Wilk z Wall Street | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • Player

Streszczenie

Wilk z Wall Street: Biografia rekin amerykańskiego sektora finansowego

Jordan Belfort to postać, która przez wiele lat stała się jednym z najbardziej znanych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Belfort urodził się w Bronksie w 1962 roku, a jego rodzina przeprowadziła się do Bayside, w stanie Nowy Jork, kiedy był jeszcze dzieckiem. Belfort już w młodym wieku był zdeterminowany, aby odnieść sukces. W czasie studiów zaczął zarabiać, sprzedając owoce morza na Florydzie. Później zajął się handlem akcjami na Wall Street.

Stratton Oakmont

Po zdobyciu licencji maklera, Belfort zaczął pracować dla firmy inwestycyjnej LF Rothschild. Kiedy w 1987 roku giełda załamała się, Belfort stracił pracę. Zdecydował się wtedy założyć własną firmę, Stratton Oakmont. Firma ta specjalizowała się w handlu „śmieciowymi akcjami”, czyli akcjami o wątpliwej wartości. Belfort i jego współpracownicy manipulowali cenami akcji, co pozwalało im na osiąganie ogromnych zysków. Stratton Oakmont stał się jednym z najbardziej dochodowych przedsiębiorstw w branży finansowej. Firma ta jednak nie działała legalnie, a Belfort i jego ludzie oszukiwali swoich klientów.

Sukcesy i skandale

Jordan Belfort stał się symbolem amerykańskiego snu. Dzięki swojej inteligencji, sprytowi i bezwzględności osiągnął niebywały sukces. Z czasem jego firma zaczęła przynosić mu tysiące dolarów na minutę. Belfort stał się jednym z najbogatszych ludzi w kraju. Jego bogactwo pozwalało mu na życie w luksusie i rozrzutności, na którą stać było nielicznych. Belfort organizował luksusowe przyjęcia, podczas których nie brakowało alkoholu, narkotyków i prostytutek. Był także właścicielem ogromnych jachtów i prywatnych odrzutowców.

Jednak sukces Jordana Belforta nie mógł trwać wiecznie. W 1996 roku agenci FBI wkroczyli do siedziby Stratton Oakmont i zatrzymali Belforta oraz kilkudziesięciu innych pracowników firmy. Belfort został skazany na karę więzienia za oszustwa finansowe i pranie brudnych pieniędzy. Po wyjściu z więzienia Belfort został celebrytą i stał się autorem bestsellerowej książki „Wilk z Wall Street”.

Film „Wilk z Wall Street”

Film „Wilk z Wall Street” to ekranizacja bestsellerowej książki Jordana Belforta. Reżyserem filmu jest Martin Scorsese, a w głównej roli występuje Leonardo DiCaprio jako Jordan Belfort. Film opowiada historię Belforta od początków jego kariery na Wall Street, przez założenie firmy Stratton Oakmont, aż do momentu aresztowania przez FBI.

Film przedstawia świat amerykańskiej elity finansowej, w którym pieniądze są najważniejsze. Pokazuje, jak łatwo jest osiągnąć sukces, jeśli ma się wystarczającą ilość pieniędzy i brak skrupułów. Belfort i jego ludzie manipulowali rynkiem finansowym, oszukując tysiące ludzi, ale w swojej chciwości nie przestawali na tym. Korzystali z narkotyków, alkoholu i prostytutek, organizując dzikie i szalone imprezy.

Film „Wilk z Wall Street” to doskonała opowieść o tym, jak niebezpieczne może być pochłonięcie przez pieniądze i władzę. Pokazuje, jak łatwo jest stracić kontrolę nad swoim życiem, gdy skupiamy się tylko na materialnych aspektach. Film porusza wiele ważnych tematów, takich jak korupcja, manipulacja rynkiem finansowym czy nadużywanie władzy.

Ocena filmu „Wilk z Wall Street”

Film „Wilk z Wall Street” to doskonała opowieść o chciwości i ambicjach, które prowadzą do upadku. Scorsese przedstawił świat finansjery w sposób, który pokazuje jego ciemne strony. Film jest brutalny, pełen przemocy i seksu, ale jednocześnie bardzo mądry i przemyślany.

