ucieczkę. Animacja jest konsekwentnie skoncentrowana na swojej obsadzie postaci zwierzęcych, a zwykle pokazuje ludzi tylko od szyi w dół, aby utrzymać perspektywę zwierzęcia.

W Tom & Jerry 2021, większość filmu koncentruje się na ludzkich charakterach, zwłaszcza hotelu Royal Gate i jego nowym menedżerze wydarzeń, Kayli, granym przez Chloë Grace Moretz, który jest odpowiedzialny za upewnienie się, że nadchodzący ślub pójdzie gładko, i jego przełożonym, Terence, granym przez Michaela Peña. Para żeniąca się, czyli Ben i Preeta, grani przez Colin Jost i Pallavi Sharda, również dostali sporo czasu ekranowego do wykorzystania. Przeznaczając tak wiele z filmu, który trwa 101 minut na tych ludzi i ich historie, przygody Toma i Jerry’ero są prawie drugoplanowe względem tego, co dzieje się w życiu ludzi w tej animacji.

Tom & Jerry online pl dostępny już teraz w internecie.

Znakiem rozpoznawczym dynamiki między Tomem i Jerrym są ich rozbudowane sekwencje akcji, w których ich komediowe ataki fizyczne na siebie stają się coraz bardziej absurdalne i nierealne. Ze względu na czas spędzony na zajmowaniu się ludzkimi problemami w tym filmie, jest tylko garstka takich scen w filmie, który jednak ma być skoncentrowany na tych dwóch postaciach.

Pomijając problem, jaki film ma z jego skupieniem się na postaciach zwierzęcych, ludzkie postacie, na które poświęca większość czasu, nie są na tyle interesujące, by uzasadnić ten punkt widzenia. Tom i Jerry to postacie, które większość światowej widowni już zna, więc ludzie są już tak potrzebni w tym filmie. A przynajmniej nie powinno na nich być poświęcone aż tak dużo czasu ekranowego. Nowe postacie wprowadzone w filmie muszą być bardzo interesujące dla publiczności, aby zainteresować widownię, ale to nigdy się to nie dzieje. Większość ludzi w tym filmie jest bardzo płytka. Nawet główna postać ludzka, Kayla, jest określana przez jej potrzebę pracy, która prowadzi ją do rozpoczęcia pracy w hotelu, z kilkoma innymi zauważalnymi cechami osobowości.

Dobre odwzorowanie kultowej animacji?

tom-jerry-online-2021Cały film Tom i Jerry ma być komedią, ale śmiechu jest tu niewiele. Wiele z tego wynika z braku klasycznych sekwencji akcji między kotem a myszą, a także z nieudanych prób aktorów w komedii słownej. Jedyną ludzką postacią, która konsekwentnie jest trafna pod względem komediowym, jest szef kuchni Jackie, grany przez Kena Jeonga, aktora komediowego i weterana gatunku. Drugi typowo komediowy aktor w filmie, Jost, dostarcza jednowymiarowy i nieśmieszny występ, co jest dziwne, biorąc pod uwagę jego zwykłą pracę jako głównego scenarzysty i cotygodniowego wykonawcy w Saturday Night Live. Brak komedii i koncentracja z dala od głównych bohaterów w filmie Tom & Jerry sprawiają, że produkcja jest wyraźnie niewiernym rebootem ponadczasowo zabawnej kreskówki.

Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Tom & Jerry
Oryginalny tytuł Tom & Jerry
Ocena IMDb 5.2 37,798 głosów
Ocena TMDb 7.3 1,184 głosów

Reżyser

Tim Story
Reżyser

Obsada

Chloë Grace Moretz isKayla Forrester
Kayla Forrester
Michael Peña isTerence Mendoza
Terence Mendoza
Rob Delaney isHenry Dubros
Henry Dubros
Patsy Ferran isJoy the Bell Girl
Joy the Bell Girl
Ken Jeong isChef Jackie
Chef Jackie
Bobby Cannavale isSpike (voice)
Spike (voice)
Nicky Jam isButch (voice)
Butch (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Thunder Force
Barbie (2023)
Wilk z Wall Street
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Czarownica 2
Był sobie pies 2
Sing 2
Pan Wypadek: Wakacje zabójcy
Wiedźmy 2020
Fresh
Wściekle szybcy
Gdzie jest Nemo

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz