Tylko Ciebie chcę | Cały film | Online

  • Film online

Streszczenie

Powrót do przeszłości: Nostalgiczna podróż H. po Barcelonie

Po długiej nieobecności w rodzinnym mieście, główny bohater, znany jako H. (wcielający się w postać aktor Mario Casas), postanawia powrócić do serca Katalonii, Barcelony. Dwuletnia przerwa od bliskich i znajomych miała pomóc mu uwolnić się od demonów przeszłości. Anglia, z jej szarymi ulicami i deszczową pogodą, była miejscem, gdzie próbował zostawić za sobą bolesne wspomnienia o pierwszej miłości – Babi (w tej roli Maria Valverde) oraz o tragicznej śmierci przyjaciela, Pollo.

Rodzinne powitanie i pierwsze kroki w starych miejscach

Alex, brat H., z niecierpliwością czekał na lotnisku, by powitać swojego długo niewidzianego brata. Rodzinne przytulenie, ciepłe spojrzenie – wszystko to miało na celu przypomnieć H., jak ważna jest rodzina. Jednak dla naszego bohatera, pierwszym instynktem po powrocie do domu była potrzeba swobody. Motocykl był dla niego symbolem wolności i młodości, więc nie było niespodzianką, że postanowił wybrać się na przejażdżkę po ulicach Barcelony.

Starówka, gotyckie kąty miasta, w końcu prowadziły go do portu, gdzie dawniej uczestniczył w nielegalnych wyścigach motocyklowych. Tam też doznawał radości, adrenalinę i przeżywał niesamowite momenty z przyjaciółmi.

Wspomnienia, które nigdy nie przemijają: Spotkanie ze starą paczką

Zapach morza, krzyki mew, a do tego dźwięk telefonu – to była Katina (aktorka Marina Salas). Szybkie informacje, pośpiech i ekscytacja – Katina nie mogła uwierzyć, że H. wrócił. Ustalili spotkanie w pobliskim parku. Tam też dołączył do nich Chino (Lucho Fernandez) i wskazał miejscówkę, gdzie reszta dawnych przyjaciół planowała się spotkać na wieczór. Atmosfera była napięta. Katina, pełna ciekawości, dopytywała H., czy czas zatarł jego uczucia do Babi. Zdradziła mu także, że Babi, choć zmieniona, wciąż mieszka w Barcelonie.

Niespodziewane zderzenie i nowa znajomość: Tylko Ciebie chcę zalukaj

Kiedy H. był na drodze do stacji benzynowej, los zdecydował, że spotka Gin (Clara Lago). W wyniku niewielkiego wypadku na drodze, H. poznał tę tajemniczą dziewczynę. Podczas rozmowy, kiedy dziewczyna pytała o jego imię, H. odpowiedział: „Hugo”. Ich losy splatają się w nieoczekiwany sposób i kilka dni później obydwoje trafiają do klubu, gdzie odbywa się impreza.

Jednak wieczór ten okazał się tragiczny dla Danieli (Nerea Camacho), siostry Babi. Po spożyciu narkotyków, dziewczyna miała bardzo nieprzyjemne przeżycie. Następnego dnia, przebudzona przez siostrę Babi, Daniela doświadcza surowej lekcji o konsekwencjach swoich działań.

Odnowione uczucia, ale też nowe wybory: Tylko Ciebie chcę film online

Niezapomniane chwile z Babi wracają do H. jak bumerang, zwłaszcza gdy dowiaduje się, że jego pierwsza miłość jest zaręczona z innym mężczyzną. Ta wiadomość jest dla niego ciosem, ale również uświadamia mu, że czas płynie nieubłaganie, a ludzie się zmieniają.

Dzieło oparte na literaturze i jego sukcesy: Tylko Ciebie chcę vider

Film „Tylko Ciebie chcę”, na którym bazuje opisane wyżej wydarzenie, jest adaptacją powieści Federica Moccia. Jest to kontynuacja wcześniejszego hitu „Trzy metry nad niebem”, Tres metros sobre el cielo z 2010 roku. Mimo że planowano trzecią część, nie doczekaliśmy się jej ekranizacji.

Muzyka – serce filmu: Tylko Ciebie chcę z lektorem

Ścieżka dźwiękowa tego filmu jest naprawdę wyjątkowa. Zawiera utwory wielu znanych artystów, takich jak: Zombie Kids, Zahara, Los Pilotos i wiele innych.

Sukces na świecie: Tylko Ciebie chcę dubbing PL

Pod batutą reżysera Fernando Gonzáleza Moliny, film zdobył ogromną popularność, nie tylko w Hiszpanii, ale i za granicą. W Rosji stał się drugim najpopularniejszym filmem 2012 roku, przegrywając tylko z „Niesamowitym Spider-Manem”.

Zakończmy ten wpis refleksją – miłość, młodość, ból i radość są uniwersalne, niezależnie od języka czy kultury. „Tylko Ciebie chcę” przypomina nam o tym w najbardziej wzruszający sposób. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, polecamy Tylko Ciebie chcę cda – doskonała okazja, by zanurzyć się w tym przejmującym świecie uczuć i emocji.

Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę
Oryginalny tytuł Tengo ganas de ti
Ocena IMDb 6.8 16,088 głosów
Ocena TMDb 7.392 1,711 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Zaginiona Dziewczyna
Ślicznotki
Proceder
San Andreas
Na Zachodzie bez Zmian
Gra Tajemnic
Dreamland 2020
Top Gun: Maverick
Kopciuszek
After 3. Ocal mnie
Dziewczyna z XX wieku
Kolejne 365 dni

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz