🍿 Gdzie obejrzeć cały film Wiedźmy 2020 online?

Aktualnie ogląda: 95 osób

Źródła 0 Wyświetleń

  • wiedźmy cda
Wiedźmy 2020

Wiedźmy 2020

Oct. 26, 2020USA106 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Wiedźmy 2020 online?

Wbrew pozorom lub temu, co mogliśmy usłyszeć przy pierwszych plotkach na temat filmu Wiedźmy – nie jest to remake wersji z 1990 roku. Można powiedzieć, że wydanie z lat 90. doczekało się statusu „produkcji kultowej”. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na tę produkcję w reżyserii Roberta Zemeckisa, który wraz z Kenyą Barrisem napisali scenariusz. Dodatkowo Robert jest reżyserem całego przedsięwzięcia, a znany może być z takich produkcji, jak, chociażby Powrót do przyszłości. Produkcja miała być dostępna na wielkim ekranie w całym kraju, jednak obecna sytuacja zmusiła studio filmowe do zmiany swoich postanowień. Ostatecznie Wiedźmy lektor pl będziemy mogli oglądać na platformach VOD, czyli wideo na życzenie.

Jaka jest fabuła filmu Wiedźmy online pl?

wiedzmy-caly-film-cdaTa adaptacja filmowa książki Roalda Dahla zapowiada się wręcz świetnie w formie nowego filmu online. Jest on zdecydowanie zmieniony i dostosowany tak, aby odpowiadał temu, czego doświadczamy w obecnych czasach. To znaczy, że seans powinien być interesujący, jeśli reżyser dostosował fabułę do dzisiejszych czasów. Nie brakuje również mrocznego humoru, co można już wywnioskować po samym tytule ekranizacji. Wiedźmy cały film to historia pewnego chłopca o imieniu Bruno, który pod koniec lat 60. ubiegłego wieku zamieszkuje ze swoją babcią w Alabamie. W pewnym momencie filmu młody chłopak oraz jego babcia napotykają tytułowe wiedźmy. Nie są to jednak typowe stare wiedźmy, ale urokliwe, młode kobiety z gracją i wdziękiem. Jednak diaboliczność można zauważyć w nich już z daleka. Spencer dla bezpieczeństwa wyjeżdża ze swoim wnukiem nad morze do luksusowego hotelu, jednak trafiają tam w bardzo nieodpowiednim czasie. Przybywają oni do kurortu wtedy, kiedy główna wiedźma, szefowa, zwołuje tam naradę ze swoimi koleżankami. Jest to jednak tylko przykrywka ich dalszych planów.

Cały film Wiedźmy 2020 możesz oglądać już teraz bez jakichkolwiek limitów, czy też ograniczeń w naszym serwisie Filmiser. Film został udostępniony na wielu platformach VOD, a dzięki naszemu serwisowi, wyszukasz go całkowicie za darmo. Produkcja zapowiada się bardzo nieźle, tym bardziej że mamy do czynienia z taką obsadą, jak Octavia Spencer, Chris Rock, czy Stanley Tucci.

Czy Wiedźmy lektor pl jest produkcją dla każdego?

Historia tytułowych wiedźm jest okraszona sporą dawką humoru, ale również mrocznych sekretów i knucia. Pierwsza ekranizacja tytułu była dostępna już w latach 90; dokładniej w roku 1990.wiedzmy-film-online-2020 Wtedy tytuł został wyreżyserowany przez Nicolasa Roega, a w obsadzie mogliśmy oglądać Rowana Atkinsona, czy też Anjelikę Hutson. Film w tamtych czasach nie cieszył się bardzo dużą oglądalnością, ale został bardzo dobrze oceniony przez krytyków. To między innymi dzięki temu w 2020 roku powstaje jego nowa wersja, która będzie dostępna online.

Cały film jest zdecydowanie pozycją dla każdego, kto jest ciekawy historii młodego chłopaka i jego babci. Nie ma tutaj większego ograniczenia wiekowego, więc film można oglądać całą rodziną. Dodatkowo pozycja będzie dostępna przez cały czas w internecie, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby obejrzeć Wiedźmy online. Można go opisać jako kino familijne z dreszczykiem emocji, ale też strachu. Szkoda tylko, że ekranizacja nie pojawiła się w Halloween, ponieważ wydaje się być idealną pozycją na tenże dzień. Nie można tutaj jednak oczekiwać nic pokroju Szkoła czarownic: Dziedzictwo, ponieważ są do dwie, równie doskonałe, lecz inne produkcje.

Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Wiedźmy 2020
Oryginalny tytuł Roald Dahl's The Witches
Ocena IMDb 5.3 17,305 głosów
Ocena TMDb 6.9 927 głosów

Reżyser

Obsada

Anne Hathaway isGrand High Witch
Grand High Witch
Stanley Tucci isMr Stringer
Mr Stringer
Jahzir Bruno isHero Boy
Hero Boy
Chris Rock isOlder Hero (voice)
Older Hero (voice)
Codie-Lei Eastick isBruno Jenkins
Bruno Jenkins
Kristin Chenoweth isDaisy / Mary (voice)
Daisy / Mary (voice)
Brian Bovell isReginald
Reginald
Charles Edwards isMr Jenkins
Mr Jenkins
Morgana Robinson isMrs Jenkins
Mrs Jenkins
Udostępniono2

Podobne tytuły

Raya i ostatni smok
SpongeBob Film: Na ratunek
Dinozaur
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Czarna Pantera
Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Film
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Doctor Strange 2
Battlefield 2025
Aquaman
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Tajemniczy ogród
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)