Najlepsze filmy 2020.

Filmiser 13 września, 2020

 Najlepsze filmy 2020 – co znalazło się na liście?

Wielu ludzi spisywało 2020 rok na straty jeśli chodzi o kwestie filmów i kina. Wszystko to było spowodowane niczym innym, jak pandemią koronawirusa, która ciągle dawała się we znaki. To między innymi przez COVID-19 takie filmy jak „Mulan”, czy „Tenet” miały ciągle przesuwane premiery. Rok ten jednak nie skończył się tak źle dla wytwórni filmowych, które nie poniosły zbyt wielkich strat w porównaniu do poprzednich lat. Jednak teraz, gdy wszystko się uspokoiło, pragniemy przedstawić najlepsze filmy 2020 roku, które już miały swoją premierę, oraz te, na które wiele osób czeka!

Jakie filmy 2020 warto obejrzeć? Znajdź coś dla siebie!

Pierwszą pozycję na liście zajmuje oczywiście nie co innego niż Tenet za darmo! Najnowszy film Christophera Nolana jest zdecydowanie czymś, co warto zobaczyć w tym roku, jeśli chodzi o filmy 2020. Cały film Tenet nie zrobił furory w polskich kinach, bo przegoniła go, chociażby „Pętla” Patryka Vegi, jednak niewątpliwie ten film 2020 jest wart Twojej uwagi.

Na drugim miejscu znajduje się Mulan z lektorem online. Cały film opowiada o młodej, dzielnej wojowniczce, która postanawia wybrać się na wojnę zamiast jej niedomagającego już ojca. W tym celu musi nawet udawać mężczyznę! Najnowsza produkcja Disneya jest bez wątpienia czymś, co warto zobaczyć w tym roku.

Trzecią pozycją może poszczycić się cały film Szarlatan. Film traktuje o czeskim zielarzu-uzdrowicielu, który według statystyk mógł pomóc nawet pięciu milionom ludzi. Co prawda, ten film 2020 nie jest jeszcze dostępny w kinach, ale już otrzymał nagrodę Srebrne Grono na Lubuskim Lecie Filmowym.

Tak wygląda nasza lista TOP 3 najważniejszych produkcji tego roku. Oczywiście z niecierpliwością oczekujemy na pozostałe filmy 2020, które jeszcze nie miały swojej premiery z uwagi na przesunięcia w kalendarzu. Wszystkie te filmy 2020 możesz znaleźć w naszym serwisie Filmiser wraz z opisem obsady, czy innymi informacjami na temat fabuły. Wszystkie te opcje dostępne są w pełni za darmo!

filmy-2020-najbardziej-wyczekiwane-premiery

Kategorie
Udostępniono0
Komentarze (45)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Załaduj pozostałe komentarze... (31)