Trolle 2 | Cały film | Online

  • Trolle 2

Streszczenie

Trolle 2 vider: Zwycięstwo tolerancji i różnorodności

„Trolle 2” to film, który może pozytywnie zaskoczyć widzów. Choć nad scenariuszem pracowało wielu ludzi, historia jest zaskakująco spójna. W porównaniu z pierwszą częścią, fabuła jest bardziej rozwinięta i interesująca. Mamy tu połączenie kina przygodowego z opowieścią o dojrzewaniu i nauce, co naprawdę liczy się w życiu. Twórcy znaleźli bezpieczny kompromis pomiędzy propagandą a czystą rozrywką.

Również w przypadku bohaterów widać sporą poprawę. Szczególnie udanie wypadała postać Poppy, która od samego początku pokazywana jest jako postać pozytywna. Widzimy jej troskę o swoich najbliższych i wiarę w możliwość istnienia lepszego, bardziej harmonijnego świata. A jednak nie jest postacią pozbawioną wad. „Trolle 2” to opowieść o jej dorastaniu i przezwyciężaniu mankamentów własnego charakteru.

Widzów powinni też zachwycić barwni nowi bohaterowie. Świetną postacią jest chociażby Chaz, czyli Troll grający smooth jazz. Entliczek to kolejna postać, która ma szansę podbić serca widzów.

Poppy: Postać pozytywna i dojrzewająca

Postać Poppy w „Trollach 2” została stworzona w taki sposób, aby być pozytywnym wzorcem dla dzieci i młodzieży. Jest to postać pełna entuzjazmu i optymizmu, która zawsze wierzy w dobre intencje innych ludzi. Poppy troszczy się o innych, jest empatyczna i gotowa do pomocy. W „Trollach 2” widzimy też Poppy jako osobę dojrzewającą i przezwyciężającą swoje wady. Jest to ważny element filmu, który może przekazać ważne wartości młodym widzom.

Nowi bohaterowie

„Trolle 2” wprowadzają do świata Trolli nowych, interesujących bohaterów. Chaz, grający smooth jazz, to postać, która od razu przyciąga uwagę swoją muzyką i stylem. Entliczek to postać, która wprawia widzów w dobry nastrój swoim dowcipem i żartami. Nowi bohaterowie dodają filmowi świeżości i koloru.

Muzyczne show i język polski

„Trollom 2” nie można odmówić świetnie dobranych muzycznych numerów. Film zachwyca kolorowymi scenami akcji i świetnie dobranymi piosenkami. Nawet jeśli nie każdy z zaprezentowanych gatunków muzyki jest Wam bliski, to nie będziecie mieć zastrzeżeń do sposobu ich prezentacji w filmie.

Muzyczne show

Muzyczne show w „Trollach 2” jest niezapomniane. Przygotowano wiele piosenek z różnych gatunków muzycznych, w tym rocka, popu, reggae i funk. Każda piosenka jest inna, co sprawia, że film jest niezwykle zróżnicowany pod względem muzycznym. Warto zwrócić uwagę na piękne aranżacje i świetnie zaprojektowane choreografie.

Język polski

Największy znak zapytania trzeba niestety postawić przy muzycznej stronie animacji. Chodzi tu głównie o pracę polskiej ekipy. W przypadku animacji polscy widzowie zostali przyzwyczajeni, że piosenki są prezentowane w naszym języku. W „Trollach 2” jest inaczej. Część piosenek rzeczywiście otrzymała polską wersję językową. Jednak całkiem sporo utworów usłyszymy w wersji angielskojęzycznej. Nie sposób odgadnąć, według jakiego klucza działali autorzy, decydując o tym, które utwory spolszczyć, a które nie. A to budzi podejrzenia, że po prostu zabrakło im ciekawych pomysłów i poszli po linii najmniejszego oporu, zostawiając wersje oryginalne. Znającym angielski nie będzie to przeszkadzało. Reszta musi się przygotować, że niektóre żarty pozostaną dla nich nieczytelne.

Tolerancja i różnorodność

W „Trollach 2” pojawia się ważny temat tolerancji i różnorodności. Poppy odkrywa, że jej królestwo jest tylko jedną z kilku krain zamieszkałych przez Trolle. W każdej z nich króluje inna muzyka. Poppy początkowo jest pełna entuzjazmu i nie może doczekać się spotkania z władczynią rockowych Trolli. Niestety ta ma inne plany wobec muzycznej różnorodności. Tak zaczyna się wojna kulturowa, w której stawką jest wolność i akceptacja odmiennych gustów.

Tolerancja i akceptacja

„Trolle 2” to film, który przekazuje ważne wartości, takie jak tolerancja i akceptacja. W filmie widzimy, jak Trolle uczą się szanować swoje różnice i tolerować odmienność innych. Jest to ważny przekaz, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wielu ludzi ma problemy z akceptacją inności kulturowej czy światopoglądowej. Film zachęca do otwartości na różne poglądy i pozwala zrozumieć, że każdy ma prawo do własnych upodobań i pasji.

Walka z nietolerancją

W „Trollach 2” Trolle muszą zmierzyć się z nietolerancją i brakiem akceptacji. Walka ta jest prowadzona w sposób barwny i dynamiczny, co sprawia, że film jest interesujący i niebanalny. Przekazuje on ważną lekcję, że tylko dzięki tolerancji i szacunkowi można osiągnąć harmonię i pokój.

Podsumowanie – Trolle 2 cały film

„Trolle 2” to film, który może przypaść do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Przede wszystkim zachwyca on świetnie skonstruowaną fabułą, udoskonalonymi bohaterami i wspaniałymi piosenkami. Film porusza też ważne tematy tolerancji i różnorodności, które warto przekazywać młodszym widzom. „Trolle 2” to kolorowe i dynamiczne kino, które warto zobaczyć.

Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Oryginalny tytuł Trolls World Tour
Ocena IMDb 6.1 25,812 głosów
Ocena TMDb 7.6 1,079 głosów

Reżyser

Walt Dohrn
Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Ron Funches isCooper (voice)
Cooper (voice)
Rachel Bloom isBarb (voice)
Barb (voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Kelly Clarkson isDelta Dawn (voice)
Delta Dawn (voice)
Anderson .Paak isPrince D (voice)
Prince D (voice)
Sam Rockwell isHickory (voice)
Hickory (voice)
George Clinton isKing Quincy (voice)
King Quincy (voice)
Mary J. Blige isQueen Essence (voice)
Queen Essence (voice)
Udostępniono1

Podobne tytuły

Czarownica 2
Justice League: Warworld
Scooby-Doo: Strachy i Patałachy
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia
Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
To nie wypanda
Troll
Aquaman i Zaginione Królestwo
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Szybcy i śnieżni
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz