Wonka | Cały film | Online

  • Zobacz trailer
  • Film online

Streszczenie

Najnowsza produkcja: Wonka – co warto wiedzieć?

Niedawno wielu z nas niecierpliwie wyczekiwało premiery filmu Wonka, który początkowo miał być dostępny w kinach już 17 marca 2023. Jednak jak wiele innych produkcji, i ten film spotkał się z pewnymi przeszkodami. Przyczyną opóźnienia jest pandemia COVID-19, która nie oszczędzała żadnej branży, w tym również przemysłu filmowego w Hollywood. Pojawiły się trudności z produkcją i, co istotne, z przyciągnięciem widzów z powrotem do sal kinowych. Ale jest dobra wiadomość – Wonka będzie można zobaczyć w kinach już 15 grudnia 2023 roku. A co, jeśli powiedziałbym, że możesz go również oglądać bez wychodzenia z domu? Tak, to prawda. Wonka film online będzie dostępny na popularnych platformach takich jak CDA, Zalukaj, Vider oraz Filmiser. Ale to jeszcze nie wszystko…

Wonka vider: Pierwsze wrażenia po zwiastunie

11 lipca 2023 roku fani po raz pierwszy mogli zobaczyć zwiastun filmu Wonka. Było to nie lada wydarzenie, ponieważ zwiastun daje nam sporo informacji na temat przygód młodego Willy’ego Wonki, który dąży do stworzenia swojej własnej, niepowtarzalnej czekoladziarni. Widzowie, którzy mają sentyment do filmów o Paddingtonie, na pewno zauważą pewne podobieństwa w tonacji i ogólnym klimacie. Wspomnienia kapryśnych przygód jasnookiego mistrza słodyczy wracają! Czy Wonka z lektorem zachwyci wszystkich tych, którzy będą go oglądać w domowym zaciszu?

Sekrety historii Willy’ego Wonki

Choć postać Willy’ego Wonki jest dobrze znana wielu z nas, jego historia skrywa wiele tajemnic. Nowa produkcja filmowa ma za zadanie dostarczyć nam odpowiedzi na wiele pytań dotyczących tego, jak stał się on światowej sławy czekoladnikiem. Oczekujemy na dalsze materiały promocyjne, które przybliżą nam postać głównego bohatera. Wszyscy zastanawiamy się, czy Wonka dubbing PL dostarczy nam równie wiele emocji co oryginalna wersja językowa.

Gwiazdorska obsada i oczekiwania w filmie Wonka 2023

Nie da się ukryć, że jednym z największych atutów tego filmu jest jego obsada. W roli głównego bohatera zobaczymy Timothée Chalameta. Aktor ten ma za sobą bardzo udany rok 2021, kiedy to zagrał w takich produkcjach jak Diuna: Część pierwsza, The French Dispatch oraz Don’t Look Up. Ciekawostką jest fakt, że początkowo Warner Bros. rozważał obsadzenie w tej roli Toma Hollanda, jednak ostateczny wybór padł na Chalameta. Dlaczego? Czy Wonka 2023 cały film będzie hitem roku dzięki temu wyborowi?

Ale Timothée nie jest jedyną gwiazdą w tym filmie. U jego boku zobaczymy takie osobistości jak Keegan-Michael Key, Tom Davis, Hugh Grant, Simon Farnaby, Kobna Holdbrook-Smith, Mathew Baynton, Jim Carter, Sally Hawkins, Olivia Colman, Rowan Atkinson i Rich Fulcher. Choć nie mamy jeszcze dokładnych informacji na temat ról, jakie te osoby będą odgrywać, sama obsada jest na tyle atrakcyjna, że trudno przejść obok tego filmu obojętnie.

Nowe spojrzenie na dobrze znaną postać

Jest ważne, by pamiętać, że nowy film Wonka to reboot. Nie będzie on kontynuacją ani prequelem innych znanych interpretacji postaci – tych stworzonych przez Gene’a Wildera czy Johnny’ego Deppa. Możemy się spodziewać, że Chalamet wniesie do postaci Wonki coś nowego, być może czerpiąc inspirację z wcześniejszych wersji, ale przede wszystkim stworzy własną, unikalną kreację. I tutaj rodzi się pytanie: Czy Wonka Zalukaj będzie jednym z najciekawszych rebootów ostatnich lat?

Podsumowanie

Film Wonka 2023 ma wszystko, aby stać się kinowym hitem. Interesująca historia, gwiazdorska obsada i wiele tajemnic do odkrycia. Czekamy z niecierpliwością na grudzień, by móc samodzielnie ocenić ten film. A jeśli nie masz możliwości pójścia do kina, pamiętaj, że Wonka film online będzie dostępny na wielu platformach, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nim w domowym zaciszu. Czy z lektorem, czy z dubbingiem PL – wybór należy do Ciebie!

Oby Wonka był tak słodki i zachwycający jak czekolada, której tajniki poznajemy w filmie. Ostateczne wrażenia? Tego dowiemy się już wkrótce!

Wonka
Wonka
Wonka
Wonka
Oryginalny tytuł Wonka
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kac Vegas
Połączeni
Strażnicy Galaktyki vol. 2
Aquaman i Zaginione Królestwo
Troll
Barbie (2023)
Spuszczone ze smyczy
No Manches Frida
Niezniszczalni 4
Seks, miłość i terapia
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

Komentarze

aniulsaaa
18 minut temu
Filmu takiego jak ten brakowało zdecydowanie na rynku
Lubię6
Nie lubię
jaga_rosik96
21 minut temu
Szybka rejestracja, 2 minutki i z głowy 😂
Lubię16
Nie lubię
cantmake0
39 minut temu
dla zabicia czasu może być, nie ma dramatu
Lubię9
Nie lubię
LowerPhase
2 godziny temu
film wprost świetny 💪💪
Lubię14
Nie lubię
tigerbonzoXD
12 godzin temu
jak wam się strona nie ładuje to odświeżcie i działa - ja musiałem parę razy na nowo stronę otwierać
Lubię41
Nie lubię
WroooobelekPL
1 dzień temu
Film serio ciekawy, polecam każdemu i dobrze, że tu go wyszukałam bez większych problemów
Lubię4
Nie lubię
chleb_z_auchana
1 dzień temu
Rejestracja dosłownie zajęła mi parę minut, a wybór filmów do wyszukania przeogromny
Lubię13
Nie lubię
Krytykfilmowy
2 dni temu
Działa na telefonie.
Lubię13
Nie lubię
Zeno666
2 dni temu
O co wam chodzi z ta rejestracja? Jak sie zarejestrujecie to macie dostep do wszystkiego naet jak serwery sa przeciazone wiec warto xD
Lubię73
Nie lubię
mowmiprezesie
3 dni temu
potwierdzam dla niedowiarków - można wyszukiwać większość (bo nie wszystkie ofc) filmów po rejestracji bez problemów i ograniczeń że serwery zajęte
Lubię32
Nie lubię
777DeathNote777
3 dni temu
No i to rozumiem. Player bez zacinania, a film to jeden z lepszych jakie widziałem
Lubię12
Nie lubię
Kar0lcia
3 dni temu
Będzie oglądane 🤭👐
Lubię1
Nie lubię
NieWiemJakiNick
5 dni temu
Dzięki ! 🤌🤌🤌
Lubię0
Nie lubię

Dodaj komentarz