DiCaprio w roli Jordana Belforta zagrał wyjątkowo przekonująco. Jego gra aktorska przyciąga uwagę od pierwszej do ostatniej sceny. Jonah Hill, który zagrał Donniego Azoffa, również zrobił doskonałą robotę. W filmie pojawiło się wiele innych znanych aktorów, takich jak Matthew McConaughey, Margot Robbie czy Kyle Chandler.

Film „Wilk z Wall Street” to historia, która zmusza do refleksji. Pokazuje, jak łatwo można stracić kontrolę nad swoim życiem, gdy dąży się tylko do materialnych korzyści. Film jest pełen emocji i wzbudza wiele kontrowersji, ale jednocześnie jest doskonale zrealizowany i wart obejrzenia.

Gdzie obejrzeć „Wilk z Wall Street”

Jeśli chcesz obejrzeć „Wilk z Wall Street”, masz kilka możliwości. Film dostępny jest na platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO. Można go również znaleźć na różnych serwisach z filmami online, takich jak zalukaj, filmywap czy cda.

Wszystkie te platformy umożliwiają oglądanie filmu w wysokiej jakości HD lub z dubbingiem lub lektorem po polsku lub z napisami PL. Istnieje również możliwość obejrzenia „Wilka z Wall Street” bez rejestracji i bez limitu czasowego.

Jednakże, należy pamiętać, że korzystanie z serwisów z filmami online, które nie są legalne i oferują nieautoryzowane treści, jest niezgodne z prawem i może prowadzić do konsekwencji prawnych. Dlatego warto wybrać legalne źródła, które oferują film w dobrej jakości i z pełnym zabezpieczeniem praw autorskich.

Podsumowanie

„Wilk z Wall Street” to fascynująca historia jednego z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Jordan Belfort stał się symbolem amerykańskiego snu, który zamienił się w koszmar. Film „Wilk z Wall Street” to doskonała opowieść o chciwości, manipulacji i upadku.

Film przedstawia świat amerykańskiej elity finansowej, w którym pieniądze są najważniejsze. Pokazuje, jak łatwo jest osiągnąć sukces, jeśli ma się wystarczającą ilość pieniędzy i brak skrupułów. Film porusza wiele ważnych tematów, takich jak korupcja, manipulacja rynkiem finansowym czy nadużywanie władzy.

Jeśli chcesz obejrzeć „Wilk z Wall Street”, masz kilka możliwości. Film dostępny jest na platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO, a także na różnych serwisach z filmami online, takich jak zalukaj, filmywap czy cda. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z nielegalnych źródeł jest niezgodne z prawem.

„Wilk z Wall Street” to film, który wciąga i pozwala spojrzeć na świat finansów w sposób zupełnie inny, niż zwykle go postrzegamy. To opowieść o ludziach, którzy na pozór osiągnęli wszystko, a tak naprawdę stracili wszystko.

Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Oryginalny tytuł The Wolf of Wall Street
Ocena IMDb 8.2 1,489,206 głosów
Ocena TMDb 8 15,915 głosów

Reżyser

Obsada

Leonardo DiCaprio isJordan Belfort
Jordan Belfort
Jonah Hill isDonnie Azoff
Donnie Azoff
Margot Robbie isNaomi Lapaglia
Naomi Lapaglia
Rob Reiner isMax Belfort
Max Belfort
Kyle Chandler isAgent Patrick Denham
Agent Patrick Denham
Jon Bernthal isBrad Bodnick
Brad Bodnick
Kenneth Choi isChester Ming
Chester Ming
P. J. Byrne isNicky
Nicky "Rugrat" Koskoff
Brian Sacca isRobbie
Robbie "Pinhead" Feinberg
Udostępniono0

Podobne tytuły

Szybcy i śnieżni
Spider-Man: Homecoming
Deadpool
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Sputnik
To nie wypanda
Miłość do kwadratu
Kolejne 365 dni
Wieloryb
Proceder
Minionki: Wejście Gru
Mroczne umysły

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz