Wiedźmy 2020 | Cały film | Online

  • wiedźmy cda

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Wiedźmy 2020 online?

Wbrew pozorom lub temu, co mogliśmy usłyszeć przy pierwszych plotkach na temat filmu Wiedźmy – nie jest to remake wersji z 1990 roku. Można powiedzieć, że wydanie z lat 90. doczekało się statusu „produkcji kultowej”. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na tę produkcję w reżyserii Roberta Zemeckisa, który wraz z Kenyą Barrisem napisali scenariusz. Dodatkowo Robert jest reżyserem całego przedsięwzięcia, a znany może być z takich produkcji, jak, chociażby Powrót do przyszłości. Produkcja miała być dostępna na wielkim ekranie w całym kraju, jednak obecna sytuacja zmusiła studio filmowe do zmiany swoich postanowień. Ostatecznie Wiedźmy lektor pl będziemy mogli oglądać na platformach VOD, czyli wideo na życzenie.

Jaka jest fabuła filmu Wiedźmy online pl?

wiedzmy-caly-film-cdaTa adaptacja filmowa książki Roalda Dahla zapowiada się wręcz świetnie w formie nowego filmu online. Jest on zdecydowanie zmieniony i dostosowany tak, aby odpowiadał temu, czego doświadczamy w obecnych czasach. To znaczy, że seans powinien być interesujący, jeśli reżyser dostosował fabułę do dzisiejszych czasów. Nie brakuje również mrocznego humoru, co można już wywnioskować po samym tytule ekranizacji. Wiedźmy cały film to historia pewnego chłopca o imieniu Bruno, który pod koniec lat 60. ubiegłego wieku zamieszkuje ze swoją babcią w Alabamie. W pewnym momencie filmu młody chłopak oraz jego babcia napotykają tytułowe wiedźmy. Nie są to jednak typowe stare wiedźmy, ale urokliwe, młode kobiety z gracją i wdziękiem. Jednak diaboliczność można zauważyć w nich już z daleka. Spencer dla bezpieczeństwa wyjeżdża ze swoim wnukiem nad morze do luksusowego hotelu, jednak trafiają tam w bardzo nieodpowiednim czasie. Przybywają oni do kurortu wtedy, kiedy główna wiedźma, szefowa, zwołuje tam naradę ze swoimi koleżankami. Jest to jednak tylko przykrywka ich dalszych planów.

Cały film Wiedźmy 2020 możesz oglądać już teraz bez jakichkolwiek limitów, czy też ograniczeń w naszym serwisie Filmiser. Film został udostępniony na wielu platformach VOD, a dzięki naszemu serwisowi, wyszukasz go całkowicie za darmo. Produkcja zapowiada się bardzo nieźle, tym bardziej że mamy do czynienia z taką obsadą, jak Octavia Spencer, Chris Rock, czy Stanley Tucci.

Czy Wiedźmy lektor pl jest produkcją dla każdego?

Historia tytułowych wiedźm jest okraszona sporą dawką humoru, ale również mrocznych sekretów i knucia. Pierwsza ekranizacja tytułu była dostępna już w latach 90; dokładniej w roku 1990.wiedzmy-film-online-2020 Wtedy tytuł został wyreżyserowany przez Nicolasa Roega, a w obsadzie mogliśmy oglądać Rowana Atkinsona, czy też Anjelikę Hutson. Film w tamtych czasach nie cieszył się bardzo dużą oglądalnością, ale został bardzo dobrze oceniony przez krytyków. To między innymi dzięki temu w 2020 roku powstaje jego nowa wersja, która będzie dostępna online.

Cały film jest zdecydowanie pozycją dla każdego, kto jest ciekawy historii młodego chłopaka i jego babci. Nie ma tutaj większego ograniczenia wiekowego, więc film można oglądać całą rodziną. Dodatkowo pozycja będzie dostępna przez cały czas w internecie, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby obejrzeć Wiedźmy online. Można go opisać jako kino familijne z dreszczykiem emocji, ale też strachu. Szkoda tylko, że ekranizacja nie pojawiła się w Halloween, ponieważ wydaje się być idealną pozycją na tenże dzień. Nie można tutaj jednak oczekiwać nic pokroju Szkoła czarownic: Dziedzictwo, ponieważ są do dwie, równie doskonałe, lecz inne produkcje.

Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Oryginalny tytuł Roald Dahl's The Witches
Ocena IMDb 5.4 44,007 głosów
Ocena TMDb 6.9 927 głosów

Reżyser

Obsada

Anne Hathaway isGrand High Witch
Grand High Witch
Stanley Tucci isMr Stringer
Mr Stringer
Jahzir Bruno isHero Boy
Hero Boy
Chris Rock isOlder Hero (voice)
Older Hero (voice)
Codie-Lei Eastick isBruno Jenkins
Bruno Jenkins
Kristin Chenoweth isDaisy / Mary (voice)
Daisy / Mary (voice)
Brian Bovell isReginald
Reginald
Charles Edwards isMr Jenkins
Mr Jenkins
Morgana Robinson isMrs Jenkins
Mrs Jenkins
Udostępniono2

Podobne tytuły

Sonic 3. Szybki jak błyskawica
Shadow Master
W głowie się nie mieści
Osobliwy dom Pani Peregrine
Ruchomy zamek Hauru
Coś jest nie tak z dzieciakami
Naznaczony: Rozdział 3
Co w duszy gra
Kołysanka
Niesamowity Spider-Man 2
Eradication
To nie wypanda

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz