🍿 Gdzie obejrzeć cały film Za wcześnie (Premature) online?

Aktualnie ogląda: 60 osób

Źródła 1 Wyświetleń

  • Premature
Za wcześnie (Premature)

Za wcześnie (Premature)

Feb. 21, 2020USA86 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Streszczenie

Gdzie obejrzeć cały film Premature (Za wcześnie) online?

Życie, życie, jest nowelą. Jaz przyjazną, a raz wrogą – takimi właśnie słowami można opisać cały film Premature (w polskim tłumaczeniu „Za wcześnie”). Isaiah oraz Ayanna wdają się ze sobą w romans, który jak każdy, ma swoje wzloty oraz upadki. Jego przebieg można by nakreślić typową parabolą. W pewnych momentach przypomina on pełnoprawny związek, w innych zaś kilkuminutowe, a nawet sekundowe kłótnie, które prowadzą do bardzo niepożądanych efektów. Decyzje kochanków również potrafią być bardzo tragiczne swoich skutkach, a koniec końców każda z kolejnych kłótni, czy nieprzemyślanych decyzji prowadzi do oddalania się zakochanych. Produkcja została bardzo dobrze zrealizowana przez reżysera, przez co cały obraz ogląda się bardzo spokojnie i z zainteresowaniem.

premature-cały-film-onlineAyanna to nastolatka, która niedawno skończyła naukę w jednym z liceów. Czarnoskóra bohaterka w jesieni przybywa do Lewisburgu, gdzie ma zamiar studiować kreatywne pisanie. Jak można zauważyć już po tym opisie, jest ona typową artystką, poetką. Nic więc dziwnego, że tyle w niej romanytycznych emocji, które wylewa poprzez swoje wiersze. Można tam zauważyć pragnienia dziewczyny, jej tęsknotę oraz intymność. Wszystko zostaje bardzo ładne spięte scenami, gdzie Ayanna bardzo cichym i spokojnym głosem czyta swoje wiersze, podczas gdy na ekranie oglądamy Za wcześnie online. Jednak bohaterka jest bardzo skryta, więc nawet swojemu chłopakowi nie pokazuje swoich wierszy. Isayah jest starszy od głównej bohaterki, ale tak jak ona jest artystą, jednak nie uważa siebie za takowego. Jest on muzykiem, ale jak sam twierdzi, gorszym od swojego taty. Jednak po jego wypowiedziach można zauważyć, że Isayah uważa się za gorszego od staruszka. Wręcz za bardzo porównuje samego siebie do zmarłego już ojca.

Czy Premature lektor pl jest filmem odpowiednim dla każdego, kto chce go oglądać online za darmo?

Może się wydawać, że Premature jest filmem, który nie wnosi nic nowego. Kolejna sztampowa produkcja o dojrzewaniu. O młodej dziewczynie, która zakochuje się w starszym facecie, ale ich romans nie prowadzi do niczego nowego? No właśnie nie. W Za wcześnie online pl jest coś, co widza przyciąga bardziej, niż chociażby After 2. Sam fakt ukazania tam romansu między czarnoskórymi nie jest często widywanym obrazem na wielkim ekranie. A tu proszę, reżyser Rashaad Ernesto Green z taką łatwością pokazuje, jak może wyglądać takowy romans. Dodatkowo robi to bardzo dobrze.

Za wcześnie jako opowieść o miłości, która nie ma granic.

Główną osią fabularną jest oczywiście romans pomiędzy dwójką bohaterów. Ich romans jest iście artystyczny. Trudno się dziwić, w końcu dwie osoby są artystami z krwi i kości. Jednak nie brakuje w filmie Premature online innych wątków, które tylko podsycają ten główny. Wśród nich można wymienić wątek matki Ayanny, która nie potrafi przywiązać się do jednego mężczyzny. Jednak reżyser bardzo stara się pokazać, że miłość jest dosłownie dla każdego, kto chce jej zaznać. Nieważny jest tutaj kolor skóry, czy jakiekolwiek zagadnienia rasowe. I ten temat bardzo na plus, bo w dzisiejszych czasach warto mówić o takich elementach.

Za wcześnie cały film może wydawać się momentami za bardzo erotyczny, ale jednak przedstawiony widzom w należytym smakiem. Dla starszych widzów może to być nic nowego, kolejny romans nastolatków, jednak powinni dostrzec w produkcji coś, czego nie ma w innych. Jeśli ty też chcesz oglądać Za wcześnie online, na swoim komputerze, czy innym urządzeniu, to możesz zrobić to właśnie teraz. Jedyne, czego potrzebujesz to stały dostęp do sieci oraz chwila wolnego czasu. Oglądaj już teraz bez wychodzenia z domu!

Za wcześnie (Premature)
Za wcześnie (Premature)
Za wcześnie (Premature)
Oryginalny tytuł Premature
Ocena IMDb 6.2 450 głosów
Ocena TMDb 7 7 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Tetris
Minari
Banksterzy
Babyteeth
Pinokio
Miłość do kwadratu
Enola Holmes
Na rauszu
Cherry: Niewinność utracona
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Dziewczyny z Dubaju
Listy do M. 4
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)