Zenek - oglądaj online

Aktualnie ogląda: 107 osób

Źródła 1 Wyświetleń

  • Zobacz trailer
  • Zenek
Zenek

Zenek

Król walentynek jest tylko jedenFeb. 14, 2020Poland115 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Streszczenie

Gdzie oglądać cały film Zenek 2020 online za darmo?

Zenek to produkcja, którą możemy oglądać dzięki polskiej telewizji. Film miał swoją premierę w 2020 roku, a w całości opisuje historię Zenona Martyniuka, który ostatnimi czasy znów staje się coraz bardziej popularny. Premiera filmu miała miejsce w tegoroczne walentynki, czyli 14 lutego. Data premiery jednak nie mogła być inna ze względu na dość bardzo widoczny napis na licznych plakatach dotyczących filmu. Jednak czy ta historia jednej z największych gwiazd disco polo ma szanse zawładnąć kinami? Cóż, patrząc na to, co zrobił film Pętla Patryka Vegi, Zenek online może okazać się kolejnym hitem dla mas. Sam Zenon ma liczną ilość fanów. Nie są to tylko młode, czy stare osoby, a dziwna mieszanka. Martyniuka słuchają różne grupy wiekowe, przez co tak naprawdę nie wiadomo, dla jakiej konkretnej grupy jest on skierowany.

Zenon Martyniuk jako gwiazda muzyki.

zenek-film-onlineZenek cały film budzi jednak liczne kontrowersje na różnych forach, czy też stronach internetowych. Niektórzy zastanawiają się nawet, jak to możliwe, że produkcja w ogóle się zwróciła. Inni z kolei są zachwyceni tym, jak zostało przedstawione życie Zenona Martyniuka w filmie Zenek online pl. Sam Martyniuk fanem muzyki jest od swoich wczesnych lat.

 Zenona ze swoich młodzieńczych lat w filmie odgrywa Jakub Zając. Trzeba przyznać, że rola, którą otrzymał, nie należy do tych najłatwiejszych, a jednak poradził sobie. Zenka z późniejszych lat odegrał Krzysztof Czeczot, którego możemy kojarzyć z różnych produkcji Vegi. Reżyserem produkcji okazuje się Jan Hryniak. Oprócz aktorów, którzy odgrywają główną postać, w produkcji zobaczymy również takie nazwiska, jak Agnieszka Suchora, Piotr Cyrwus, Kamil Dziuba, czy nawet Jan Frycz. Co do Frycza, też macie wrażenie, że ostatnimi czasy bierze on dosłownie każdą rolę?

Zenek online to film, który ma szanse zapisać się na kartach historii.

Zaskakujący jest też klimat filmu, bowiem jest to pierwsza produkcja o muzyku disco polo. Zenon to aktualnie 50-letni muzyk, który nadal radzi sobie świetnie. Dorastał on w Gredele. Na jego koncerty wciąż przybywają nowi fani, a muzyka disco polo wydaje się przeżywać swoją drugą młodość. Największym hitem Martyniuka jest Przez Twe Oczy Zielone, który każdy z nas słyszał setki, o ile nie tysiące razy w swoim życiu. Cóż, taki urok tego rodzaju muzyki – najlepiej bawić się przy niej będąc pijanym.

Historia opisana w całym filmie Zenek 2020, to opowieść o tym, jak chłopak z małej wioski stał się rozchwytywanym muzykiem, a to wszystko dzięki temu, że dążył do swoich marzeń. Ukazanie desperacji tego chłopaka w produkcji jest niesamowite, może to dlatego zyskała ona dość spore grono odbiorców, którzy są zachwyceni filmem. To dzięki licznym poświęceniom udało mu się odnieść taki sukces.

Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Zenek
Oryginalny tytuł Zenek
Ocena IMDb 2.3 1,424 głosów
Ocena TMDb 4.9 11 głosów

Reżyser

Jan Hryniak
Reżyser

Obsada

Krzysztof Czeczot isZenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
Jakub Zając isMłody Zenon Martyniuk
Młody Zenon Martyniuk
Jan Frycz isOjciec Danki
Ojciec Danki
Roman Gancarczyk isOjciec Zenka
Ojciec Zenka
Udostępniono0

Podobne tytuły

Narodziny gwiazdy
Mulan
Wilk z Wall Street
Za wcześnie (Premature)
Space Sweepers
Sweat
Na rauszu
Psy 3: W imię zasad
Pan Jangle i świąteczna podróż
Clouds 2020
Tajemniczy ogród
Diuna
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)